Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - 3. Ford Puma Czech sraz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
3. Ford Puma Czech sraz Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Hned jsem se sem vrhnul a chtel bych moc podekovat poradatelum, ale samozrejme ostatnim clenum, kteri se srazu ucastnili, myslim ze se povedl na jednicku a nic podobneho s pumickama asi nema v CR obdoby. Za me a za Zuzu musim rict, ze se nam to strasne libilo a tesime se na priste Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:56 am    Předmět: Citovat

takze.. ted sem se dostal k netu..
k srazu.. sem rad ze sem vas hodne poznal osobne.. sice si pamatuju minimum lidi (ktere sem neznal uz z drivejska) ale neco malo tusim.. tak doufam ze mi odpustite.. bylo toho na me dost dnes :)
kazdopadne bych chtel vsem podekovat za ucast.. bylo nadherne, objednane pocasi vyslo, objednane obleceni vyslo taky hodne luxusne.. diky Anubisi, mega spokojenost :), srazik vysel taky pekne :")

co se tyka organizace, bylo hodne znat ze jeste nejsou zkusenosti, ja se k takove akci prihlasil poprve a vim kde byli velke chyby a na priste se je pokusim napravit, at uz sam nebo za pomoci dalsich.. tim bych chtel hlavne rict to ze ty sprinty nebyly poresene tak jak bych si predstavoval.. priste udelame registrace na souteze jeste tady, at se na srazu udela akorat prezencka a jede se rovnou na start ;) to si myslim ze bylo takove hlavni..
potom k hradu.. bohuzel se nestihlo.. neda se nic delat ale verim ze Lopez, Matej a dalsi si to plne vynahradili na tom slalomu :)

jinak bych chtel jeste poprosit lidicky s fotakama a videokamerama: hodte prosim vsechno co mate nekam na web nebo videa nejak zkusit rozsirit mezi ostatni.. bylo by to moc fajn a treba se najde i nekdo kdo to pak pekne sestriha :)

tak jeste VSEM CO PRIJELI MOC DEKUJI ZA VELMI PODARENOU AKCI !
a ti co neprijeli doufam ze vsechno napravi na dalsim sraze :)

p.s.: taky dekuji za upozoneni na uchazejici kolo a okamzitou vypomoc ze strany Pumicky :) a pro zvedave: sem hnup, neumim si pridelat na ventilky ozdobne kosticky a kolo mi proste uchazelo.. dofouklo se a vse bylo ok :)

SiD

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 8:09 am    Předmět: Citovat

Tohle byl nejlepsi sraz aut kterej jsem kdy zazil, mockrat vsem dekuju.. Super
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 8:50 am    Předmět: Citovat

Místo na sraz bylo perfektní ale neodpustim si trochu kritiky k organizaci. Bohužel sem dorazil pozdě takže nemohu hodnotit celej průběh akce ale ten zbytek sprintu a ten konec nic moc. Samozřejmě po bitvě je každý generál ale musíte samy uznat že organizačně to bylo slabé. Pro příští sraz vám mohu pomoci s organizací a programem, a vybral bych třeba i trat v sosnové. Můžem si tam hezky zajezdit a zařídit se dá jídlo přímo v areálu. Jinak svezl sem se krásně tam i zpět a udávané spotřebě některých členů se mi nechce věřit. Po okreskách přes Kolín sem měl spotřebu kolem 15 litrů na sto , nešel sem teda pod 150 a zpět po dálnici přes Prahu to bylo lepší asi 13. Po dálnici sem teda nešel pod 200 a většinou sem jel maximálkou 217. Celkem sem ujel 400km a projel 1 a půl nádrže. Poznal sem některé fajn členy ale je mi líto krátkého programu který tam byl.Až na čekání v restauraci mi to moc organizované nepřišlo. A spanilá jízda lesem? Omlouvám se za upřímnost ale jeko organizátor takovíchto akcí mi to nedá to sem všechno nenapsat. Tak držím palce pro příště
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dolynda
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 20.4. 2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

Ke srazu: Moc se vydařil, moc se mi líbil, myslím, že bych ani nic nevytkla Smile. Nejlepší byla spanilá jízda.
Doufám, že se příště taky sejdem v hojném počtu. Smile Díky všem co přijeli a samozřejně organizátorům-

_________________
-> já Pumí nemám, ale jezdím s ní Smile. (Sajmon.Fenix)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:14 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

k te organizaci jak pise daniel: ja osobne jsem se takove veci na takove pozici jak sem byl ucastnil poprve, na priste mam spoustu napadu jak to vyladit.. navic nebylo moc casu..

co se tyka tech sprintu jak rikas.. tak ono to je dost i o ostatnich ridicich.. ono kdyz nekdo zajede sprint a pak si zaparkuje uplne daleko od startu, hledej pak ty lidi co dojeli a vyhrali aby sli znova na start.. nemluve o tom kdyz se krici vsude 1,7 na start nebo 1,7 vyherci na start a on ti nedojede nikdo na caru tak je to dost slozite.. s tim slalomem to bylo dost podobne.. taky se to hodne dlouho kricelo a furt nic..

mno rikam.. na priste mam par napadu.. a taky bych chtel podotknout ze sraz muze udelat a usporadat kdokoliv z nas.. nemusi to byt jenom na me a MAdovi a dalsich clenech co treba navrhovali termin...
kazdopadne jakakoliv vypomoc je samozrejme fajn..

p.s.: ted me tak napada.. jeste pred zimou nekdo rikal ze vysilacky sou o nicem.. nekdo me s nema pekne poslal nekam.. sice slusne ale bylo to jasne.. a jak se vcera hodili ;)

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Mně osobně se to líbilo moc. Jasně že se pár chybiček našlo, jenže je nesmíme hledat jen u organizátorů - sami jsme taky nebyli disciplínovaní. Jak píše SID - muselo se čekat na startech atd. atd.

Moc jsem si nepovykládal, protože jsem jenom fotil a točil, takže příště na tohleto beru někoho sebou a sám se budu více bavit se členy klubu.

Ten nápad hodit fotky do profilu je dobrej, protože fakt nevím kdo je kdo.

Taky by nebylo k zahození udělat přední značky s Nickem a na sraz je přehodit místo SPZ. Nebo alespon´ něco za přední sklo. Na startech by to organizátorům moc pomohlo.

to SID: Co se týče vysílaček - koupím si je. Napiš mi rozsah frekvencí a jejich "dostřel" popř. typ kterej máš. Vidím v tom velkou pomoc při navádění na letiště, kdy navigace nestačí, nebo při spanilé jízdě atd. atd. Využít se to dá jakkoli.

Taky by se ta organizace mohla rozdělit na více lidí, aby tam neběhali dva - tři chudáci s vyplazenýma jazykama a pak se ještě dočkali kritiky. Chtělo by to vybrat spolehlivé dobrovolníky a každýmu dát na starost jinou věc. Mám pocit, že si to SID, Mad a Rem taky moc neužili.

Jinak to byla paráda - díky všem za účast, organizátorům za uskutečnění, a různejm "masérům" např. Lopezovi za super show Wink Těším se na další sraz.

p.s.:Někde jsem v papírnictví viděl takový identifikační plastový visačky. Nosej to prodavačky v obchodních domech. Kdyby ji měl Mad na sobě, nemusel bych mu říkat Rem

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
jaran
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 16.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

... diky za super srazik. Tady je par fotek co udelal "muj fotograf" Smile

http://picasaweb.google.com/adam.jezek/20070421FordPumaSraz

... jen na vysvetlenou, tech prvnich par fotek je nase snaha najit to letiste u obce Kamen u Pelhrimova Smile. Hledali jsme to tam v poli tri Pumicky a jedna si cestou prorazila vanu. Pokud to jeji ridic cte, at se ozve jak dopadnul...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

Pěkný fotky , hlavně z toho pole. Tam to byl nářez a moje vana to odnesla jen menším zářezem.
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

ja zas řešim zadní brzdy, mel jsem tam jednu horkou chvilku z 200 na 0 tak to se jim to asi nelibilo a jak jsme spekulovali o tom xenonu ze mi sviti do zluta tak jsem to pak zkoumal a resil a prej to dela vybojka kdyz dosluhuje tak me ceka jeste vymena vybojky Crying or Very sad
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

K tomu srazu.. organizaci neřeším, učíme se a příště to bude stopro lepší.. navrhuju třeba megafon, aby nebylo nutné řvát.. na konec a začátek dráhy dát označení - viz bláznivý inlajnista.. Smile
daleko důležitější byla atmosféra a ta byla naprosto bezkonkurenční!!!! Super
byl jsem třeba na tuning párty v HK a jaksi studeno.. Smile machýrci a bylo to hlavně o velkým kšeftu..
výběr místa byl super.. a co třeba na místě ještě trochu grilovat, hezky jídlo v trávě..
inlajny si vezmem vlastní- inspiroval mě Sajmon fenix, můžem v nich dát slalom - i pozpátku.. Smile.. prostě nikam nespěchat a pořádně si to užít..

A všem organizátorům především velký dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

souhlas s Eltonem, lip bych to nerek. A ten grill super napad! Ja to zacnu vsechno sepisovat abychom priste na nic nezapomneli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

hmm.. takze priste dvoudenni akce.. doufam ze s tim pocitate :) jak se tu tak pekne rozepisujete.. vemte si ze ted to bylo jednodenni a stejne se nic nestihlo dohromady z toho co se chtelo.. nebo respektive jenom pulka..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund