Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - doporucena znacka reproduktoru
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
doporucena znacka reproduktoru Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 12:05 pm    Předmět: Citovat

já mám osobní zkušenost s kombinací repro. Magnat + Magnat wofer + zesilovač MAC a radio LG - fakt to hraje super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 1:03 pm    Předmět: Re: doporucena znacka reproduktoru Citovat

satan77 napsal:
Tí, čo máte radi poriadnu rockovú hudbu a chcete čo najlepšiu kvalitu zvuku, iste viete, že trojpásmové repro je naj. Ak môžem poradiť, ja som mal v aute 4 reproduktory GRAND ZERO a bol som udivený z toho krásneho čistého zvuku.
Údajne je to druhá najlepšia značka na svete, fakt dobré repro!

Groundiky mam taky i s vyskacem vsazenym viz foto v profilu zapojil jsem je na zesak a uplny lahodny zvuk neni to prebite vysky jsou dostatecne slyset , myslim si ze radijko sony xplod je asi k tomuhle uplne to nejfajnejsi diky nastaveni vseho mozneho manualne od vysek stredu a podobne , taky dost zalezi na tom jelikoz chce kazdy usetrit tak kupuje ojete veci ale ja si myslim ze kdyz uz neco koupit tak jedine poradne a nove trosku do toho investovat at to ma to co potrebuje a taky samozdrejmne vymenit celou kabelaz ono to dela hodne odruseni a podobne a taky dobrou baterku Smile

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
fancarhifi
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: olomoucko

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

...no...já bych tady GZ moc nestavěl na obdiv Rolling Eyes včera jsem řešil chrčení u dosti drahého SW...výsledek...utržený závěs a to by se nemělo stávat u takové značky jako je GZ.Dále vím o problémech se zesilovači, ale snad tyto problémy odstranili.
Každé doporučení je velice subjektivní a nedá se na tom stavět.V první řadě jde o to na jaký zdroj budou připojeny, jaký hudební styl budou reprodukovat a v neposlední řadě v jakém prostoru budou instalované.Stejné je to i u rádií.Každý máme jiné nároky na design, funkce a regonomii ovládání.V posledním zmíněném značně pokulhává Pioneer.U modelu třeba DEH-6000UB je skoro nemožné bez manuálu nastavit korekce nebo uložit stanice a Panasonic je na tom podobně (konečně končí) Alpine se po této stránce zdá dosti intuitivní, ale zase je to můj neobjektivní názor.
V doporučení reproduktorů bych se zastal zmíněných DLS a neplatí to o vysoké ceně.Základní model komponentního setu K6 začíná od 1750,-

_________________
www.fancarhifi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:43 am    Předmět: ground Citovat

No je jiste ze se to srovnavat takhle nejde , ale nejsme zase staveny na basaky o 1000W rms jen tak light any to bylo lepsi nez seriovka Smile taky se vyrobi 100x ferrari a na jednom bude vada Smile to mas jak tady v Hyunday , kdyby jsi tam robil a videl co se nechava projit tak by sis to taky nikdy nekoupil Smile
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy


Naposledy upravil negro25 dne čt leden 22, 2009 11:44 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

Tak když se zas vracíme k reprákům...co bys teda doporučil jako výměnu sériovejch repráků v Pumě??? Nechce se mi ani dělat větší otvory ani nic podobnýho...takže buďto tam dam koaxy 13cm, nebo tam dám 13cm komponenty s tím že akorád umístím vejškáče a kamsi někam prdnu výhybky.

Tak něco doporuč prosím.....jo a za rozumnou cenu...zatím tam chci nechat origo rádio, tak aby repráky vůči zdroji nebyly předimenzovaný.

Chci to hlavně na poslech rockový a metalový hudby......hlavně žádný tuc tuc.....jde mi o čistej přednes ve vejškách, akurátní basy...znáš to....

Doma mám sloupy Magnat a ty jsou na tuhle hudbu super.....ale nevím co jak je na tom Magnat s reprama do aut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:58 am    Předmět: Re: repro Citovat

ja si myslim ze neni ani tak moc dulezity ten predek jelikoz jak mam ja ty repra v platu tak tam uz je udelany vyskac s vyhybkou a jelikoz jsme taky nehchtel moc basy aby to bylo moc tak jsem volil basak v podobu tuby coz jsem zapojil normalne na d kanal i ty v platu a muzu rict ze to je opravdu dobre znat a pokud ti to dovoli radijko coz mam xplod a tam se da ta korekce dobre udelat tak uplne by to v realu stacilo do predu jsem dal taky groundy o neco vetsi nez tam maji byt a podne jsem dal korkove kolecko ktere jsem tam pridelal a zadne klepani rezonance a tak uplne to staci a za par penizku koupil jsme to jen tak v elektrowordu bo jsem to videl tak jsme to zkusil a fakt si nemuzu stezovat

jenomze s tim radie seriovym to bude hold tezke jelikoz nevyuzijes ty bedny bude to furt o nicem to je tezky stim seriovym mno ... je to docela slabe a kdz si poridis ty bedny tak ti to bude hrat skoro stejne akorat cisteji , prvne bych se poohlidl po tom radijku zas silene penizky to nejsou a je to prvni zaklad na radiu se stavi cele kino Smile

mod.edit: slouceny prispevky + necituj posledni prispevek v diskuzi, mas PM, navic johnik ti uz uzdelal i krasny obrazkovy postup co mas delat:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=29322#29322
zkus na to mrknout

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 12:06 pm    Předmět: Citovat

Já vim že jo.....já mám doma audio za 30 tisíc jen stereo repro a zesák.

Jenže víš jak, puma je postarší, její cena taky neni nic moc.....takže se mi do ní nechce cpát moc peněz....ale to co tam je teď ty repra...to je děsný...to se skoro nedá poslouchat Sad

Tak přemejšlim o nějaký levný variantě ale zas když už bych měnil rádio, tak tam prostě nedam nějakej kšunt jako sencor nebo ty noname z datártů. To je určitě lepsí koncák v tom origo rádiu.

A dělat komplet celý audio to je hafo peněz...to se mi moc nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

No cešly audio jak se to tak vezme radio bych volil poradne uz jelikoz to muzes pak vyuzit v kteremkoliv aute Smile ja to sony xplod koupil za 5 nove pak v setu ten woofer a zesak za 3 a ty bedny nvysli v plate na 1300 obe a 650 ty v predu plus kabely a tak ,,, neni to zas tak moc jelikoz kdyz treba koupis na ukru radio za 2 tak se na nehi nemuzes spolehnout vecne Smile a treba k tomu radiu jsme dostal na rok zaruku pooroti odcizeni je tö dobre a xplod je proste xplod Smile

mod.edit: necituj posledni prispevek v diskuzi, mas PM, navic johnik ti uz uzdelal i krasny obrazkovy postup co mas delat:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=29322#29322
zkus na to mrknout

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

No, nic proti Sony, ale Xplod je u mě dost průměrný rádio.....navíc jsem chvíli přemejšlel o rádiu s LCD....

No nevim.....teď musím stejně koupit napřed pneu..a pak se uvidí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fancarhifi
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: olomoucko

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 1:05 pm    Předmět: Citovat

...Levi...pokud cheš něco jen tak tak variant je samozřejmě vícero, ale Magnat bych z tohoto výčtu opravdu vynechal.Doma budiž, ale do auta NE.
Souhlasil bych taky s negro25...chce to výměnu OEM rádia a pokud máš v úmyslu si pořídit rádio s LCD tak tady je zase otázka jestli to má být s 7" nebo 3,5" LCD.Jestli chceš tak mi napiš na ICQ 490-235-267



AMV358DD.jpg
 Komentář:
 Velikost:  117.78 kB
 Zobrazeno:  11336 krát

AMV358DD.jpg



AMV208RVD.jpg
 Komentář:
 Velikost:  63.91 kB
 Zobrazeno:  11336 krát

AMV208RVD.jpg



_________________
www.fancarhifi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

Na kolik vyjde to prvni radio (s temi 7"), nebo alespon nejaky link?
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fancarhifi
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: olomoucko

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

...jen bych chtěl doplnit...žádná čína...
Kód:
http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/5-Multimedia/17-2DIN/5/435-Audiomedia-AMV358DD/

_________________
www.fancarhifi.cz


Naposledy upravil fancarhifi dne ne leden 25, 2009 7:45 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

Je, diky Smile Tuhle znacku ani neznam Surprised
Jo, a dej ten odkaz do codu (pravidla) Wink

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fancarhifi
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: olomoucko

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 7:37 pm    Předmět: Citovat

...nevím ale jak... Sad...takhle... Question
_________________
www.fancarhifi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

(Jano) ..no nechcem sa hadat ,ale 2DIN do Pumy nenarves(bez pouzitia flexy), Puma ma tusim 1,8DIN Surprised
_________________
..........DLD Acoustics................
..tuning zraz Svidnik 139.7db ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund