Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - doporucena znacka reproduktoru
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
doporucena znacka reproduktoru Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 8:28 am    Předmět: Citovat

Taky mam takovej pocit, že se tam vejde rádio s LCD jen pokud bude LCD výsuvný a rádio bude klasicky široký.

Taky mě to napadlo, že bych teda udělal nějakej upgrade komplet. Ale koukal jsem včera na rádia s LCD a vůbec nevim co si o tom mám myslet.
Rozmezí cen je děsný. Daj se sehnat rádia s (mluvím teď a rádiích se 7" výsuvnym displayem) od 6ti tisíc až po 30 litrů. Ale mam takovej pocit, žev těch levnejch dejme tomu do 10 tisíc bude nějakej háček, nebo ne?

No a s reprákama se to má tak, že už jsem taky pár věcí slyšel, ale přijde mi že dneska se dělaj autohifi na počet W rádobyvýkonu a na hluk typu TUC TUC. Takže je naprosto běžný že má někdo v autě hifi za 40 litrů a dělá to TUC TUC že to pomálu vymlátí okna, ale když se tam pustí něco co připomíná hudbu tak je to přebasovaná koule hluku. To fakt nepotřebuju. Nechci závodit kdo má víc "megawatů" v autě. Tady kousek ode mě je shop kde maj mimo jiné značku CRUNCH....víte o nich něco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

mam v aute Crunch GTS cize zakladna rada pripojene priamo na radio bez zosika a hraju velmi pekne ziadne tuc tuc ako robia napr Impulse (to je fakt skor na techno/dance). Este som pocul radu Crunch GTR a je to tiez celkom parada a myslim ze tym by uz pasoval aj zosik. No aby som to zhrnul: velmi slusny zvuk vzhladom na ich cenu, no netusim ako to bude hrat v Pume mam ich totiz v XMku.
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fancarhifi
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: olomoucko

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

..jestli crunch tak řadu BMX...
Kód:
http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/4-crunch/5-reproduktory/5/27-crunch-BMX5-2CX/

...nebo řadu GP...
Kód:
http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/4-crunch/5-reproduktory/5/201-crunch-GP-5-2C/

[/code]
...ale reproduktorů s dobrým přednesem je víc.Pokud tam zajdeš tak si prohlédni reproduktory MB Quart a konkrétně tyto...
Kód:
http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/14-MB-Quart/46-reproduktory/5/152-MB-Quart-FSA213/

_________________
www.fancarhifi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Martuch.rs
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.5. 2008
Příspěvky: 93
Bydliště: Kutna Hora

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

Ve vsech autech jsem mel JBL. a super. Ted kamarad stavel predvadeci auto pro AXTON jsou to nemci,tak jsem si to dal i do Pumy a da se rici ze je to srovnatelna kvalita zvuku,i kdyz o neco malo drazsi nez JBL.zalezi jakou tobude mit zivotnost. a zesik jedu Sherwood je to masina 1200rms! mam ho uz 7 let a slouzi porad na 100% radio Panasonic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

(jano)..aj ja som si kupil reproJBL seria GTO trojpasmove,do prednych dveri,hraju super Smile
_________________
..........DLD Acoustics................
..tuning zraz Svidnik 139.7db ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund