Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Má Puma výškově nastavitelné sedačky??
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Má Puma výškově nastavitelné sedačky?? Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 9:40 am    Předmět: Má Puma výškově nastavitelné sedačky?? Citovat

Mám v plánu do ní jít, tak by mě zajimal takový detail... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

sedacku vodica ano. spolujazdca som nevidel a myslim ze nie. dokonca na niektorych autach je ta vyska urobena aj v elektrike ale tusim nove modely mali iba manual ak sa mylim nech ma niekto opravi Smile
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majsi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.12. 2009
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 9:49 am    Předmět: Citovat

Ja mam rocnik 99 mam recara v kozi a neviem o tom aby sa dala nastavovat vyska. Ak sa mylim opravte ma Smile

Na dalsej rocnik 97 su klasicke sedacky a na vodicovej je na pravo dole tlacitko ktorym sa da nastavit vyska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:11 am    Předmět: Citovat

Mám elektricky nastavovatelnou výšku sedadla řidiče, ale stejně je to na houby, protože to mám dole co to jen jde a ješte bych potřeboval o kus dolů. Bohužel, tato vymoženost má asi smysl jen pro lidi hodně malého vzrůstu. Opravdu neuvažuju o tom, že bych si sedačku zvýšil. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
smudlinkaxxl
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Ani bych se tak nezabýval sedačkou jako tim že to nemá nastavitelnej volant Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

jj posaz v Pumě není rozhodně ideál (aspoň pro mě), toho nenastavitelného volantu je škoda, ale zase taková tragédie to není.
skier: prostě se do nějaké Pumy posaď a uvidíš, jestli ti padne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

K posazu v pumě... Mě zbyvá asi 5 Cm k tomu aby mi bylo vidět koleno z okýnka Sad Se někdy asi nechám vyfotit, ale to by se mi všichni smáli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:39 am    Předmět: Citovat

no já zrovna taky nejsem žádný obr... Very Happy mám 175cm... Myslíte ,že je možné v ČR sehnat dobrou pumu, nebo jen Německo?? Protože, kdyby už jsem šel do toho Německa, tak bych stejně zřejmě skončil o focuse...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Kolego, a už jsi někdy Pumou jel? Protože jestli ti přijde Puma jako adekvátní alternativa k Focusu, tak bys možná mohl být nepříjemně překvapený (na jednu či druhou stranu).

Jinak mi 175 cm přijde jako dobrý rozměr do jakéhokoliv auta... ani moc velký ani moc pidi. Toho bych se nebál. V Pumě jsem relativně v pohodě i se 185 cm.

A ať tak či onak, hodně štěstí v loterii s názvem "koupě ojetého automobilu"...

_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
smudlinkaxxl
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

Přítel má 2 metry a v pumě sedí vpohodě Smile
Neni to zase takovej problém, akorát ho štve ten volant no.

Jinak celkově auta v německu..to je těžky za velký peníze seženeš opravdu luxus, za normální peníze stejnou ojetinu jako v ČR, ale bude na tom trochu lépe, ovšem co se týče dovozu a papírování to je věc druhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 11:16 am    Předmět: Citovat

Charon: Díky za kompliment k mé sexy výšce Very Happy V Pumě jsem právě ještě neseděl, tak mohl by ses trošku rozepsat? Smile

Je mi jasné ,že pro focus hraje praktičnost. Puma zase vítězí neokoukaností...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 11:23 am    Předmět: Citovat

skier napsal:
Je mi jasné, že pro focus hraje praktičnost. Puma zase vítězí neokoukaností...


... a jazdnými vlastnosťami. Reklamný slogan to dokonale vystihuje :

"Ford Puma a driver´s dream"

Smile

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 11:31 am    Předmět: Citovat

No já myslím, že focus ma taky parádní jízdní valstnosti... To je puma až o tolik lepší? (je mi jasne co mi reknou na focus foru...) Very Happy
Ikdyz ono asi srovnavame nesrovnatelne, Focus jako male rodinne vozitko a Pumicka jako maly sportacek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 11:45 am    Předmět: Citovat

skier napsal:
Charon: Díky za kompliment k mé sexy výšce Very Happy V Pumě jsem právě ještě neseděl, tak mohl by ses trošku rozepsat? Smile

Slovo "sexy" bych nepoužil... spíš... "praktická" Wink
Mám Recara v kůži, takže mé zkušenosti ti budou nejspíš k ničemu. Sedí se mi docela pohodlně, ale ke klasické pozici "dlouhé nohy, krátké ruce" tomu kousek chybí. Ale nestěžuji si. A nakonec i v málokterém autě sedíš "na podlaze".

skier napsal:
Je mi jasné ,že pro focus hraje praktičnost. Puma zase vítězí neokoukaností...

Chápu, v jaké jsi pozici a jak uvažuješ, byl jsem tam taky, než jsem si Pumu koupil. Faktické vlastnictví prvního auta, neřku-li prvního sportovního auta tvé vnímání aut změní. Focuse osobně neznám, nejel jsem s ním... ale řekl bych, že v praktickém rodinném hatchbacku neucítíš to mrazení, když se tacháč přehoupne přes čtyři tisíce a letí dál k sedmi, jako v Pumě. Nemyslím, že budeš mít takový příjemný pocit, že tě auto těsně obklopuje... že sis ho oblékl, a ne jen sedíš uvnitř. A ani asi nebudeš tak dobře cítit volant a řadit jemným pohybem zápěstí, jako Pumaři. Na druhou stranu, ve Focusu nejspíš uvezeš víc jak dva lidi v pohodlí a nebudeš si užívat sportovní podvozek hlavně proto, aby ses rychle vyhnul dírám v silnice, kterých je v české dolině víc, než je zdrávo.

Možná máš načteno, možná jsi o tom už hodně přemýšlel, ale nic ti nedá tolik, jako první projížďka a skutečný pocit z auta.

"Drivers dream" je asi silné označení, ale jako vstup do světa sportovních aut je Puma ideální - naučí tě toho mnoho a je relativně "blbuvzdorná". Focus bych spíš tipoval na "tak trochu lepší" rodinný hatchback.

Hodně záleží na tom, co od auta chceš... jestli jen rychlost, nebo cit... zážitky... protože drtit se dá i Felicie nebo Citroen BX - otázka je, jaké pocity to v tobě vyvolá.

_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

No já mám teda 2 metry a slovo v pohodě bych rozhodně nepoužil. Malý auto už si nikdy nekoupim Smile Sedačku mám úplně vzadu, úplně dole a musím jí mít dost položenou abych se aspoň nedotýkal stropu, volant mezi kolenama. Prostě žádná ideální pozice Very Happy

Jinak záleží na tom k čemu to auto chceš, já bych teď bral spíš toho Focuse než Pumu (ale pořád by mi přišel vevnitř hnusnej Smile)

Ceny v Německu mi přijdou docela vysoko, stejně jako u jiných aut na které jsem koukal. Dobrá Puma se dá sehnat, ale vymez si na to dost času a objeď si víc míst. Já jich viděl asi 10, než jsem vybral. zatim vypadá že dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund