Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Utržená hadice od chlazení
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Utržená hadice od chlazení Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak som to neskúšal s otvoreným výkom, ja som to nechal pár krát prevrieť Very Happy
Tak ja som to ako odvzdušňoval až po výmene ventilu a po nasadení hadice, ak máš tú hadicu ulomenú, samozrejme že by si nemal jazdiť, mne dymel motor, aj keď len kvôli tomu, že na neho tiekla voda z tej hadice. Ak máš hadicu už vyriešenú a niečo máš s ventilom, tak neviem... Nemal by byť problém, ono sa to počas jazdy chladí.

_________________
Ja to auto milujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Hadice sem nesundaval nic takovýho. Odvzdušňovat by se to mělo samo.
Pravděpodobně ten ventil, ale nevím kde je. Nemohl by to být ten ventil ? Díky moc



091006_165938.jpg
 Komentář:
 Velikost:  73.66 kB
 Zobrazeno:  6237 krát

091006_165938.jpg



091006_165959.jpg
 Komentář:
 Velikost:  95.25 kB
 Zobrazeno:  6237 krát

091006_165959.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 10:47 pm    Předmět: Citovat

Tohle co máš na fotkách je ten ventil topení. Je to celej ten plastovej díl s tím elektroventilem na co míří šipka.
Jen je mi prostě divný, že by tohle mohlo způsobit to, že ti padá rafička teploty. Zkus zjistit odkud jde ten divnej zvuk o kterym píšeš. Tenhle ventil jen přepíná koloběh vody. Voda přitejká jednou hadicí od motoru a ten ventil ji buďto hned vrátí zpět tou duhou hadicí k motoru, nebo ji pustí dál do topení (hadice ze strany za přepážkou, ta prolítne topením a druhou hadicí se zas vrací zpět. Nic jinýho to nedělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 7:35 am    Předmět: Citovat

Mě je právě divný, že ten zvuk vychází odkudsi za středovým panelem a tam sem našel jen tohle. Třeba ten ventil už je taky špatnej. Nevím co by to mohlo být. Ale chtělo by to asi vyměnit i termostat. Nejde ten ventil vyndat, skouknout a vyčistit? Mělo by to nějaký efekt ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:47 am    Předmět: Citovat

Vyndat ho určitě můžeš. Koukam že máš klimu, takže to trošku znepříjemňuje vyndavání těch hadic vzadu, ale jde to.
Je to tak půlhoďka až hoďka práce. Určitě by šel i nějak vyzkoušet. Když na něj připojíš napětí, tak by se měl přepínat. Ale to jsem nezkoušel, mám ten starej ještě doma tak bych ho moh zkusit. Snažil jsem se ho doma i rozebrat, ale bohužel šrouby co ho drží mam už děsně shnilý, takže jsem na jednom zničil drážky tak jsem se na to pak vyprdnul.
Každopádně ho měnil snad skoro každej, tak když bys ho vyměnil už jenom preventivně tak asi chybu neuděláš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

Asi jo. Už to tady někdo i psal, že to čeká každýho. Nevíš dyštak, kde ho sehnat na autokelly sem ho nenašel. Nechci to dávat do servisu, když to jde, raději si to udělám sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hudson
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Horehledy

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 2:00 pm    Předmět: re Citovat

já ho kupoval ve fordu za 1120 kč ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 6:31 pm    Předmět: Re: re Citovat

Tos měl i s prací, ne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MAJKO
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.10. 2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Diviacka Nová Ves,okres Prievidza,SR

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 10:11 am    Předmět: Citovat

cavte...
takze,ja ked som kupil pumcu mala taku vadu.ootrhnutu hadicu na ventile kurenia,no a vyriesil som to tak ze som ho zhodil,vzal za sustruznikom a zo spojek na hadicu sme stocili a narezali vrubky,potom somvylamal aj ostatne vyvody z ventilu,pretoze boli moc krehke,navrtal som o desatinu veci otvor do vyvodov,tak aby sa mi tam vyrobene prechody zmestili natesno.samozrejme som ho potom poriadne vycistil,vyfukal,aby tam nezostal ziadny bordel,potom by to mohlo robyt sarapatu.vzal som dvojzlozkove lepidli pre lepenie kov-palst,prilepil som ich tam a nemam zjadne starosti a ani zjadnu obavu ze sa mi to znova otrhne,je to dost masivne.no a este pred tym nez som to sjel robyt som hadice ktore vstupuju do ventila prepojil spojkov aby som mohol behat na nej,aby som mal uzavrety kolobeh vody.sice bez kurenia som bol ,ale slapalo to.
dufam ze to niekomu pomoze,zaslem aj foto. no a vyslo ma to uplne zdarma

slouceny prispevek:
a este nieco,netreba to odvzdnustovat.staci to ponapajat a nastartovat motor,nechat ho chvilu bezat,vzduch ktory tam ostal sa vytlaci do nadobky pre nalievanie vody.akurat po doliati a prejdeni par km treba skontrolovat hladinu vody,,ale hlavne je aby si mal pustene kurenie,nech ti ta voda prebehne vsetkymi hadicami,aby neostal vzduch napr v kureni niekde dolu a neboj sa dat kurenie naplno.
mod.edit: smazany fotky - pravidla o rozliseni plati pro vsechny + slouceny prispevky, priste pouzij EDIT!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund