Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Ochrana laku
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Ochrana laku
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 10:41 am    Předmět: Ochrana laku Citovat

Při mytí auta vidim jak si lak přímo žádá o navoskovaní.. Co používáte na ochranu laku + voskovaní..? Před zimou by to asi něco chtělo..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 10:54 am    Předmět: Citovat

Ještě když jsem měl Corsu,tak jsem to před zimou ošetřil vždycky leštěnkou s příměsí teflonu.Byla to značka Turtle wax.Taky se na to chystám .Asi koupím něco od stejné značky.Mají to na pumpách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 11:15 am    Předmět: Re: Ochrana laku Citovat

Matěj napsal:
Při mytí auta vidim jak si lak přímo žádá o navoskovaní.. Co používáte na ochranu laku + voskovaní..? Před zimou by to asi něco chtělo..


Ja jsem dostal lestenku od Sonaxu tu radu Schumacher a ta je taky perfektni...ani ji nevadi, kdyby si to musel delat na slunicku, kdykoli mi sla perfektne rozlestit.... Smile Tata pouziva na bawo ten WS Platinum jak ukazovali driv v telce a rika ze uz by nic jinyho nechtel...ale stoji to litr Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 11:17 am    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 12:29 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 2:10 pm    Předmět: Re: Ochrana laku Citovat

Aluna napsal:
Matěj napsal:
Při mytí auta vidim jak si lak přímo žádá o navoskovaní.. Co používáte na ochranu laku + voskovaní..? Před zimou by to asi něco chtělo..


Ja jsem dostal lestenku od Sonaxu tu radu Schumacher a ta je taky perfektni...ani ji nevadi, kdyby si to musel delat na slunicku, kdykoli mi sla perfektne rozlestit.... Smile Tata pouziva na bawo ten WS Platinum jak ukazovali driv v telce a rika ze uz by nic jinyho nechtel...ale stoji to litr Shocked


a jak se ti rozlestuje ta od sonaxu? jde to hadrikem nebo si mam koupit to na tu vrtačku..?

to co mam doma ja je tak hodinu jenom kapota..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jmario
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 135
Bydliště: SR Nitra-Nove Zamky-Surany

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 3:54 pm    Předmět: Re: Ochrana laku Citovat

Matěj napsal:
Aluna napsal:
Matěj napsal:
Při mytí auta vidim jak si lak přímo žádá o navoskovaní.. Co používáte na ochranu laku + voskovaní..? Před zimou by to asi něco chtělo..


Ja jsem dostal lestenku od Sonaxu tu radu Schumacher a ta je taky perfektni...ani ji nevadi, kdyby si to musel delat na slunicku, kdykoli mi sla perfektne rozlestit.... Smile Tata pouziva na bawo ten WS Platinum jak ukazovali driv v telce a rika ze uz by nic jinyho nechtel...ale stoji to litr Shocked


a jak se ti rozlestuje ta od sonaxu? jde to hadrikem nebo si mam koupit to na tu vrtačku..?

to co mam doma ja je tak hodinu jenom kapota..




ja mam SONAX aj TURTLa + asi pred 4 mesiacmi som si kupil aj elekricku lesticku v netre az necelich 400SK ale nemam nikoho kto by my auto nalestil Very Happy akurat som behol na SHEL -ku a dal som ten Deluxe program z tvrdym voskom

_________________
SKYPE me! jmario666
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:43 pm    Předmět: Re: Ochrana laku Citovat

Matěj napsal:
a jak se ti rozlestuje ta od sonaxu? jde to hadrikem nebo si mam koupit to na tu vrtačku..?

to co mam doma ja je tak hodinu jenom kapota..


Prave ze ta od sonaxu fakt dobre, asi tak hodku cely auto hadrikem...ta platinum nesmi zaschnout na slunicku, to pak jde hur rozlestit a nebo bys to misto musel udelat jeste jednou...ale zas se mi zda, ze vydrzi dyl takova ta hladka vrstva...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:43 pm    Předmět: Re: Ochrana laku Citovat

Pouzivam uz dlouhodobe WS-Platinum...SUPER. JEsice za litr,ale mame ji ze synem na 2auta,uz treti rok.Jedine co stoji za ho...je ten sairait na plasty jinak ostatni z te sady OK. Super Super Super

Admin edit: Nekvótovat předchozí příspěvek.

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 6:22 am    Předmět: Re: Ochrana laku Citovat

Milan Zuska napsal:
WS-Platinum


Taky jsme to měli doma, tak jsem to zkusil. Práce je s tím celkem příjemná (jde lehce rozleštit), výsledek celkem dobrý, ale ochrana laku mizerná. Po prvním dešti je vosk v podstatě dole.

Mně se nejvíc osvědčila želva s teflonem.

Používá někdo motorovou leštičku ? Celkem nad tím přemýšlím, protože ruční leštění voskem je celkem makačka. Zajímali by mě zkušenosti případně zkuste konkrétní výrobek doporučit.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

nakonec jsem koupil Turtle wax.. rozleštění nic moc trvalo to 3hodiny cely auto.. a skrabance to zaplnilo takze na cernym aute krasne vynikly.. Crying or Very sad priste koupim nejakou cernou..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:08 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

nejaka obyc, asi tu černou objednam, jinak to nevidim, kupoval jsem ji v obchode kde nemeli vyber..

ted mam takovou kremovou bilou

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem kocoura přeleštil (aby se vám v sobotu líbil, když už je to jen tuctová sériovka Very Happy ). Koupil jsem CarPlan T-Cut Color Fast od fy Tetrosyl (UK), půllitrovka 180,- a v Tescu za 530 ká leštičku autokarosérií od Filsonu. Byl jsem vyklepaný jak startka, protože ten excentr v leštičce udělal své, ale bylo to rychle (i s umytím jsem to stihl v práci za jednu šichtu Smile ) a ve srovnatelné qalitě s "ručním přístupem." Ta leštěnka je i s voskem, taxem zvědavý, jak dlouho to vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund