Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Jaké vylepšení jste udělali?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Jaké vylepšení jste udělali?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 11:14 pm    Předmět: Jaké vylepšení jste udělali? Citovat

Tak schvalne, kdyz se tady rozjela debata tuning versus origo stav, tak jake vylepseni jste udelali na sve pumce a co povazujete za kvalitni tuning na pumce..., pochlubte se...

Ja jsem nechal design karoserie v serii, jedine co jsem vylepsoval je viditelnost, takze xenony HID sada 6000K, pak predni mlhovky lester (delane tak, aby to evokovalo origo z vyroby), predni brzdy Brembo MAX (drazkovane kotouce) a RH desticky, trosku dunivejsi vyfuk, kratsi antenu a ovladac origo radia pod volant, svicky Denso Iridium power a to je vse...

_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 8:07 am    Předmět: Citovat

Já mám brzdy z mondea V6. Koncovku ULTER SPORT,pružiny WOLF, malý křidýlko,hezký kolečka a nalakovaný brzdiče+ objednanej palubní počítač Laughing Víc dotoho auta sahat nebudu(max folie) jenom měním včas olej a filtry Laughing Až se mi to auto omrzí takový jaký je tak pumu prostě prodám a koupím něco rychlejšího Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 11:42 am    Předmět: Citovat

To já jsem si k minulým Vánocům nadělil výfuk. potrubí od Jetex/Fortex, ale instaloval se až letos. Vzduchový filtr K&N do boxu. Komplet repas brzdových třmenů a bubnů (Kotouče Brembo MAX-drážky, pakny ATE), nerez. brzdový hadice, bohužel nový poloosy a ložiska. Přední tlumiče SACHS-advantage, zadní snad příští rok Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaclavS
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.9. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

Vedle stávajících úprav (koncovka,sání,kola, zadní stěrač) dostala novou spojku, no a pak přišel upgrade na 1,7 takže opět nová spojka,výfuk a řadička. Zkusím doladit světla a v létě komplet podvozek.
_________________
StefanVaclav.humanart.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 5:55 pm    Předmět: Citovat

no a já jsem dala pumce nový výfuk ULTER SPORT,sportovní vzduchový filtrík,zatmavila jsem okna,krásne červeno-černé potahy na sedačky,pravidelne měním olej,filtre atd ...velkou plyšovou pumu na zadní sedačky Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DarthVader
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.2. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

Ja tam tech aftermarket uprav mam relativne malo. Mam komplet set Powerflex silentbloku (predni i zadni prava), filtr sani KN, Denso iridium svicky, Magnecor kabely k nim, vepredu origo rozmery brzd zatim Ferodo DS Performance + desticky Ferodo DS Performance, na zadni naprave podlozky 25 mm na kazde strane. Do budoucna pribude jeste komplet vyfuk + svody Milltek.

Krome tohoto udrzuji auto v serii, nevadi mi za toto auto dat vic penez i treba za nove dily, stoji to za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund