Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - PŘIPOMÍNKA:
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
PŘIPOMÍNKA:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 10:09 pm    Předmět: PŘIPOMÍNKA: Citovat

Cool NELÍBÍ SE MI ZAMYKÁNÍ témat,které sice nic neřeší,ale jsou k posouzení.Mnohokrát jsou tu věci,které jsou mnohem horší,než nějaká svítící řaďička.Je především na členech,které téma je zajímá...Toť můj názor Exclamation Mnoho věcí,se sem kopíruje z eschopu,to si myslím je dobré...kde jinde se nakupuje Question
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 1:44 am    Předmět: Citovat

velice se omlouvam zakladateli tohoto tematu ze si vubec dovolim dat prispevek do tohoto tematu!

co se tyka zamykani.. lide kteri vedi jak to funguje na diskuznich forech na internetu a k cemu konkretne toto forum slouzi tak mi jiste daji za pravdu ze zrovna thred na tema nejakeho produktu z internetoveho obchodu a zrovna k radici pace se tu opravdu nehodi.. kdyby se resilo treba: tady a tady na tomhle linku maji tuhle rozpernou tyc nebo filtr a jestli bude mit smysl to pouzit a jestli to nebude zbytecne a jestli to bude mit nejaky vysledny efekt tak to beru.. to je podle me o necem jinem!

ted cekam ze se tu zase "nekdo" ozene s tim ze si mysli ze tu je demokracie, ale zrovna na tuto vetu nekdo chytre odpovedel rovnou ze i v demokracii musi byt poradek!

ja tu sem jako moderator a snazim se aby v prispevcich byl trosku poradek a kdyz sem prijde nekdo uplne novy tak aby se v tom tady vyznal, kdybych neco sem tam nepresunul, neupravil, nesmazal a MAd taky kdyby obcas neco nesmazal, nepresunul, neupresnil popripade neupozornil a nevaroval tak by tady zavladl luxusni chaos a ten clovek ktery by sem prisel by se OPRAVDU NEDOHLEDAL NORMALNI ODPOVEDI na uplne obycejnou otazku treba jak neco zapojit nebo rozebrat.

jinak skrz to ze uz nas tady na foru funguje opravdu hodne a denne tady x desitek novych prispevku tak s MAdem zavedem urcita pravidla, konkretne to budou pravidla tipu: necituj posledni prispevek, nevkladej obrazky vetsi nez xx kB s max rozl. xxx*xxx, pouzivej tlacitko edit, nemaz sve stare prispevky nebo je nenahrazuj jenom smajlikama, bo kdo ma potom pochopit smysl nasledujicich prispevku, atd....

jinak jeste k te radicce.. zrovna to je produkt kde opravdu si myslim ze neni vhodne to resit v diskuznim foru tady ale primo v diskuzi v danem eshopu kde se k tomu muze vyjadrit i prodejce a upresnit mnoho veci ktere mi jenom z obrazku ve velkem rozliseni a male kvalite opravdu nepozname!

pokud bude hodne reakci at tema odemknu tak to klidne udelam, ale verim ze tu je dost lidi co se pohybuje aspon trosku vic po internetu a daji mi za pravdu


SiD

Admin edit: Souhlasím s tím, co je uvedeno výše. Není špatné si uvědomit, že nic není zadarmo a i tu tunu zbytečných obrázků musí někdo zaplatit (v rámci prostoru na serveru a přenosu). Také editace, přesunování, přejmenování a změna velikosti stojí mě a SiDa spoustu času, který by se dal věnovat např. do budování nového a lepšího webu.

MAd

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Arrow RESPEKTUJI,slibuji,že již žádné pí...nebudu propagovat A tím zabírat místo SuperMáš pravdu,každý si může vše najít sám na intern.Já se teprve učím a jsem rád,když něco objevým a mohu to zdělit ostatním. Idea Omlouvám se,již se to nestane.
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
deadlift
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.4. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: VC

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

PumaDedek jenom rada, podle mne je dobre upozornit ostatni na neco zajimaveho, treba to nebudou muset hledat jednou celi den po shopech.
Zase nema cenu sem kopirovat cele autodoplnky.cz

Pokud das priste misto obrazek na server http://www.ford-puma.cz/
Jenom link obrazku (ktery na serveru zabere 0 mista a vysledek bude stejny).

[img]sem URL [/img]

Vložit obrázek: [img]http://image_url[/img] (alt+p)



SID treba tohle http://forum.fordclubs.org/viewtopic.php?t=1048

_________________
Ford
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.59 sekund