Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Výměna tlumičů - výběr
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Výměna tlumičů - výběr Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fifinho
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.6. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:37 pm    Předmět: Výměna tlumičů - výběr Citovat

Zdravím Cool Chtělo by to na Pumce vyměnit tlumiče(na celém autě nebo alespoň předek), ale jelikož těmto dílům absolutně nerozumím, raději si nechám poradit Smile Takže, co konkrétně bych potřeboval a kde to nejlépe koupit? Pro mě by bylo ideální třeba u AutoKelly, ale když si rozkliknu tlumiče, tak je tam toho tolik, že jse ztracený Confused Díky moc za tipy, rady a zkušenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 12:42 am    Předmět: Citovat

ja jsem menila (jako vetsina tady) za sportovni podvozek Wietec -40/-40mm da se sehnat okolo 11tis cely...a max.spokojenost Smile

tady na tom odkaze ho maji dokonce za 9781,- coz je vic nez prrijemna cena za komplet...
Kód:
http://www.maxim-pneu.cz/sportovni-podvozek-ford-puma-ect-1-4i-1-7i-3-97-snizeni-pr-za-40-40mm/


hlavne se podivej, jaky mas uchyceni tlumicu-oko nebo vidle...neplati vzdycky uchyceni podle r.v. pumy....tak at neobjednas neco jinyho Wink

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 6:38 am    Předmět: Citovat

já mám vzadu stavitelný Koni a dobrý.nejlepší je ale orginál.snížení je hezká věc a každý parkování u obrubníku ti to připomene.na focuska jsem koupil 4 Kayaba a taky nejsou špatný.v kelly koupíš jenom ty divný monroe který se mi moc neosvědčili.když tak se koukni na mjauto.cz nebo na jakej koliv jinej obchod.jde o to jak seš náročnej řidič-jestli to máš na každodení ježdění tak si kup originální 4 tlumiče a je to ta nejlepší volba.jestli s tim jezdíš jednou za měsíc tak to polož k zemi a přitvrď ale počítej s tim že první spadlá řepa z kamionu na silnici je tvoje a s ní rozlítlej nárazník-což se mi taky stalo.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 8:10 am    Předmět: Citovat

Ja jsem koupil Monrou dopredu i do zadu a spokojenost, tedy nemam to snizeny, protoze bych se v praze asi vyklepal, ale nemohu si na ty tlumice stezovat. Tedy nejsou to ty zakladni Monrou, ktere prodavaji v Kelly, ale jsou to Monrou Sport...., cele to vyslo lehce pres 8tis.
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 5:03 pm    Předmět: Citovat

Ja mam WEITEC ten s pevným znížením o 40mm a max. spokojnosť. Jazdím tie isté trasy ako predtým na origo a žiadny problém. Dokonca vojdem aj do poschodovej garáže.
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Dokonca vojdem aj do poschodovej garáže.

Jestli "dokonce" vjedeš i do parkhausu, tak se ti vyplatí dát pod vanu ochranou lyžinu. Ještěže ve tvých stejných trasách není Praha a podobná města s mnoha kanály, vyjetými kolejemi a jinými dírami ve vozovce.

Nechci rejpat jen mě zaujalo to "dokonce".

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

ja tam dokonce vjedu taky...jezdim po cely republice a ochrannou lizinu na vanu vazne nepotrebuju...snizeni pumky o -40/-40 neni zase tak moc a cesky silnice zvladam uz rok a pul na tomhle podvozku...u nas v holicich jsou koleje vyjety cca 6cm do hloubky a pohoda...vidis to moc cerne johniku Wink
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Jak rika Janicka! Je to jen na ridici! I original podvozek je dost tvrdej na Prahu a vubec nase silnice.. Kdyz je ten sport podvozek v poradku, nee nejakej vymlacenej starej smejd, tak je to sice tvrdsi, ale rozhodne nic nemlati a jizdni vlastnosti jsou NESROVNATELNE lepsi! Osobne jsem auto koupil snizene a jizdnich vlastnosti byt na starym vymlacenym podvozku jsem ucuraval! Pak jsem byl nucen tam dat aspon dopredu origo a tenkrat mi kamos rikal: uvidis, ze snizenej uz nebudes chtit.. Toto je mnohem pohodlnejsi a drzi temer stejne.. Hmm.. Tak 1.okamzik nebyl az tak hroznej v tech 60km/h, ale co to auto najednou delalo ve stovce pri razantnejsich manevrech- vyhybani diram, praseni.. No novy monrou bylo stejny ne-li horsi nez uplne rozmlacenej sport..
Takze ja jsem urcite pro PANA WEITECA.. Twisted Evil
Ale uznavam, ze pro auto je to urcite vetsi zatez na vsechny ostatni dily a je dost lidi co by jim to bylo k nicemu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Martuch.rs
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.5. 2008
Příspěvky: 93
Bydliště: Kutna Hora

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Oni Monroe jsou dva druhy Original a Reflex.Ty Reflexi docela ujdou. Ja mam ted na Pume Weitec stavitelnej a nic moc je to pro nenarocnyho ridice.je to takova levnejsi nevychytana vec.Nemel jsem prodavat podvozek od Wp Sad ale stalo se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

tady jde o to že každej kdo tam dával Weitec tak většinou už původní podvozek nebyl nic moc..myslim že by jste taky koukali dát tam originální fungl tlumiče
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martuch.rs
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.5. 2008
Příspěvky: 93
Bydliště: Kutna Hora

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 12:32 pm    Předmět: Citovat

Jasna vec pokud nechces nic resit dat tam origo a je klid pokud chces neco vic tak Koni,Wp nebo Hp vse tuhostne a vyskove.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

Dobry no! Taky sem muzu napsat, ze vubec cely auto je pro nenarocneho ridice...
Kdybych mel na KONI a chtel takovou kvalitu uz bych davno volil jinej zaklad! Takze si myslim, ze je weitec na Pumku akuratni pomer...
Je mi jasny, ze KONI je brutalitka, ale jak rikam, ta cena Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

proto nechápu co spousta lidí řeší.pokud nemaj peníze navíc tak neni třeba vymejšlet žádný vylomeniny prostě koupit originál.já třeba sehnal dva zadní štelovací KONI za cca 2000Kč a byly nový což byla super cena.např. Eibach dodává za cca 4500 sadu pružin snad na všechny Fordy.Pro rejpali jenom upřesnim že Eibach je dodavatelem sportovních pružin do prvovýroby Fordu.např u první generace Focusu byla možnost si k sériovým Tlumičům u výbavy trend objednat sportovní péra Eibach který chodily na sériových tlumičích.existuje tady i možnost repase tlumičů.v dnešní době jsou možnoti opravdu neomezený a jediná otázka je-kolik seš ochotnej investovat.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 2:00 pm    Předmět: Citovat

Protoze ja osobne radsi asi dvojku priplatim a budu mit snizenej sport..
Vim, ze i origo je sport, ale soudruzi to proste udelali moc vysoko a kdyz se to o ty 4cisla hodi jeste niz je to opravdu ZNAT!!
A jelikoz mam svuj snizenej zadek uz rozmlacenej a origo predek mi proste prijde nedostacujici, chtel bych to rovnou vymenit komplet za toho weiteca! Jak rikam 2taci navic oproti tem jizdnim vlastnostem me nezabijou.. Ale 22tis. za KONI uz jo... Sad
Jinak do repase tlumicu bych fakt nesel.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

já bych koupil nový origo tlumiče a sadu pružin-40mm od eibachu.každopádně tlumič je jenom obyčejnej hydraulickej píst.v práci je repasujem běžně a není v tom žádnej problém
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund