Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - včerajšý náraz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
včerajšý náraz Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:20 pm    Předmět: včerajšý náraz Citovat

Ahoj pumáci.Tak včera sa mi stala vec.Vychádzala som z kruháča a predo mnou šla octávka,jak sa tak rozbiehala,tak som sa rozbehla i ja.Ale som videla.jak spomaluje,pribrzdila som,ten vodič sa začal vykeciavat s chlapkom,ktorý išel na druhej strane cesty,mna si samozrejme nevšimol,tak zastal úplne.Pri tej rýchlosti som hned začala brzdit,ale bohužial som to nestihla a nabrala som octávke zadok.Išla som max. asi 70-tkou.No a mne sa rozbil nárazník a kapota je skrivená.Tak sme sa dohodli,že mi zavolá za hodinu.Políciu sme nevolali.Dal mi odpísat z občanky jeho meno,číslo občanky a rodné číslo.Bola som v šoku,tak mna vobec nenapadlo,že si vypítam jeho tel.číslo,čo bola velká chyba.On sa samozrejme zatial neozval,čakám,ale neverím.Ked s tým pojdem na políciu,ešte mi dajú pokutu,že som nedodržala odstup a prídem o body a určite mi nasolia nejakú pokutu.Tak snad sa ešte ozve.Ale naštastie sa nikomu nič nestalo.Akurat si to odniesla moja pumka,čo ma mrzí.Fotky mám v profile,tak sa na to mrknite. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Dalo by seříct že to dopadlo dobře.Ten nárazník je jenom lehce prasklej a myslim že nebude problém ho zavařit.Každopádně tu ohnutou kapotu svěř nějakýmu odborníkovi protože se to poměrně dost špatně pasuje zpátky(vlastní zkušenost po srážce s prasetem).Najdi si nějakýho šikovnýho klempíře nebo autolakovnu a předem si dohodni cenu a co to bude obnášet.Každopádně si myslim že se obejdeš bez jakýkoliv nových dílů a bude to otázka jenom peněz za práci+ zástřik tý praskliny.V profilu nemáš odkud jsi tam nemůžu blíž poradit
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Nemusíš dostat pokutu. Řidič nesmí náhle bezdůvodně zabrzdit. (Tenhle případ by se na to mohl vztahovat).
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:52 am    Předmět: havarijko Citovat

Nemas havarijko? Slo by to aj dodatocne a aj bez policie. Tak som to riesil minule ja. V kaydom pripade mozes na policii dostat pokutu (predpokladam ze sa to stalo v CR ked pises o bodoch) za neskore nahlasenie, za nevypisanie toho noveho tlaciva.. nieco by sa naslo. A to prudke brzdenie toho druheho by sa ti asi tazko dokazovalo. radsej by som to cez policiu neriesil. Ale je to individualne a neviem uplne podrobnosti, takze sa neriad podla mna. Smile
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 3:07 pm    Předmět: Citovat

jj,díky moc za rady.A havarijné poistenie nemám,takže si za to zacalujem sama alebo mi kamarat navrhol,že to spravíme tak,že sa to stalo vlastne nám a pojdeme s tým do poistovne.No uvidím.Pretože tamten blbec sa neozval Confused .Bývam kúsok od Domažlíc a Klatov.tak snad tu najdem nejaky dobrý servis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koudelka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Tak,tak co neubrzdiš to neukecaš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

mne to vychadza tak, ze mozes byt rada, ze ti nezavolal. chyba by to bola tvoja, peniaze by dostal akurat on z tvojho PZP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

jasne,tak to už mi povedalo viac ludí.na policiu nie a na poistovnu taktiež nie?že by som tam niečo povedala?ja toho teda moc neviem,vodičsky mám asi pol roka,tak neviem jak to chodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koudelka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

Ale je to divne,že to nechal jen tak plavat.Asi neměl něco v pořadku nebo byl pod vlivem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 6:57 pm    Předmět: Citovat

Jo,je to divné.Ešte povedal,že zajdeme do servisu do fordu v Domažliciach.A ono nič.V den,ked sa to stalo ma videl kolega z práce,jak tam stojíme u cesty.Ten na octávke zastal nejakych 10m odo mna,tak som si nevšimla,či niečo ma na nárazníku,jak som do neho narazila.V tej chvíli som sledovala len to,čo sa stalo pumičke.Tak ten kolega,jak šiel okolo videl,že má tiež nárazník poškodený.Ale zrejme to nerieši.Zatial som na pumke nič nerobila,ešte len zhánam nejakého dobrého opravara-servis.Hlavne na tú kapotu.No uvidím,jak to bude dalej ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

No ono tí fízli by to dali tebe za vinu, tak to je... Aj keby zo 120 kmh zabrzdil na nulu, aj tak si ty na vine, je to hlúposť, ale tak to je...
Mne sa stalo to isté na 205ke. Ani sme nevolali fízlov, ja som mal nárazník KO a rozbité svetlo, za maskou popukané veci kadejaké a ešte mu vodič ( neriadil som ja ) zaplatil vyše 3000 Sk kua. a on ? Iba oškretý nárazník. Pche.

_________________
Ja to auto milujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

Je to tak,ty dáš pozor a ten druhý na to kašle a nakoniec si vinu zlížeme my-nevinní Sad Sad .Tak to proste chodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
geco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Žďár nad Sázavou

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 1:14 am    Předmět: Citovat

furt se neozval??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Ne,neozval.Řeším to sama.Některí jsou fakt svine.Moc servisu tady neznám,tak to dám asi do fordu v Domažlicích.Snad se jim to povede,hlavně ta kapota.O to mám asi největší strach.A jsem zvedava,kolik za to dám.Snad to nebude stát nejak moc ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
geco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Žďár nad Sázavou

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 11:31 pm    Předmět: Citovat

Tak toje blbý. Nevím no, do fordu bych to nedával, bude to zbytečně drahý. Nejlepší by to bylo k nějakýmu známýmu, samozřejmě šikovnýmu Smile . Držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund