Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Za kolik se vzdát své lásky?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Za kolik se vzdát své lásky?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 1:09 am    Předmět: Za kolik se vzdát své lásky? Citovat

Smile
Všimli jste si už, jak směšná je cena ojetin?
Nemyslím tím bazary u nás, které mají ještě "před krizové" zásoby a snaží se z nich alespoň neco vybouchat. Ale myslím Bazary, které už operují s reálnou cenou závislou na hodnotě fungl nových aut, které sjíždějí z montážních linek koncernů.
Kolik si myslíte, že má to naše zlatíčko cenu?
Třeba já jsem přesvědčen o tom, že i při potřebě většího auta si pumici prostě nechám a větší auto se koupí a bude s ním jezdit moje košťátko.
Připadá mi hodně nevýhodné, přijít "trapným protiúčtem" o mnou tak rozmazlovaného mazlíčka.

Jak to vidíte Vy???

_________________
Pumka je vlajková loď mé firmyčky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
geco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Žďár nad Sázavou

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 4:26 am    Předmět: Citovat

tak pravda je, ze pumicka neni pro kazdyho. clovek ju proste musi zboznovat. ja bych ju neprodal, ani kdyby to bylo buhvijak vyhodny. V rodine mame jeste dalsi 4 auta, ale kdyz v nich nahodou jedu, proste si tu jizdu tak neuzivam Sad . hodnekrat sem se pohadal s kamosema, ze jeto maly, vsichni semnou chcou zavodit atd, ale proste na ni nedam dopustit Smile . PUMA FOREVER Surprised
_________________
Ford Puma 1,7, black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

Já auta dovážím z rakouska, nejvíc padají ceny a aut jako např. Octavia, Fabia, Golf a další taková auta co děně potkáváte na cestách 100x , ale např. Hyunday Cupé, Audi TT, Puma, Mazda MX5 su tu svou cenu drží i teď v době kryze.
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

Já bych taky svého miláčka neprodala , Pumička je výjimečné auto a není pro všechny jak říká geco... Smile Když si ji jednou člověk koupí , zamiluje se do ní , ale tomu rozumíme jen my , co ji máme , takže když slyším kritiku na značku Ford ve svém okolí , pomyslím si své...oni tomu nemůžou rozumět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 10:36 am    Předmět: Citovat

Peniaze ktoré som do nej dal + citový vztah, ktorý k Pume mám mi nezaplatí nikdo na svete.
Takže Pumu určite nepredám.To auto ma neskutočnú charizmu.Tieto nové autá mi už vôbec nič nehovoria, proste niesú to už tie poctivé autá, ktoré sa robili pred nejakými rokmi.

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Pumičky maju svoje kúzlo,sú to naše zlatíčka.Ja by som sa jej nevzdala,aj keby mi dali za nu nové.Fakt,zamilovala som sa do nej.Ja som sa tiež hádala s kamarátom,mi vravel,jake to auto o ničom atd,tak som ho poslala do prdele,že ma nezaujímajú jeho blbé kecy,nech sa stará o svoje.Pumka je proste mazlíček a ked sa niekomu nepáči,nech si trhne
My svoje Pumy nedáme
Iné auto?nezájem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

No musim se priznat, ze kdyz jsem si dodelal ridicak tak jsem nikdy nepomyslel na to, ze bych si mohl koupit takove "holcici" auto jako je prave Puma. Ma a mel ji muj soused a tak jsem si ji mohl dobre prohlednout...
Ovsem nazor na ni jsem zmenil az v pripade kdyz me v ni svezl..
Zjistil jsem, ze moc pekne jede a take dobre drzi na silnici..
Nejakych pul roku po tom co jsem mel tolik vysneny ridicak, potreboval soused hodit do nemocnice a nakonec jsem ho tam vezl jeho Pumickou..
V tu dobu uz jsem mel ozkousenyh dost aut, ale bezne jsem ridil jen Favorita. Kdyz jsme sedli do Pumicky a ja se rozjel, tak ze vsech aut co jsem kdy ridil jsem si v Pume pripadal nejvic doma a ridila se VYBORNE!
Kdyz jsme dojeli k nemocnici me pocity byli smisene.. Ovsem kdyz jsme jeli zpet tak mi soused rika: slapni na ni Twisted Evil
No muzu vam rict, ze jsem malem dostal orgac jak pekne sla za plynem a drzela jako pribita k silnici Shocked
Nicmene kdyz jsme dojeli domu a ja se v klidu posadil do gauce a zapalil si cigo tak uz mi v hlave srotovalo kolik asi takova bomba kara dnes stoji a estli by prece jen nebylo lepsi vzit na zacatek misto olitanych a predrazenych ovsem KRASNYCH vozu BMW Smile radej mladsi, mene olitanou ovsem podobne vykonou Pumicku..
No a ted uz ji mam pul roku a muzu rict, ze uz ji zacinam milovat stejne jako vy, jelikoz na vzhled uz jsem si zvykl a jizdni vlastnosti kdyz je vse v poradku tak ma vyborne! Ted kdyz vidim jak tu dnes chodej ty krasavice kolem 70tis a my jsme tenkrat moji dovezli taky za 70 jenze uz po pomerne vazne bouracce, spoustu veci na ni bylo spatnych a co me strasi nejvic novy spatne udelany, odlupujici se lak a predstavim si na kolik jeste penez, ale take PRACE vyjde tak ani nepomyslim, ze bych ji jeste nekdy prodal.. Tim spis za tak smesny peniz..
Tak uzivejme vsichni teto vyjimecne kary co nejdele dokavat nam slouzi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund