Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Puma Project by Strada
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Puma Project by Strada Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Strada01
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 575

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:04 pm    Předmět: Citovat

Auto je v depozitu a rozebrane, tak ze cisla z brzdy apod asi byt nemuzou.
Ja si do auta davam to co se mi libi a delam si ho k obrazu svemu, pokud te urazil muj budik to je tvoje vec. Vetsina pridavnych otackomeru se dela od 10tis nahoru min jsem jeste nevidel, moje puma po premapovani jednotky bude tocit okolo 7 az 7,5tis.
Pokud ti jako saskarna prijde rucne vyrabet difuzor nebo zamraceni kapoty, tak nechapu proc si jako jediny dekoval za navrh !
Ja jsem zalozil toto tema abych ukazal co se da vsechno udelat kdyz clovek chce, myslel jsem ze po zverejneni me praci se pridaji dalsi lide a ukazou co umi jako to funguju na vsech okolnich forech, ale bohuzel jsem se hluboci zmylil, mistoto toho jsou tu lidi co umi jen kacat smutne na tom je, ze prave lidi co vi, umi a znaj toto forum uz davno diky takovejm kecalkum bohuzel nenavstevuji.
Me fascinuje to, ze kdyz jsem delal slozite veci jako predelani sani, brzdy apod. vetsina mlci a pak clovek sem da otackomer a najednou jsem sasek a nevim co jeste. Pokud uz Vas moje prace nebavi Exclamation neni problem a ja toto tema necham bud uzamknout nebo cele smazat. Ja to sem nedavam z duvodu machrovani nebo co si vetsina mysli, ale abych inspiroval ostatni o tom ze se da udelat hodne muziky za par korun.
Jak jsem rekl, nemam problem to nechat cele smazat, s lidma ktere to zajima a za neco stoji si pisu soukrome mimo forum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frencisou
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.3. 2010
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Strada určite to nemaž je to to najlepsie čo môže na tomto fore najst fanušik auta Puma...ja som sa nevyjadril konkretne podstatu tvojej roboty obdivujem a uznavam že som posledny čo ma čo pindať ked som vlastne nič vlastne neukazal...len som chcel povedať nato nazor však napokon nato to forum je nie? Už sa tešim na tvoju novu prácu...držim palce...
Ja neviem ako iný ale ja tvoju pracu sledujem ako serial a posledné "diely" ma až tak nebavili každopadne to nemaž....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

Poslední skutečně živé téma na tomhle fóru, Strado, nebyla by škoda skončit?
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lotr
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 3.10. 2010
Příspěvky: 306
Bydliště: Petřvald Karviná Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Samozdřejmně, že by to byla velká škoda. A doufám, že se nic mazat nebude. Strado jsme s Tebou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 2:56 pm    Předmět: Citovat

Netreba sa hned urážať, je to iba názor jedného z nás. Aj mna bavia viac performance options ...

Inak kedy bude Puma hotová ??

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Strada01
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 575

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

To je sice hezke za vas bavi koukat na performance, ale delat to podle toho jak vas to bavi, tak to uz bych musel mit 6L V8 v Twin-turbu nebo jak si to predstavujete.
Ja to auto delam postupne jako celek a nemuzu se porad venovat jen jedny casti.
A pokud te serial uz nebavi, tak prepni na jinej kanal a koukej jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 5:46 pm    Předmět: Citovat

Strado, chlape, neser a pokračuj! Wink
Vážně, tohle je asi jedno z nejlepších vláken tady, ne-li úplně nejlepší.
Nemůžeš se nechat tak rozhodit, když se někomu něco z tvých úprav nelíbí, i když chápu, že to dokáže nasrat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strada01
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 575

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

Kamo me neva ze napsal ze se mu neco nelibi, me se taky spousta veci nelibi to bych jeste prekousl, ale ze clovek kterej neukazal vubec nic a pevne verim v tom ze je rad, kdyz si dokaze aspon sam bez cizi pomoci natankovat mi napise ze delam saskarny, tak to uz me celkem dostalo.
Kdyby aspon ukazal sebemensi praci kterou dokazal, tak bych si rekl jo je sikovnej, umi udelat to co chce a jde si za tim, tak nemam ani pul slova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

A nebude to nedorozumění? On psal "čačkarny", což nevím, co znamená, ale podle mě to šaškárny snad nejsou... Mohl by to slovo vysvětlit někdo znalý slovenčiny? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vain
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.12. 2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Kvůli jednoho hňupa netrestej všechny ostatní, co ti fandí, a tohle téma s radostí sledují =) Mě se třeba ty budíky taky moc nezdají, ale zbytek je absolutně úžasný a hlavně té práce na tom udělané... je to tvé auto a neřeš co si myslí ostatní (já spadám do té kategorie umím načepovat benzín Wink jo a ještě žárovku jsem měnil nedávno). Takže se nenech nijak rozladit, pořád převažují fanoušci toho projektu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frencisou
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.3. 2010
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 2:58 pm    Předmět: Citovat

čačky= hračky čačkarny= gýče= sa folia z tesca...
natankovať si viem mechanik niesom nerad som po uši od oleja venujem sa citlivej miniaturnej činnosti ako je oprava drobnej elektroniky ako koniček a som zlatnik a doteraz som čakal že kedy bude teplo aby som sa mohol vrhnut na svoj vrak pumu tak aj ja niečo nafotim aby si videl že viem čo je šrubovak a aby si sa necitil tak dotknutý, ked ti niekto povie svoj názor...už si asi spyšnel to ta nikto nemôže ani skritizovať to je cele o tom že ty tu dačo dzigneš a všetci ti budu masirovať tvoje ego aky si super ??? mam rad tvoju prácu mam rad šikovných ludí som remeselnik a viem čo je to pracovať manualne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GoisT
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 14.5. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 8:41 pm    Předmět: Citovat

ty budiky sou tuzing jak prase a kdyz to nekdo napise tak se urazi jinak pekna prace kazda prace na aute je fajn Very Happy
strado to jako kdo ti sem neposle foto nebo neco nedela to jako nema pravo nic psat jo Very Happy

mod. edit: cast prispevku zmazana - urazka clena klubu. UPOZORNENIE pre uzivatela, v pripade opakovanych urazok, budu vyvodene dosledky Prosim noveho uzivatela, aby si precital pravidla spravneho fungovania na fore:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1187
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:41 pm    Předmět: Citovat

Kluci přestaňte tady urážet Sad . Ač souhlasím s Frencisou, že může projevit svůj názor, tak TOPIC si založil Strada o svém projektu a tudíž by měl mít právo si ho trošku řídit, proto mě překvapuje, že nepoprosil moderátory o promazání příspěvků, které se mu nelíbí.

Já se těším na pokračování projektu.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 12:23 am    Předmět: Citovat

Kde jsou ty casy, kdy se Pumy prodavaly od 150tis a kdejakej jouda si ji nemohl dovolit... Dnes, kdy si ji kazdej muze koupit za 1 "vejplatu" tady dokazou lidi jenom urazet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

R.o.u: Jo, to bylo o necem jinem..., souhlas s tebou, ted si ji dovoli kazdej slamak a pak to takhle dopada...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  Další
Strana 35 z 38

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund