Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - 1. krát 200 kmh
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
1. krát 200 kmh Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 8:46 am    Předmět: Citovat

Taky musim rict ze puma ma pri vyssich rychlostech super vlastnosti. Kdyz jsem ji mel chvilku a jel jsem po Plzenskym privadeci od klatov na dalnici (nova pekna silnice), tak jsem se ani nesoustredil jak jedu rychle jelikoz byla prazdna a najednou koukam ze uz tam pres 180 km/h. Vubec mi to neprislo ze to uz jede tak rychle a hlavne ze uz jedu 180 po tak kratkej dobe. Puma ma super motor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 8:52 am    Předmět: Citovat

prostejov - ostrava v pohode jak prase pres 200km ale pak jsem malem usmazil brzdy jelikoz kdo tam tudma jezdi tak si povsimne ze najednopu je tam padesatka a rozkopana cela cessta proste neoznACENE NIC jedna blba znacka tak jsem to nastesti ubrzil ale hned zapinal vystrazne jelikoz borec bmw by vletel jak dome tak do te diri obrovske rozsypane Very Happy
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

JO JO plne souhlasim s ASPSEM Smile
Ja uz ji prubnul na 2 kilca pred zimou a to jsem mel z 50% na podvozku vse v poradku, gumy teda sjety jako prase a byl sem primo unesenej jak se pri 200km/h porad dala luxusne ovladat!!! A to ze je v aute tech 200 znat, je jedine dobre protoze aspon si uvedomis, ze uz je to fakt rychlost a musis bejt kua opatrnej aby ses nezabil! Ne jako v novym bouraku kdy jedes 250 a prijde ti to malo.. Ze starsich aut jako je Pumka mas proste vetsi pozitek z jizdy.. Ted uz mam totalne v haji podvozek, jedine co mam 100% v poho jsou gumy a zadni silentbloky, jinak komplet predek-(silentbloky, cepy atd..) mam v haji i tlumice s pruzinama stojej taky za prdlacku a s trochou odvahy (tedy risku) [normalne to nedelam, ale vyjimky se deji] se s ni da i tech 180 porad jet! Sice plave, ale az se to zpravi- no problemo.. Ovsem tim, ze jsem ji zazil v pomerne dobrem stavu tak uz vim, ze je to fakt o hubu, ale pokavat si na podvozku date vse do poradku- BYŤ V ORIGINALE tak se s Pumickou da v klidu tech 200km/h jet a je plne ovladatelna !! OVSEM JE FAKT, ZE BY TO CHTELO TY BRZDY Z MONDEA.. Aby vam Pumca dobre brzdila musite HODNE podrazovat, ale uz jsem si zvykl a i s origo brzdama se da spoustu situaci ubrzdit.. Nemusite to nejak tunit na podvozku protoze i original je do 200km/h dostacujici.. A mit tam zbytecne predrazeny dily uzpusobeny na mnohem vetsi rychlosti a prepeti nez mnozi z vas vyuziji je zbytecne..
Nikdo z nas totiz nezazil Pumku v original stavu kdyz dily jeste fungovali na 100% a verte, ze oproti origu na tuning dilech zadny prevelky zlepseni nevznikne..
Jinak Pumka pomerne pekne zrychluje i od tech 150 az do 200 protoze uz tu 5tku zase hodne toci.. Taky me to mile prekvapilo a uz se tesim az budu mit zase podvozek OK Twisted Evil
Je fakt, ze Pumka dokaze spousty vecma prekvapit i po delsi dobe jejiho vlastneni Rolling Eyes


Naposledy upravil Pajos_ dne čt březen 19, 2009 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Mě se prostě líbí, že i v těch větších rychlostech, po sešlápnutí plynu to s vámi zase trošku trhne do sedačky. :c)
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
FRANTIŠEK Žák
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 17.1. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: %Ceské Budějovice

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

ˇˇCasto jezdim s pumou po nemeckých dalnici a i pri rychlostech kdy uz zabýra omezovac,je to fajn ale horší je ta spotřeba paliva což hravě děla 13.5l/100km,řekl bzch že po načipovaní pumy u firmy ABW ma to auto letší spotřebu a dost dobrou akcelereci.Ale reknu vam ze 225km/h na pumu neni špatná rychlost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 4:42 pm    Předmět: Citovat

redgoblin presne tak Super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
kackaj
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 122
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

ked idem po dialnici a chcem sa dostat y bodu A - B tak si mensiu rychlost ani neviem predstavit Very HappyVery HappyVery Happy.. 200 sa da
_________________
drinking, stinking, never thinking

Neduveryhodna osoba Very HappyVery Happy

Sklerotik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Bredy
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Frydlant

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 2:01 pm    Předmět: ... Citovat

mno tak sem si dal tu praci a vsecko tady precetl... jasny ze 200 uz jsem mel tam taky parkrat a musim priznat ze mam zkusenosti z hondy crx 130 BHP a tech 200 tam ma trochu rychlejc ale inak pumka je v ty rychlosti klidna ticha a i kdyz jsem letel na horsi silnici zadna dalnice ani rychklostni kom. tak zadny klepani nic ani piiip... jenom ty brzdy sjety desky a lehce zvlneny kotouce... neni doby brzdyt na max...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kackaj
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 122
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:17 am    Předmět: Citovat

brzdy .... ty vole s 200 na 0 km/h to je hadam umenie. Na 235 kotucoch a zodranych dostickach skoro nemozne. Uz dohadujem 260 kotuce a idem to vymenit cele. Bezpecnost je na prvom mieste.
_________________
drinking, stinking, never thinking

Neduveryhodna osoba Very HappyVery Happy

Sklerotik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Bredy
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Frydlant

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 7:27 am    Předmět: ... Citovat

mno tak sem skusil co pumicka da na max i s 5 RS na 6452 ot/min a mejch vysnenejch 220 sem pokori pri jizde do vansdorfu z liberce... sqli autisko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

Tak jsem také nevydržel a Praha - Černý Most až Brandýs nad Labem a tachometrovejch 220km/h, ale bal jsem se, že potkám VW Passat Policie - měl jsem kliku nepotkal Laughing
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 8:22 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zase vcera testnul Pumku, jel jsem do Pribramy a spechal, tak tady jsou me hodnoty na dalnici: Prumerna 198km/h a max 215km/h...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund