Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Kalendář
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Kalendář Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

myslim, že výběr bych nechal na pozdejc a jak již jsem napsal víše tak pouze pro členy, kteří se budou účastnit akce.

to Elton: nahoď spíš fotky toho bodyartu ( pro zajímavost ), ale podle mě by se to tim zbytečně prodražilo, časově zkomplikovalo Crying or Very sad .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

bodyart by me taky zajimal no.. Ale pochybuju ze na tohle bude dost penez, i ten napad vic lokaci by byl drahej. Muselo by se to rozlozit do více dnů..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

znovu připomínám, že mám kontakty a hlavně kamarády.. není to o penězích, ale o kamarádech..
ten člověk co dělá bodyart je naprostý šílenec a milovník ženské krásy..

a právě proto se chci sejít po novém roce a probrat nápady a kontakty a hned vyloučit nesmysly a dobré nápady rozvinout...

tady se můžet podívat na jeho práce..
Kód:
http://www.vivart.cz/prace.php?i=10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

vypadá to moc hezky Super , ale podle mě se to časově nedá stíhat to už by se muselo rozložit do více dnů.

myslíš, že by trefil i lak auta ( holka s autem v jedný barvě - foto před ňákou barokní fontánkou - to by byla "voda co mňa drží nad vodou" Laughing ).

a Eltone tu schůzku bych nechal až Matej zavelí. Letos to připravil suprově a myslim, že má v hlavě plány co udělat jinak a tak Wink .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 1:05 am    Předmět: Citovat

vim ze se tedka asi moc nezavdecim.. ale ja osobne bych do toho uz bodyart netahal.. sto lidi = sto chuti.. me uz to neprijde takove to prave orechove..

jinak vzhledem k tomu ze zacinate resit pristi rok.. co kdybysme tohle locknuli zacli to resit v novem thredu? ze by si matej vytvoril zase thred a aby si mohl v prvnim postu upravovat aktualni info a tak.. hm? v tuhle chvili to je asi fuk.. jeste se neresi nic konkretniho.. ale tady je uz vic jak 20 stranek a zacne to byt hodne rychle neprehledne ;)

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

prosimte SiDe nech jeste tohle.. S novym rokem zalozim tema chci tam dat i hlasovani a pripravit si to trochu..

Bodyart je zajimavej ale nehodi se mi k tomu.. A takhle moc hambaty by to asi neproslo.. Laughing

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

vidíte, s váma všema souhlasím a přesto mám i jiný názor.. Smile

jde o to si sednout a říci si:
proč kalendář?
je to proto, že tam mám já svoje auto?
je to proto, že puma je krásná?
chceme upozornit na vyjímečné auto?
chceme zpropagovat náš klub?
k čemu bude?
jaké má poslání?
mají fotky něco vyprávět?
bude to jedna fotka na stranu, nebo jedna základní a k ní malý detail, třeba úpravy, kola, zrcátka, motoru atd..?
chceme na něm vydělat?
bude jen v ČR?
bude v anglické verzi?
uděláme mu reklamu? ano? potom jak?
zkontaktujeme spřátelené kluby v Evropě?
jaká je přijatelná koncová cena?
může ho nějaká VIP pokřtít?
zblbneme nějakou VIP do koupě pumy?
líbil by se vám Saudek, Kraus? (na ně mám dobré kontakty)
chceme sponzora? ano? potom koho? kdo má jaké možnosti? (nabízím UAMK, Tuning magazín, Generali atd)
bude k němu DVD? ano? pak by jistě bylo marketingově zajímavé mít na něm třeba právě tvorbu bodyartu.
jak hanbaté fotky chceme?
erotika?
soft? hard? podle mě je holka v hezkých plavkách víc sexy než nahá..

a takových otázek mám na vás víc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

2 fotograf:
No nevím, jestli má Elton výše zmíněné zkušenosti, ale myslím, že jeho nápady by stály rozhodně za zvážení a diskuzi. Když jsem si četl ty návrhy, tak mě většina věcí ani nenapadla. Oceňuju co napsal, má to hlavu a patu a je z toho cítit zápal a nadšení. Chápu, že spousta věcí může nakonec být nerealizovatelná, moc drahá nebo třeba hodně komplikovaná. Nevím, co obnáší focení kalendáře, ale nepřipadá mi moc fér, smést ty nápady tímhle stylem ze stolu s tím, že se o tom budeme bavit až od února. To jen tak na okraj, protože mi tvoje reakce přišla lehce útočná a ješitná. Jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám a kaju se.
Líbí se mi ty fotky a jsem moc rád, že mám doma super kalendář.
Smekám před Matějem a všemi, kteří mají na svědomí realizaci kalendáře. Opravdu klobouk dolů. Ten výsledek fakt stojí za to. Chápu, že to muselo stát obrovskou spoustu času a úsilí (a peníze z toho nekoukají žádné).
Ale nemyslím, že je něco špatného na tom, předhodit nějaký jiný nápad - zlepšovák. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Kluci fakt to jeste chvilku nechame bejt, jeste neni ani pryc ten kalendar 2008.. Napady urcite nesmeteme.. Smile Kazdej napad dobrej.. Klidne sem napady piste pak je klidne proberem jeden po druhym na nejaky ty schuzce..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

2 fotograf:
No právě, že Elton nabídnul konkrétní věci a konkrétní pomoc. Takže asi tak.
Ale nechci tady dělat větný rozbor tvého příspěvku.


mod.edit: prilaseno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

nikoho nebudu přesvědčovat a už vůbec ne anonyma co umím a co jsem dokázal..

tohle fakt nemám zapotřebí..

nelíbí se mi způsob tvého jednání, jak můžeš něco takového napsat o komkoli, když dotyčného neznáš?

jestli máš pocit, že nejsi doceněný za práci kterou si odvedl, tak to řekni a já tě znovu pochválím a znovu potvrdím, že jsem z kalendáře nadšen..

a jestli máš strach, že se na příštím kalendáři nebudeš podílet, tak to já neovlivním.. vlastně ano.. už se mi do přípravy dalšího kalendáře vůbec nechce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

Matěj napsal:
Kluci fakt to jeste chvilku nechame bejt, jeste neni ani pryc ten kalendar 2008.. Napady urcite nesmeteme.. Smile Kazdej napad dobrej.. Klidne si napady piste pak proberem jeden po druhym na nejaky ty schuzce..


tady se to probrat neda pak se stane presne tohle ze si nerozumime.. Cool

Eltone to co jsi sem psal je sice obdivuhodny ale pripada mi to jako bych si neco takovyho predstavoval pred rokem, ted vim ze je to o necem jinym (hodne o necem jinym).. Taky jsem si to krasne sepsal a pak jsem to cely vyhodil a zacal z jinyho konce (asi 1000x). Prijde mi nesmyslný se tady vic obhajovat, ale věř, že si nevymýšlíme. nikdo tě tady neurazil jen vidíš sepsanou realitu tak jako jsi sepsal napady

SiDe asi tě poprosím o lock než se tu pohadáme.. Laughing
mod.edit: na zadost dvou lidi LOCKnuto

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
Strana 21 z 23

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund