Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Bazén před spolujezdcem
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Bazén před spolujezdcem
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 7:02 pm    Předmět: Bazén před spolujezdcem Citovat

Ahoj všem.

Prvně se omlouvám, jestli to tu už bylo, ale potřebuju rychle poradit.

Řešilo se to tady ale to je spíš mokro u řidiče.

Já mám hodně mokro u spolujezdce, po velkém dešti jsem tam měl asi 1cm vody plu to co bylo nasáklý v tom koberci. Přitom jsem koukal odkud by to mohlo téct, ale ani dveře, ani palubka nebyla nikde ani vlhká, ani sedačka nic.. Dokonce ani koberec nahoře pod palubkou se mi nezdál mokrý a jediné místo co mě napadlo bylo dole u dveří, ale nevím.

Neměl jste někdo stejný problém?
Dík za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

Podivej se na gumu co na ni dosedaji dvere, hlavne u prahu, tam se muze voda dostat jednoduse...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 9:53 pm    Předmět: Re: Bazén před spolujezdcem Citovat

Oddělej si to oplastování předního sloupku.Sedni dovnitř a nech si od někoho pustit vodu na přední okno.Klidně to může bejt pod oknem(klidně i pod černým silikonem na lepení) a stejká to pod plastem dolu pod koberec.Jinak když to nebude tam tudy tak zkus stejnej postup aby jsi viděl kudy jde voda dovnitř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

Mel jsem to same s pomohlo prihnout dvere u spolujezdce, aby vic dosedaly v horni casti. Me tam teklo tamtudy. Stahni okenko a zapac. U me to pomohlo. Radil mi to Elton, ze to je casty neduh Pum, ze kdyz ta guma zestarne, tak uz tolik netesni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 9:02 am    Předmět: Citovat

preto treba casto mazat. pretoze kto nemaze ten nejede a obcas aj tecie Wink
Ja premazavam silikonom vsetky gumove casti na ktore mam dosah cca kazde 2-3 mesiace, ked je ta guma vlacna tak lepsie tesni. inak ak to tecie cez dvere skus urobit to co pisal Wintel na dost autach to pomohlo

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 10:36 am    Předmět: Citovat

Aha, skusim, ale ydá se mi to trochu brutální... možná bzch skusil povolit tz šroubz na boku a pak s tim pohnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

já osobně myslím, že to bude tím těsněním... Např. mi to kvůli tomu těsnění začlo hnít, dole je taková dírka(asi z ní teče voda) a pod tou dírou to je vyhnité Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Tak jsem přišel na to, kudy tam teče. Byl jsem v myčce jak jste radili, a je to dole u dveří.

Asi tak 10cm od předního rohu, tam po chvilce začnou stýkat kapky. Nechápu jak se tam dostane voda, kudy tam proteče? Tudy to teče do koberce, takže ne nahoře okolo rámu okna. V tomhle místě mě napadá jedině to natřít silikonem, nebo máte jinej nápad?

Potom co s tím mokrem?
Koberec jsem vysoušel už několikrát, ten je suchý, ale když sáhnu pod něj tou dírou na VIN, tak ta textilie je uplně nacucaná... Už jsem to zvedal špalíkama aby to pokud možno vyschlo, ale už na to neni počasí. Je to tam stále dost vlhký, bojim se že to bude plesnivět.

A závěrem jsem zjistil, že mi nejspíš u řidiče teče jakoby za sedačkou řidiče nahoře. Tam to budu řešit přihnutím toho rámu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:49 am    Předmět: Citovat

zacni to fenovat v tomto pocasi to inak nevysche a zapustit si tam hubovu plantaz nie je dvakrat najlepsie.
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 9:06 am    Předmět: Citovat

Tak dneska jdu na to vysoušení interiéru.. Teda doufám že se trochu vyčasí, mám na to vodní vysavač, takže vysaju co pude a pak skusim fenovat...

Musim taky ošetřit ty gumy těsněním, našel jsem tu nějakej univerzální silikon Soudal, myslíte že to tím půjde? Byl jsem v auto Kelly koupit nějakej silikon přímo na to a řekli mi že se ti tim nedělá a nabídli mi jen nějaký puby proti přimrzání...

Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Přesně vim o čem mluvíš, o víkendu na mě čekalo tohle překvápko...


211120102172.jpg
 Komentář:
 Velikost:  124.61 kB
 Zobrazeno:  9236 krát

211120102172.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund