Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - zavzdušnená spojka ?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
zavzdušnená spojka ?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ici7
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 50
Bydliště: Snina

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 12:01 pm    Předmět: zavzdušnená spojka ? Citovat

Zdravim vas,
Pred dvoma tyzdnami som dal auto do servisu aby vymenili spojku. Menilo sa :lamela, pritlacak, lozisko, spojkovy valec, prevodovy olej. Dnes ked som chcel hodit spiatočku tak tam jednoducho nesla. Ako keby tam ani taka rychlost nebola. Potom som chcel hodit jednotku a hned mi paka stuhla a jednotlive stupne isli velmi tazko. S pakou som mohol v jednotke hybat ako s neutralom. Ked zaradim jednotku(horko tazko) auto normalne ide. Idem dnes do servisu, ale potrebujem vediet ci molo nieco na spojke oddist co som nemenil. Lebo ked nie tak si myslim, ze by mi to mali opravit zadarmo v ramci zaruky. Spojkovu sadu som daval LUK. Motor 1.4 16V.

Jeden znamy mi povedal, ze to moze byt zavzdusnene. Ked mi menili spojkovy valec tak sa tam niekde leje aj brzdova kvapalina a ze to je mozno zavzdusnene...

edit:
No bol som v servise. Ked som isiel do servisu isla mi uz len rychlost 3 a 4. Cize dal som lamele poriadne po papuli kym som tam dosiel. Problem bol v nejakej somarine kde zapadaju rychlosti. neviem presne co to je Shocked

auto uz chodi normalne, lebo tahlo bolo povolene, ale terat neviem ci som dobre pochopil mechanika, ale sa mi zda ze na tom tahle je nejaka blbost kde to tahlo zaskakuje ked zaradim nejaky prevodovy stupen(toto mam rozbite). Ked vie niekto co to je tak nech to napise, alebo ma opravi. Nemal velmi cas v servise takze som nestihol sa viac povypytovat

mod.edit: slouceny prispevky + zprava na pm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

Vůbec neřeš co by se tam dalo vyměnit.jednoznačně to přímo souvisí s opravou co ti dělali.zajeď tam a požaduj reklamaci!!!o ničem jinym nepřemýšlej a hlavně se nedej!!
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 9:30 am    Předmět: Citovat

Podle meho asi nekdo vypoustel olej z prevodovky Smile Smile a asi povolil "takovej jednoduchej mechanismus" (kulicka jako z lagru s pruzinkou, ulozeno v jednotnem telesu Smile ) o kterej se pri razeni opre vidlicka razeni Smile a pri dotazeni to asi nekdo zatrhnul a ti narusil tento "pruzinkovej" mechanismus Smile ......... Najde se hned nad kontrolnim otvorem "stavu oleje v prevodovce"
A kazdopadne ti za to ruci servis kterej odpojoval prevodovku od motoru Smile

_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 9:58 am    Předmět: Citovat

Nebo to ty prasata neodpojily a cpaly tam spojku kolem zavěšený převodovky.V každém případě s tím manypulovaly a tak za to ručej.
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ici7
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 50
Bydliště: Snina

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Ja som si myslel ze to nema nic spolocne s tymi vecami co mi robili.
Olej sa menil, takze asi to bude ako hovorite ich chyba. Takze na druhy tyzden pojdem tam a budem ziadat, aby mi to opravili zdarma kedze to suvisi s vymenou, ktoru mi robili oni.
Dakujem za info, lebo inac by som bol ticho a pekne platil Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund