Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - new anténa
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
new anténa Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 435
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 4:45 pm    Předmět: new anténa Citovat

z určitých důvodů sem byl nucen pořídit novou anténu (tu původní mi skalpovala myčka, když sem ji ve spěchu zapomněl odšroubovat Surprised )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 7:02 pm    Předmět: Citovat

Nevypadá špatně,ale já bzch se bál,že budu druhý den bez ní.Parkuju před domem.A co příjem,nezhoršil se?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 8:19 pm    Předmět: Re: new anténa Citovat

Ace napsal:
z určitých důvodů sem byl nucen pořídit novou anténu (tu původní mi skalpovala myčka, když sem ji ve spěchu zapomněl odšroubovat Surprised )


No je docela hezka...mam hrozne podobnou, kdyz si vzpomenu hodim sem detail...ale musim rict, ze prijem je na ni o 50% horsi a to ji jeste pridavam... Sad Jeste ze posloucham jen ceda... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 435
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 9:08 pm    Předmět: Re: new anténa Citovat

Aluna napsal:
Ace napsal:
z určitých důvodů sem byl nucen pořídit novou anténu (tu původní mi skalpovala myčka, když sem ji ve spěchu zapomněl odšroubovat Surprised )


No je docela hezka...mam hrozne podobnou, kdyz si vzpomenu hodim sem detail...ale musim rict, ze prijem je na ni o 50% horsi a to ji jeste pridavam... Sad Jeste ze posloucham jen ceda... Wink


tak to sme na tom stejne, taky posloucham v aute jen cedka, radio opravdu jen vyjimecne Smile ...ale jeste jsem nemel moznost zkusit ten prijem, jelikoz mam zakodovany radio, pac sem mel odpojenou baterku, ale nastesti budu mit pristi tyden novy radijko na MP3, tak to pak vyzkousim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 435
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 9:11 pm    Předmět: Citovat

maxa napsal:
Nevypadá špatně,ale já bzch se bál,že budu druhý den bez ní.Parkuju před domem.A co příjem,nezhoršil se?


nastesti parkuju za barakem a navic za vratama, takze se o to tolik nebojim, spis jde o to, aby to nekdo nestip, kdyz budu stat nekde na velkym parkovisti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jmario
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 135
Bydliště: SR Nitra-Nove Zamky-Surany

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 12:18 pm    Předmět: Citovat

HLAVNE JU ZMONTUJ V UMYVARKE Very Happy
_________________
SKYPE me! jmario666
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Nesundaval jste někdo celou anténu? Myslím tu patici, co drží ve střeše, jak se dostat k tomu spodnímu šrouku. Nevím, jak odmontovat ten kryt s vnitřním světlem, abych se dostal k tomu šroubku. Rád bych ji vyměnil, bo z této nejde odšroubovat prut, což vadí např. v myčkách, které jedou dopředu a dozadu.

BTW: pro dobrý příjem je důležitá i délka prutu ve vztahu k délce rádiových vln.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Tuším, že jde vytáhnout celé světýlko. Stačí zatlačit dopředu a dolů. Pak se dostaneš ke šroubu držící anténu.
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

MAd napsal:
Tuším, že jde vytáhnout celé světýlko. Stačí zatlačit dopředu a dolů. Pak se dostaneš ke šroubu držící anténu.


Aha, díky za info, zkoušel jsem to "páčit", ale pružilo to a nechtěl jsem nic ulomit. Takže vzadu jsou nějaké pružné členy, které to aretují a zatlačením dopředu je "odjistím"??
Edit: jo a nevíš náhodou, jestli u Pumy je ta patice osazená tím aretačním kolíkem za šroubkem, jako to je u Peugeota? Viděl jsem jednu a na ní bylo napsáno, že je pro Peugeoty a Ford - Fiesta. Jestli je to stejné? Mohlo by být, proč by dělali jiný typ pro Pumu a jiný pro Fiestu. Abych věděl, jakou koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

Jsou po stranách takové prohnuté plechy, které zaskočí za tapec stropu. Mělo by to jít standardně tahem ... Naposledy jsem to dělal tak před rokem, tak si to už moc dobře nepamatuju. Každopádně na 100% se nemusí nic šroubovat a ulomení nehrozí.

Jaký šroub má anténa netuším.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Cool Jak říká Mad..tahem,dělal jsem to nedávno,dával jsem tam ledky.Nic neurveš,drží to za tapec.Akorát při delší montáži bolí ruce,jako by jsi česal jabka...Antena klasik,jde vymontovat v pohodě.POZOR, na kontakty ,stačí brnknout a pojistka je v kelu Very Happy
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

PumaDedek napsal:
Cool .POZOR, na kontakty ,stačí brnknout a pojistka je v kelu Very Happy


Ha zrada. Shocked Jaké kontakty, kde?? Ta anténa je elektronická s předzesilovačem, tedy napájená?? A jak?? Vzadu za rádiem u koaxu není žádné napájení a na fantómové to nevypadá. Jaká pojistka - na rádiu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

to Ace: kdyz si projel tou myckou tak to ti ta patice zustala? nebo jak to dopadlo? me nejde antena odsroubovat a prave by me zajimalo co by se stalo kdybych nahodou projel mycku vyjmecne :D

jinak vymena me taky ceka no....... ale zas na druhou stranu ted mi ji nikdo neukradne :D

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:00 am    Předmět: Citovat

2SiD: když skrz ní projedeš jedním směrem - dopředu, tak nic, ale pokud by to byla myčka, že se ten portál vrácí, tak ji vykloubí dopředu k oknu a nejspíš ulomí. Ze stejného důvodu chci tu anténu vyměnit, bo nejde odšroubovat. Je sice pravda, že ji nikdo neukradne, ale použít myčku lze jen tu průjezdní, což je dost limitující.Ohledně příjmu nejsou s touto problémy. Jen teď nevím, co myslel PumaDedek s těmi kontakty.
Edit: Aha, PumaDědek už dal odpověď.


Naposledy upravil Kdo dne pá červen 22, 2007 7:02 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:00 am    Předmět: Citovat

Cool Napájení anteny,je v poho..to je podle r.v. a typu radia-si myslím.Myslel jsem pojistku na vnitř.osvětlení.Ikdyž jsou kont.chráněné,mě se to podařilo.Jinak žádný jiný problém.Zesík je přímo v patici anteny,pod spodní těsnící manžetou./alespoň v mém případě/
-mě jde v pohodě odšroubovat a v myčce ,ok.

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund