Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Podvozek na zimu
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Podvozek na zimu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaran
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 16.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 8:21 pm    Předmět: Podvozek na zimu Citovat

Pripravujete nejak podvozek na zimu - vystrikani dutin a spodku? Nebo je to zbytecny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 9:15 pm    Předmět: Citovat

jj, prave minuly tyden jsem si koupil nakej sprej na podvozek co funguje jako ten cernej "asfalt" s primesi nakeho antikorozniho sajrajtu.
Podvozek jsem mel prekvapive v dobrym stavu takze jsem jen osictil nejaky mistecka a prestrikal. Tim priprava podvozku na zimu hasla Smile
Ted spis schanim naky kola na zimu mac mam jen sjety letaky s kteryme jsem to koupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 9:40 pm    Předmět: Citovat

Sopen napsal:
jj, prave minuly tyden jsem si koupil nakej sprej na podvozek co funguje jako ten cernej "asfalt" s primesi nakeho antikorozniho sajrajtu.
Podvozek jsem mel prekvapive v dobrym stavu takze jsem jen osictil nejaky mistecka a prestrikal. Tim priprava podvozku na zimu hasla Smile
Ted spis schanim naky kola na zimu mac mam jen sjety letaky s kteryme jsem to koupil.
Kupoval jsem zimáčky před 14 dněma. http://www.autokseft.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=399_400_564_587_609&products_id=23570
Kvalita za rozumnou cenu.

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 9:23 am    Předmět: Re: Podvozek na zimu Citovat

jaran napsal:
Pripravujete nejak podvozek na zimu - vystrikani dutin a spodku? Nebo je to zbytecny?


Na to musim reagovat, protoze kdysi jsem mel dilema to samy...Tenkrat deda se strejcem koupili dve identicky feldy, jak byly nejaky ty akce no a deda, starej mechan, skoro kazdej rok nechaval delat spodek a dutiny a ja nevim co vsechno, strejc na to samozrejme dlabal....no a predloni kdyz byli na technicky, tak se milej deda zhrozil, kdyz technik vylezl z pod auta a rekl mu, at se by se toho mel co nejrychleji zbavit, protoze je to schnily jak prase, akorat to pod tim cernym sajrajtem neni videt...Takze ty feldy jsou na tom uplne stejne, akorat deda utracel tisice za zbytecny strikani spodku a dutin. Takze ja po zime (nekdy i behem) to hodim cely na zvedak, vystrikam vabkou spodek od ty hnusny soli a zatim mam klidek Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 1:02 pm    Předmět: Citovat

juu.. dobra rada nad zlato Wink thx
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2006 11:03 pm    Předmět: Citovat

panplegia napsal:
Ja sem si nechal udelat nastrik dutin pred zimou minulej rok.Bylo to spis pro jistotu, vetsina mechaniku mi rikala, ze u novejsich aut to je zbytecny...ale clovek nikdy nevi,zima v severnich Cechach je kruta Mad

Mě teda taky už dva mechanici doporučili nástřik spodku před zimou, že už to začíná chytat rezavou barvu, tak nevim. Ale letos už to stejně nestihnu a v létě pumu asi prodám, tak to řešit nebudu.

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 7:45 pm    Předmět: Citovat

No já osobně jsem se ještě pod to pořádně nestihl podívat. Ale jak na to vlítnu tak to jednak odrbu, případně vyvařím, přetáhnu odrezovačem, no a pak dvousložkový lodní barvy. Základní i povrchovou, pak na to něco měkčího proti kamínkům (tlumex, nebo něco asfaltovýho) Ty barvy na lodě jsou super - jsou do slaný mořský vody a něco vydržej. Dělal jsem to tak na Hondě před čtyřmi roky, a od tý doby jsem na to nesáhl. Problém je sehnat !!! Je to drahý jako prase, takže když s tím někdo nedělá v práci a tzv. po troškách neznárodňuje - tak nemá. Sám tlačím na švagra ať nosí víc než jen ve skleničkách od přesnídavky. Very Happy
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund