Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Hostivař (Zahradní město) !! SRAZY !!
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Hostivař (Zahradní město) !! SRAZY !! Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete Hostivařské srazy?
určitě ne
0%
 0%  [ 0 ]
spíše ne
31%
 31%  [ 5 ]
spíše ano
31%
 31%  [ 5 ]
určitě ano
37%
 37%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 1:03 pm    Předmět: Hostivař (Zahradní město) !! SRAZY !! Citovat

Caute lidicky. Vcera byl srazek u Intersparu v Hostivaři a účast byla tak hojná, ze se mi chtělo brečet! Uz se tu dokonce zacalo psat, ze by se ty Hostivarsky srazy meli zrusit.. Ja jsem teda rozhodne proti tomu jelikoz to mame se sousedem (Nic.Nebude)
nejblize a muzem se tedy ucastnit temer vzdy!
Moc me zajima estli nas tu v okoli OPATOV,HAJE,CHODOV,PRUHONICE a timto smerem je vice a estli by jste nechteli zacit jezdit na srazy! Je take dost mozne, ze by prijelo mnohem vic lidi kdyby to nebylo zahrabany v prazskych srazech az na 14.strance... Osobne jsem se o tom take dozvedel az od souseda ten den takze je mozne, ze je tu jen spatna informovanost a bejvalo by rado prijelo vice lidi..
To bych rad touto zpravou vyzjistil tak lidicky piste prosim jak se tvarite na HOSTIVARSKE srazy.. A kladne prosim Smile Twisted Evil

mod.edit: presunuto, proc to bylo v sekci elektrika?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

Hlasoval jsem spíše ANO, ale jen za předpokladu, že se zvýší účast.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

Hehe, jsem ani nevěl že něco tahovýho v Hostíku pořádáte Smile
Já jsem z Petrovic/Horních měcholup a přes hostík jezdím každý den. Takže bych se někdy stavit mohl Smile

Občas vídám jednu červenou Pumu stát na Gercenově...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha-Chodov

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:26 am    Předmět: Re: Hostivař (Zahradní město) !! SRAZY !! Citovat

Ahojky, taky jsem hlasovala "určitě pro" - jsem z Chodova a ráda bych se s ostatníma "od nás" potkala, o víkendech tu bohužel moc nebejvám Sad tak jsem zrovna teď nemohla, ale příště přijedu Smile) hezký den...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

No to je pekny, jen tak dal...! A hlasujte lidicky Smile
Jinak ja jsem tusil, ze to spise vazne v informovanosti tak doufam, ze nas tu v okoli bude vic.. Kdyz by jezdili i lidi z kraje centra, muzem to nechat v Hostiku jinak kdyby nas bylo hodne z okoli Chodova tak se muzou zacit konat i blize.. To uz se pak dohodnem, jen bych rad zjistil estli to ma vubec smysl...
Jinak radi te pozname BUBLINO Wink


Naposledy upravil Pajos_ dne po červen 29, 2009 10:10 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

V Hostivaři jsme byli už dvakrát, tentokrát jsme nemohli. Pro nás je to blíž než třeba ty Letňany ... ale přejet ten kousek dál nás taky nezabije, takže je nám to v podstatě jedno.

Nejlepší by bylo to střídat, ať je nějaká změna Smile

A někde zavést přehlednou tabulku, kdy a kde Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

Je fakt ze tyhle male srazy dosti zapadnou mezi ostatni-asi by to chtelo vlastni topic a nebou nejakou spolecnou tabulku jak pise Douda.
Primlouvam se za presun srazu aspon mimo shopping centrum. Sice jsem si rovnou i nakoupil, ale byt na parkovisti kde se vedle sebe ani nevejdem a musime byt rozseti kolem neni to prave orechove. Sad

Osobne bych radsi neco kde se da posedet, poklabosit, najist, napit a pritom koukat na nase auticka Smile
Nevite nekdo o fajn zahradce u parkoviste, ktere byva prazdne? Me napada country club stodola na Hajich, kde kdyz clovek sedi na zahradce, tak je cca metr od sveho auta.
Kód:
http://tinyurl.com/mtzbzk

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 2:52 pm    Předmět: Citovat

On původně ten sraz v Hostivaři byl na malim parkovišti kousek za tou benzinkou, ale vždy na potvoru zapršelo a jeli jsme stejně do toho obchoďáku.

Pražský srazy se vcelku pravidelně střídají, jenže to tu čte a jezdí pravidelně jen a pouze stejní lidé. V březnu jsme se s Macanym dohodli (právě v Hostivaři), že budem ty místa pravidelně střídat. Srazy budou cca jednou za měsíc. Proto si myslim, že zakládat další vlákna je vcelku zbytečný, kdo to tu čte a chce přijet, tak o tom sraze ví.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

To bublina: To bylo na Pajose Smile A červená není holčičí, je to nejlepší seriová barva pro Pumu Smile

Ňjáky malý kalendářík v pravém rohu by se hodil Smile
Do Leťnan by se mi jel vážně nechtělo, to mám tak 35Km jenom tam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nemyslel zakládat nové vlákno ve fóru. Jen třeba v té levé liště jak je >Hlavní nabídka, >Reklama, >Střípky, ... tak tam přidat třeba ještě >Nejbližší srazy - a stručnš to tam vypsat, nebo tak něco ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 4:16 pm    Předmět: Citovat

Bohužel v tom nemůžu sloužit. Nemám na to pravomoce, ale technicky to možné určitě je. Dát ty významnější srazy ať už regionální či celorepublikové někam pod Střípky.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o informovanost, tak to je problém každého jednotlivce, jak chodí na fórum. když se zeptáte moderátorů, tak vám potvrdí, že na skoro každý sraz zakládám nové téma s odkazem na "Hlasování pražské srazy"(na aktuální stránku) a s žádostí, aby to moderátoři zamkli a po datu konání smazali. dávám to sem cca týden před pořádáním.
Pražské srazy se nejdřív pořádaly na Strahově(tam jezdilo cca5-8pum) a v Hostivaři, kde v lepší den jsme se sešli celé 3 pumy+1(2) špinavá puma Wink. minulý měsíc jsem "zorganizoval"(schválně to dávám do uvozovek, protože tam není co organizovat, jen jsem určil datum, místo a čas) sraz v Letňanech a na to že byl první a dost lidí psalo, že zrovna nemůžou, že jsou v zahraničí, nebo mají zkouškové, tak nás dorazilo mám dojem 6... což mi přijde dost velký úspěch...
A proto se začalo uvažovat o zrušení srazu v Hostivaři, kam jezdilo nejmíň lidí a zároveň ti samí, co na Strahov a co dorazili do Letňan.
A pokud jde o to umístění, tak není důvod, když to opravdu házím do střípků(teď ten poslední jsem tak nějak pozapoměl)...
A když bych spočítal, o čem všem se tu na fóru mluvilo, co by se tam mělo ještě pod střípky přihodit, tak bychom byli jak kolotočáři... by tam bylo tak cca 1.546.897takovýchto poznámek
Ufff to jsem se vyčerpal...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 10:49 pm    Předmět: Citovat

Poslu ti novou klavesnici, ptz ta stara musi mit vycvakana tlacitka Smile
_____

Me pripadal fajn ten kalendarik (ktery by trebas mohli editovat pouze moderatori). Jinak souhlasim s tim, ze jak je neco casto a pravidelne, prestanou si toho lidi vazit. Nejaka ruznorodost neni na skodu Wink

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 10:25 am    Předmět: Citovat

No a kdy teda bude další sraz? Abych stím počítal? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

Tak můžem dát repete tento vikend co vi na to?
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund