Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Sportovní výfukové svody vs katalyzátor
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Sportovní výfukové svody vs katalyzátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ALAN
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 18.7. 2017
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 4:45 pm    Předmět: Sportovní výfukové svody vs katalyzátor Citovat

Ahoj, Pumu vlastním poprvé a to 3týdny, mám v plánu ji dát do super stavu,jsem do ni zamilovaný jako kluk. Mám otázku a prosbu zároveň, nynější katalyzátor už není v nejlepším stavu a chtěl bych ho vyměnit, jenže jsem narazil na fakt šílené ceny jako 11tis atd. Prosim vás o radu zda by se dal někde sehnat za lepší peníze popřípadě zda rovnou nekoupit svody za cca 7tis. Našel jsem tady ale diskuzi kde ty svody nesedí a jsou (větší /delší). Teď přemýšlím nad tou nejlepší variantou. Nechci Pumu ničit tuzingem, jdu spíše seriovou cestou. Prosím, máte zkušenosti s tímto řešením /návrhem? Děkuji za odpovědi.
P. S U KATALYZÁTORU SE DĚLÍ DRUH NA RV. KDE SE TO LÁME V ROCE 2000. JÁ MÁM RV. 4.5 2000. Motor MHA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ALAN
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 18.7. 2017
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 10:42 pm    Předmět: Re: Sportovní výfukové svody Citovat

[quote="ALAN Ahoj, dočetl jsem se tady na fóru že jsou nějaké problémy s instalací výfukových svodů na pumu 1.7 16v MÁM RV. 4.5 2000. Motor MHA a chtěl bych instalovat svody, můžete mi prosím poradit jaké a od koho je mám koupit aby mi tam šli bez problémů? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 7:56 am    Předmět: Citovat

Pokud máš motor MHA máš ten starší typ MHB je novější ale jediný rozdíl je v použití dvou lambda sond
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ALAN
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 18.7. 2017
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 12:19 pm    Předmět: Citovat

Lopez napsal:
Pokud máš motor MHA máš ten starší typ MHB je novější ale jediný rozdíl je v použití dvou lambda sond


Děkuji za odpověď, můžeš mi prosím poradit jaké svody instalovat? Na cz internetu jsem našel pár kousků ale všechny jsou stejné. Znáš někoho z clubu kdo si je instaloval? Sedí tam bez problémů? Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 6:37 pm    Předmět: Citovat

V tom ti bohužel neporadím já jsem si je dělal sám
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ALAN
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 18.7. 2017
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 12:13 am    Předmět: Citovat

Lopez napsal:
V tom ti bohužel neporadím já jsem si je dělal sám


Sám Question
To je ale docela složitá věc ne? o. k půjdu rovnou k věci.... byla by tady možnost udělat ještě jedny pro mě? Na kolik si je ceníš? Máš nějaké foto? Jak dlouho je máš instalovány a je vše bez problémů?
Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 11:41 am    Předmět: Citovat

Znovu bych do toho nešel když jsem spočítal čas a náklady vyšly by levněji je koupit každopádně je mám už 4 rokem a žádné problémy krom emisí nejsou.
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ALAN
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 18.7. 2017
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 1:11 pm    Předmět: Citovat

Lopez napsal:
Znovu bych do toho nešel když jsem spočítal čas a náklady vyšly by levněji je koupit každopádně je mám už 4 rokem a žádné problémy krom emisí nejsou.

Ok chápu, děkuji za ochotu. Koupím z internetu a budu doufat že tam budou pasovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zlata
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 12.10. 2017
Příspěvky: 4
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 9:43 pm    Předmět: atrapa katalyzátoru Citovat

pánové,dělám ženě mechanika,já sám mám omegu a tam mám atrapu katalyzátoru,a je to dost znát, bohužel sem nikde nic podobnýho na pumu nenašel, tak budto vyrabovat nějakej starej a nebo tedy ty svody bez katáku že
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 9:40 am    Předmět: Citovat

Přesně jak píšeš
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund