Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - včerajšý náraz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
včerajšý náraz Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Já jsem byl s Pumou v Autoslužbě tady v Plzni.....Ale to byla výměna rozvoďáku. Jsou tam celkem v pohodě ale taky si za to nechaj platit.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

No tak už je pozde.Ja se domluvila z kamarádem,že to veme na sebe a že to půjde přes pojištovnu,tak ve středu jde puminka do fordu,ja ji tam dnes byla ukázat.No ja doufám že se jim to povede.Tak doufám,že nedělám chybu.no uvidím.Že je prý rozbitý i levy světlo,o čem sem ani nevědela.Jo pumku mám krátkou dobu,řidičak taky,tak toho o autech moc nevím,ale tak pojištovna to zaplatí a ja ted jen doufám,že to tu kamarádovu pojisktu nejak neovlivní,jinak mě asi trefí šlak Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

Maximalne mu seberou bonus, jinak nic...ale s tim asi pocita, takze zadnej nema, nebo ho ma pojistenej...a neresi to. Wink
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
geco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Žďár nad Sázavou

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

toje hodnej kamarad Smile , je docela chytry reseni Very Happy
_________________
Ford Puma 1,7, black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

jj,přesně tak,žádný bonusy už nemá.a jo,je to hodnej kamarád.Jsem mu za to vděčná.Jinak bych to asi nezvládla sama.No zítra už jde pumka do nemocnice,tak tam jí pomůžou. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

Jo tak to je asi nejlepší řešení. U forda se ti o ní postarají dobře už jen z důvodu že většinu dílů prostě mění za nový. A když to je placený z pojistky tak to je super. Kamarád by přišel o bonusy, ale pokud žádný nemá tak ho to nijak neovlivní.

Tak ať se ti Pumka brzo uzdraví Smile Konečně další přírůstek do Západních čech Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

No tak dnes jsem byla odvézt Pumku do Fordu.Tam mě řekli,že nárazník dají nový,to mě řekli,že to je 9tisíc,to je nejak moc,ne?A kapota 5tisíc nová.A prý světlo přední 10tisíc.To je dost.A co mě ted dostalo,tak ja ten náraz nahlasila sama,bez nej(bez kamarada) a ve fordu mi řekli,že to by měl nahlásit i on,aby to všechno šlo z jeho pojistky.Ale ja když jsem nahlasila,dala jsem jim jeho inicialy,údaje a oni nechtěli víc,jakože at to přijde nahlasit i on.Tak ted nevím co s tím.no že záleží od toho taky,že kolik má napsané jako spoluúčast.Že kolik bych vlastne ja musela zaplatit.Kdyby to neplatila všechno pojištovna.Tak me prosím poradte,jak to je.Musel to nahlasit i on?Podle me
asi ne.
A jo,snad už ji budu mít opet brzo doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

No nehodu by samozřejmě měl nahlasit i viník na své pojišťovně. Jinak ty ceny za díly jsou zřejmě docela v pořádku - origo nové díly z Fordu jsou většinou docela maso. Zkus se poptat Eltona, ten má přehled.
Pokud to půjde z jeho povinného ručení (tvého kámoše, ne Eltona Laughing ), tak tam spoluúčast není, prostě pojišťovna cvaká bez toho, aniž by se musel podílet viník - její pojištenec. Akorát nevím, jak to je pak s celkovou úhradou škody, protože je to už starší auto a pojišťovna může zamítnout platit celou cenu na nový díl, protože bys tím vlastně na jejich úkor nepřiměřeně zhodnotila svoje vozidlo. Prostě si možná budou chtít odečíst amortizaci. Práci ve značovém servisu asi zaplatí celou, to by snad neměl být problém. Chtělo by to důkladně zjistit, než jim to definitivně podepíšeš. Druhá možnost je, udělat to tzv. "na rozpočet" - pojišťovna ti řekne, kolik ti dá a pošlou ti prachy na účet. Pak si to necháš opravit s díly, které si seženeš jinde - např. přes Eltona (ty ceny budou asi někde jinde než ve Fordu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Jj, tak ty díly jsou zcela v pořádku. U Forda mají opravdu takovéhle ceny. Je to peklo.....takže pokud ti to pojišťovna nezaplatí vše, rozhodně bych doporučoval nechat si škodu zaplatit odhadem od pojišťovny a následně na to si to nechat opravit někde jinde.....vlastně asi půjde jen o výmenu nárazníku, kapoty a světla.....to jde sehnat buďto neoriginální nové díly, nebo použité a pak hodit do laku. A možná na tom ještě vyděláš Cool

Jinak spoluúčast je myslím jenom co se týče havarijního pojištění. Na povinným tušim hradí vše pojišťovna.......přečti si smlouvu a kamarád by jí měl přečíst taky...nebo ať se optá na pojišťovně.

Snad s ní nebude nic jinýho.....aby nebyla třeba hnutá ta přední kontrukce nebo tak.....to by bylo na levačku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Me v lete tuknul kluk ze zadu na krizovatce...slo to z jeho povinnyho...dal jsem to na Melniku k Charouzovi, menili cilko, naraznik a mlhovku a cena na fakture byla 60tis. Z toho jsem doplacel amortizaci kolem 4tis. Wink
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

Tak Pumi je už z fordu pryč.Odvezla sem ji k znamymu,ktery opravuje kamaradce Alfu.tak že prý to udela tak,abych nemusela nic doplácet.At se vymení ten nárazník,no tam to už nějak vyřeší kluci.At už se to hejbe,Už ji chci mít doma a jezdit.Jěšte tam zajde pojištovák a pak honem spravit a huráá hned ke mne. Very Happy
A moc díky za vaše radičky,jste skvělí Smile
ja se pak pochlubím s uzdravenou kočičkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 3:20 pm    Předmět: Citovat

tak už mám Pumku doma.Konečne.Jsem ráda.Byla jsem bez ní 3 týdny,to je dost.
Huráá,už můžu opet jezdit na ní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 3:53 pm    Předmět: Citovat

Určitě to byla tvoje chyba, protože si máš udržovat bezpečnou vzdálenost, ale i on udělal chybu, že bezdůvodně rychle zabrzdil. Každopádně jak to dopadlo? Jak to vypadá a kolik to asi stálo?
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

No dopadlo to dobře.Puma je opravená,vypadá tak,jak má.Kolik to stálo,budu vědet až někdy příští týden.Ona to pojištovna platí.To všechno vyřizuje kamarád.Tak to je dobře.Kapota je k nepoznání,jakoby ani nebyla ohlá.Světlo dali nové,nárazník jen svařili,ale vypadá to dobře.Za nejakej měsíc kupuju nový a ten starej si odložím pro každý případ.Jo,dopadlo to dobře.Jsem ráda.Jěšte v pondeli s ní zajdu k opraváři,protože jěšte mají poslat z fordu tu přední masku nebo co to je.Před chladič.
Ted už dávám jěšte lepší pozor!!!Dodržuju odstup,i když sem ho dodržovala i před nehodou.Prostě to přišlo rychle a jěšte tá námraza k tomu dodala svoje.Přes víkend si hodím do profilu nejaky fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Přidala jsem fotky do profilu,tak se kdyžtak podívejte.Nejvíc sem měla strach o kapotu,ale zmakli to perfektne.Vypadá moc dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund