Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nové auto-pomooooc
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nové auto-pomooooc Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matty88
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 10:31 pm    Předmět: Nové auto-pomooooc Citovat

Ahoj,jako bývalý majitel pumy 1.4 (kotrmelec) vím,že je tady spousta lidí,kteří o autech něco ví. A já se už poohlížím po nějakém jiném. Teď kočíruju xsaru 1.8 8V 90ps.. motor už mi nestačí a hlavně to auto má šílenej podvozek na ostřejší jízdu. skáče jako koza a do zatáčky to najíždí jako dětskej kočárek. Tak nejede ve výsledku špatně,ale znáte to. Změna je prostě život,už jsem se povozil a pokukuju jinde. Jelikož zatím neplánuju rodinu a v autě jezdím povětšinou sám,tak by to mělo být nějaké sportovnější kupé,sedan hatch. Ideální by bylo autí s dobrým podvozkem,nadprůměrně silným motorem (určitě přes 100 kobyl) a rozumnou spotřebou. Nejezdím žádný dlouhý trasy,spíše popojíždím.. 5 km tam 20 támhle. Celkem se mi líbí Focus,A3, fandím BMW ale tam už je bohužel vysoká cena. ta by měla být okolo 100..možná krapet víc Klidně si rád vyslechnu i jiné nápady..Komu se co líbí.. Prostě pěkný,pohodlný,sportovní vozítko pro mladýho kluka. a určitě bych u typu uvítal i motorizaci.. Děkuju moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 10:51 pm    Předmět: Citovat

tak krome Pumy 1,7 třeba BMW 3 compact E46 nevim teda jestli bys do těch 120 nebo 130 tisíc sehnal ale už je to zadokolka takže jinej level zase žejo, pokud bys teda koupil minimálně 318...316 nevim jak by jela...A3 má podvozek golfu/octavie/toleda takže nic moc na sportovní jízdu, nebo třídvéřovej focus by nemusel bejt špatná volba podle toho co píšeš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vosa
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.5. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Rokytno okr. Pardubice

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 1:49 am    Předmět: Citovat

A nebo vyzkousej mladsiho brasku Pumky:-) Cougara. Ale obsah necham na tobe....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 7:38 am    Předmět: Citovat

jakej máš cenovej strop?
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 8:38 am    Předmět: Citovat

Ja kdyz jsem vybiral pumu, tak jsem jeste pokukoval po Civicu a Mazde 323...ty maj vyborny benz. motory... Wink
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

No pokial nie si priamo vysadeny proti talianom tak urcite Fiat Coupe - na spotrebu 1,8i na zabavu turbo 5 valec. alebo cabrio Barchetta (ta ma identicku 1,8 z kupecka) pripadne Alfa Romeo GTV/Spider (tiez boli od 1,8 az po 3.0) skusenosti vsak s tymi motormi nemam pri tom Fiate sa ale drz dalej od 2.0 4 valca na ten motor som nic pekne nepocul. Co sa tyka spolahlivosti tak fakticky netusim. Dalsim typom by mohol byt aj Peugeot 406 coupe.
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 10:49 am    Předmět: Citovat

fiat cupé 5vál 20vTurbo nekupovat sice jede nehorázně ale za dva roky 2xhlava a jednou repase turba nepočítám zkraty v el.soustavě vyšli na cenu toho auta tak šlo z domu Evil or Very Mad co takhle Opel astraF?2.0 16vturbo nebo 2.2 16v parádní podvozek i motor a cenovka kolem120-150t rv 2000a výš :wink:teda ta 2.2.Turbo od 200t :cry:ale.turbo ma 190k Laughing
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Na opel astra jsem myslel taky.napadla mě ale varianta 1.8 92kW.každopádně asi nejvíc muziky za rozumný peníze by bylo Clio 2.0.nic rychlejšího s rozumnejma nákladama na provoz těžko za tyhle peníze seženeš.
Kód:
http://magazin.auto.cz/testy/renault-clio-sport-2-0-manzelce-ho-nekupujte-02-2002.html
Kód:
http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Renault/Clio-2.0-i-16V-Hatchback-12373024307628651.html

_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sebera
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Orlova

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

co takhle Focusa 1,8 TDCI 85kW???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

chtěl by sporťáka.nafta patří do traktoru a na pole Smile.za 100000 težko pěkný TDCi čko seženeš.a potom ten servis.to se vyplatí jenom pokud najezdíš hodně km.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

Heledte ja bych to vzal jednoduse...ber auto s levnou udrzbou a dobrym pomerem cena/vykon....vim ze to zrovna neni sportak, ale pidival bych se treba na Octavii 1,8T a klidne i v kombiku, aspon zbyde Vic mista na muziku. A zas tak spatnej podvozek to taky nema...a pokud si chces auto upravovat, tak te to u ni vyjde na par korun a je velkej vyber ruznejch doplnku. A turba se neboj, da se sehnat relativne levne a kdyz toho moc nenajezdis tak te vymena nejspis ani nepotka...dalsi plus je ze VW stavi auta jako skladacky..chces automatickou klimu?Neni problem. Sezenes ji za "par korun" a skoro kazdej mechanik bude schopnej ti ji tam dat...atd Wink
_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 5:30 pm    Předmět: Citovat

jako spravny pumysta navrhuji 1.7 Pumu a nebo 2.5Cougar (mohl bych ti domluvit i svezeni, kamarad si ho ted koupil)
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Honzajs
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.9. 2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, řešil jsem úplně stejnej problém ohledně koupi novýho auta. hodně jsem uvažoval nad 3 dveřovým stilem abarth (chtěl jsem hodně sportovní auto už no), ale nakonec zvítězila astra 1.6 16V se 100 koňma a nemůžu si tu změnu vynachválit. je pravda že puma byla krapet sportovnější (ta 1.7 byla znat) ale i 100 koní celkem stačí.... a co se týče spolehlivosti - neměl jsem jedinej problém zatím - auto mám 7 měsíců (od tý doby najeto 7 000 km a šlape jak hodinky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Matty88
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

tyyy jo tak to koukám,a já myslel,že mě odpískáte... Děkuju za nápady a určitě můžete na mě valit další.. už se to někam pohnulo.. Wink takže jsem to vzal vylučovací metodou. fiat=averze k itáli,i snad krom ferrari a lamba... od fiata tak maximálně punto pro mladou. na coupe jsem koukal ještě před pumou a většinou vylítaný kusy po něměckej mládeži kde to stojí pár éček. Opel mě celkově nějak neoslovuje. Puma jako taková je super a kdekoliv jí vidím tak se otáčím a vzpomínám,ale s odstupem mi to připadá tak trošku holčičí.. je pravda,že 1.7 jsem neřídil..ta tomu asi dodá ty ,,chlapský koule´´ renault nelíbí... Do Japonce se mi taky nějak moc nechce,nevím vlastně ani proč,ale tak nějak jsem nenašel nic abych se viděl za volantem.. S tou Octávkou nevím..,ale říkám si,že podobné auto si koupím určitě časem až to bude nutné,chci si auto užívat dokud mi v tom nic nebrání. Děkuju za typ 406coupe to se mi celkem líbí a focus coupe je taky v užžím výběru.. nevím,jestli do dalšího kola postoupí ještě něco.. Jinak vím,že auto chci černé a zbytek bude stříbrná (kola,doplnky) Neodsuzuju žádný tuning,ale jsem příznivce spíš takové decentní elegance tak maximálně folie,snížit,pěkná kola... Cena?? Jak jsem psal tak okolo 100 to BMW je pěkné ale drahé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

pokud by ses rozhodl pro 3dv focuse tak se ozvy a můžu poradit.pár let ho už mám a najezdil sem s tim už pěknej hektar tak bych moch poradit na co si dát pozor atd.kdyby si byl někde poblíž tak klidně můžu pomoc i s výběrem auta-neni problém
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund