Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - silenbloky zadnej napravy2
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
silenbloky zadnej napravy2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stanki
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.11. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Sabinov, SR

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 9:36 pm    Předmět: silenbloky zadnej napravy2 Citovat

ako treba ulozit nove silentbloky? je nejaky rozdiel v natoceni? neje guma dookoloa rovnaka.... A momentalne neviem ako mam stare este som to nerozoberal ale coskoro budem... Dufam ze to tam pojde bez problemov.. Uz mi riadne lieta cely zadok auta Sad

Urcite ma tu budete karhat za vitvorenie novej miestnosti ale ked mi nechcelo pridat prispevod uz do existujucel... popripade to presunte , ospravedlnujem sa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
JimiCrow
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.11. 2009
Příspěvky: 102
Bydliště: Ostrov u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 11:07 pm    Předmět: Citovat

Myslím že je uplně jedno jak je tam dáš.Každopádně bez problému to určitě nepůjde pokud nemáš doma lis či přípravek k tomu určený.Jako jsem já nedbal rad ostatních jít s tím do servisu tak teď ti budu taky radit aby jsi tam s tím šel.Ušetřít spousta času a nervu.Každopádně držim palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fordman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.7. 2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Soběslavice 1

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

Nejhorší je to dostat ven a pak vymyslet jak to tam nalisovat Smile. Ani jsem nemusel sundat celou nápravu. Dá se to udělat skoro kdekoliv a i s malym vybavením. Dobrý je mít hořák. Se silenblokama je vždycky problém Smile.
_________________
Ford Puma 1.7 92kw 125hp 1999 (stříbrná)
Ford Puma 1.7 92kw 125hp 1998 (zelená) - KO
Ford Puma 1.7 92kw 125hp 1997 (oranžová)
Ford Cougar 2.5 125kw 170hp 1999
www.autoservis-sedlacek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 8:35 pm    Předmět: Citovat

není to jedno...dej je tam tak jak byly původní...oni nejsou z celého kusu gumy protože zadní náprava má natáčecí schopnost o nějakých 2-3 stupně...napsal jsem to hodně zjednodušeně ale tolik hovoří Ford....
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JimiCrow
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.11. 2009
Příspěvky: 102
Bydliště: Ostrov u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 11:28 pm    Předmět: Citovat

V tom případě jak hovoří Misakxt.Na jedné straně toho silentbloku je na gumě trojúhelník.Já tam ty původní měl tak že ten trojúhelník koukal na mě když jsem měl svěšenou nápravu.Tak jsem tam ty nový dal stejně.Ježiš snad jsem to napsal srozumitelně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
stanki
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.11. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Sabinov, SR

PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

jj tak to dam podla starych... a mam aj horak aj mraznicku aj take visustruzene cudo co priemerovo len o trocha menisie ako silentblok a pekne sa o neho oprie po celom obvode abi som mohol ponom tresnut alebo normalne visrubujem zvera zo stola a nim to tam zatisnem.. brat je automechanik.. Viem ze to neje jednoduche ale takto by mi to mohlo vijst dufam.... co vy nato? inac cez ten pripravok mam aj dierku ze popripade zjednej strany pripravok a na druhu stranu velku podlozku.. a vsetko to stiahnem srubou?? len si myslim ze asi skor strhnem zavit... to asi nebude mat taku silu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
JimiCrow
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.11. 2009
Příspěvky: 102
Bydliště: Ostrov u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

No já koupil šroub M12 z vysokopevnostní oceli a stejně jsem doslova utrhl dva a až třetim pokusem jsem to tam dostal.Z každé strany jsem měl 4 podložky o tloušťce cca 3mm což znamená 1,2cm a stejně se trochu prohly ale šlo to.Jako utahovací matici jsem použil prodlouženou matku,je asi 4 cm dlouhá,je to lepší.No a samozřejmě ráčnu s kovovou trubkou jako páku.Takže oko v nápravě řádně očistit,promazat,nahřát a cpát to tam.Přeju hodně zdaru a napiš jak to dopadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
stanki
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.11. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Sabinov, SR

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

ok ale tohto vykendu idem na chatu tak neriskujem ze to neposkladam Laughing Na buduci sa do toho pustim.. prinajhorsom brat automechanik da dole celu napravu a skocim pod lis ale dufam ze to nebude treba... ale plan B isty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
stanki
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.11. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Sabinov, SR

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 4:05 pm    Předmět: Citovat

Tak silentbloky mam vimenene. Zacali sme to s bratom rozoberat a dajak sa nam zapacilo demontovanie ta sme hned vitiahli aj celu napravu spod auta. Stare vibili a nove nabili, silenbloky som mal zmrazene ale ramena som ani nenahrieval a pomastil som to. Slo to celkom jednoducho a cela demontaz napravi, nalisovanie a poskladanie trvalo asi 4,5H a to este vnoci pri ziarovke Cool . A ostatnym tiez odporucam dat celu napravu von a potom to ide ovela lepsie ako sa trapit pod autom.

A tiez to buchanie zozadu uz prestalo a aj auto sa lepsie drzi na ceste pri vissich rychlostiach, uz mi tak neplave zadok a je citelne tvrdsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund