Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Dutiny
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Dutiny Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.8. 2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 6:57 pm    Předmět: Dutiny Citovat

Zdravím, včera jsem se byl zeptat v servisu na vystříkání dutin.
když jsem se ho zeptal co všechno vystříkávaj? Odpověděl, že budou sundávat tapec předních dveří (aby viděli, že je to všude vystříkaný), zadní nárazník, zadní světla (aby se dostali prý pořádně do zadního blatníku), prahy, motorovej prostor a taky sundávaj tapec "pátejch dveří" (aby to udál všude)....

Až doteď jsem si myslel, že dutiny jsou PRAHY A BLATNÍKY (LEMY).
Nebo je to normální při tom rozebrat půlku auta Shocked

Je opravdu potřeba vystříkávat výko kufru a dveře Question Question

p.s. Ten člověk dělá poctivě ale až takhle Question

Co vy na to: Reznou na Pumici dveře a víko kufru Question Je potřeba trhat dolů plasty, nebo stačí udělat prahy a blatníky (lemy) Question

Díky za užitečné rady Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

No, opravdu jeste nevim, jak je to u Pumice, ale u Fava na to byly nachylne dvere a u Felicie rezly hlavne prave 5. dvere (od kufru). A u obou rezly mista, kde se spojovaly zadni kridla s dverma kufru (kdyz teda kridla mely). Takze si myslim, ze prevence je lepsi, nez pak predelavat cele dvere a davat to do barvy (metalu). Zatim to asi prezije, ale vyhledove... Porad je to jen plecharina na kolech a silnicari se soli nesetrej. A letos byla zima opravdu desna...
Kdyztak bys potom sem mohl jeste dat orientacni cenu, at vime, co nas ceka Cool

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cyberjak
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.3. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Turnov ( Liberecký Kraj )

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Takze jelikoz delam v barvach tak o tom trosku wim... Dutiny je poteba udelat vsude.. popravde newidel jsem jeste pumu ktere by rezli kufrove dvere ale po pravde sundat tapec neni takovy problem a kdyz to dela nekdo sikovnej tak to ani nez...vi ... to same dvere prahy a blatniky to je samozrejmost..,, jinak vyyrazne doporucuji udelat spodek hlavne prosim vas ne napr. : resistin ml(dutiny) nebo resistin car (spodky) to se delalo za komance kdyz nic jineho nebylo ... v dnesni dobe kdy se na spodky pouziva kaucukove materialy s primesy vosku ktery nejen to auto utlumi hlukove(samozrejme v mezich normy zadny zazrak se nekona) ale hlavne zadny maly kaminek vam to neodre a nezacne reznout... jinak DOPORUCUJI --> HB BODY 933 na spodky a HB BODY 900 na dutiny... kdo to zna da me za pravdu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

můžu použít na ten spodek i BODY 950?ten je totiž přelakovatelnej.ještě mám dvě otázečky.jakou trysku do pistole mám dát až to budu stříkat?1.7 to asi neprojde co?
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

Hele kluci jen nevim jestli to neni tak trochu zbytecny...Podle me, kdyz to ma shnit, tak tu rez nic nezastavi...Povim vam moji zkusenost ceho jsem byl svedkem...Deda mel nadhernou Feldu, kazdy tri roky se delaly dutiny i spodek a vedle strejc mel o rok novejsi a nic takovyho nedelal...Samozrejme po deseti letech Felda mela shnilej spodek jako pra*e a dedova vypadala docela dobre...JENZE to byl jen povrchovy klam...Kdyz byl na technicky tak tam technik sahnul do prahu a prst mu projel zkrz.. Laughing To samy, kdyz mu v pneuservisu prehazovali gumy, poradne to ani nemohli zvednout jak to bylo shnily...Takze to bylo zrezly uplne stejne jak ta strejcova, akorat ze to bylo shovany pod vrstvou toho sajrajtu se kterym se ten spodek strika... Wink
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

Ja mam Pumu 3/98 pred rokom bola zozrobená na plech a potrebovala len nové lemy a ošetrenie podvozku protikoróznym voskom.Lemy dostala nové ošetril sa podvozok voskom a nič viac.
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1966
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

To Aluna: Chápu co tim myslíš. Oxidaci materiálu nezastavíš, z fyzikálního hlediska vlastně ani nemůžeš. Ale můžeš ji trochu přibrzdit. Jen jde oto, jestli ti ta námaha za to stojí. Ta tvoje story mi připomíná jednu reklamu s vodnim kamenem a pračkou. Při použití nejmenovaného výrobku vydrží prát o půl roku déle.

Kolik je na kastly obvykle záruka? 15 až 25 let?

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Tak to ja vam zase povim moji story! Otec jezdil jeste s LADOU - žigulik
na pravidelne vystriky dutin! Delal mu to znamej a delal to parafinovym olejem. Nikdy u toho nic nesundaval jen to strikal do vsech moznejch der ve dverich a v prazich ktery tam jsou uz od vyroby..
Meli jsme to auto HODNE dlouho a po nejakych 10 letech ho otec zboural o strom. Zadni kufr se krasne otevrel az na cistej plech - a muzu vam rict, ze lepsi(čerstvější) kus plechu jsem na aute nikdy nevidel!
Takze ja s Pumkou na dutiny urcite budu jezdit taky!!!
A newim newim estli je az tak nutny sundavat tapce a jeste blatniky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
cyberjak
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.3. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Turnov ( Liberecký Kraj )

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 2:52 pm    Předmět: Citovat

misakxt napsal:
můžu použít na ten spodek i BODY 950?ten je totiž přelakovatelnej.ještě mám dvě otázečky.jakou trysku do pistole mám dát až to budu stříkat?1.7 to asi neprojde co?


Jasne ze muzes ale je tam jeden problem a to ten ze 950 neobsahuje ani kaucuk ani vosk --> muzes ale lepsi je 933 (930 , 932) samozrejme prahy a lemy je jasna volba 950 ty budes chtit striknout ale vylozene spodek jedine 933... aspon tak zni moje doporuceni... Ma pumka pujde na konci leta na 933 a dutiny 900... Smile

Jinak co se tyce trysky tak na spodky jsou spec. pistole (nejsou drahe maloobchodni prodejni cena okolo 600) ktere maji trisku 4-5mm coz znamena ze 1,7mm to proleze jen kdyz to fest naredis a to pak je na nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Taky na dilne pouzivame na spodky BODY 933 ale nekdy kdyz neni zrovna od znacky BODY tak pouzivame to stejny od znacky 3M.
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 2:37 pm    Předmět: Citovat

u nás je taky prodejna 3M..na kolik to vyjde od 3M?kolik je toho tak potřeba na podběhy??ještě me napadla jedna věc.,..čim se to ředí??technickym benzínem jako dřív??
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

cyberjak napsal:
...popravde newidel jsem jeste pumu ktere by rezli kufrove dvere...

Nekdy se stav-ukazu ti ze je mozne vse Sad

Pajos_ napsal:
Nikdy u toho nic nesundaval jen to strikal do vsech moznejch der ve dverich a v prazich ktery tam jsou uz od vyroby..

Souhlas, jen bych doplnil, ze nektere diry je treba "pridelat". Ale na vystrikani dutin jsem jezdil s fackem, bawcem i pumickou a nikdy nesundavali nic. Jen proste vyvrtali diry kde nebyly a do nich narvali tolik oleje, kolik se tam veslo. Skoda, ze se podobne nechoval predchozi majitel me pumicky.

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

to misakxt, od firmy 3M to stoji neco kolem 150kč, nicim se to neredi jen na to našroubuji pistol protrepu, pripojim hadici se vzduchem a strikam ( jasne ze auto musi byt predem nachastane, vyvarene, odmastene adt...)
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 3:09 pm    Předmět: Citovat

já jsem to myslel třeba čim to umeju?z pistole a třeba z rukou když se ulemtám Smile kolik toho tak vypotřebuješ na 4 podběhy?já kolik si toho mám obejdnat.díky.na focuse prdim ten už je schnilej ale pumu mám zatim nedotčenou tak to udělám.
Kód:
http://www.naradi-alcon.cz/7229-pistole-vytlacovaci-na-pur-peny/24444-pistole-strikaci-na-spodky-lb-12/
myslíš že by mi mohla tahle na domácí lemtání stačit??
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jo ta pistole je v poho mam na dilne podobnou taky me stala neco kolem 250Kč. Pistol pokazde prostriknu nitroredidlem a to staci, kdyz si tim zas.ru ruce tak to dostanu dolu MASLEM nebo benzinem. Me staci na 4 podbehy a celej spodek dve plechovky
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund