Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Prostor v Pume (na vsechno?)
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Prostor v Pume (na vsechno?) Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:19 pm    Předmět: Prostor v Pume (na vsechno?) Citovat

Tema ktery me prave napadlo je tak oreginalni, ze jsem ho ani moc dlouho nehledal v historii, jestli se to tu uz resilo, tak mi klidne vynadejte Wink
Je to vec, na kterou jsem pri koupi moc nemyslel a pak jsem ji nejak uplne vypustil z hlavy. Az ted jsem o tom tak nejak zacal premyslet a napadlo me, zkusit, jestli s tim mate nekdo zkusenosti Smile
Jak uz zde mnohokrat bylo zminovano, Puma je opravdu skvela srdecni zalezitost. Ale na prostor neni uplne dobre resena. Na kufr si nemuzu stezovat, byl jsem mile prevapen a zatim mi na vse stacil, i kdyz nejvetsi zkousky teprva prijdou (hory, letni dovolena, vikendove akce s kamosema, atd Smile ). Prostor pro ridice a spolujezdce je taky srovnatelny s jinymi vozy a krome vystupovani a nastupovani to neni problem Very Happy Vzadu jsem nejel a asi ani nikdy nepojedu, tak to znam jen z vypraveni Very Happy
S mym predchozim autem jsem byl zvykly jezdit vsude a delat v nem prakticky cokoliv Laughing Prespaval jsem v nem mnohokrat, treba kdyz se nam na akci nechtel rozbalovat stan, nebo kdyz se nam nejakym zahadnym zpusobem zabouchul do dveri od auta Surprised (muzu doplnit i o foto Very Happy ), ci kdyz jsme se vratili z hospy a doma bylo zamceno Evil or Very Mad Smile
Taky jsem s nim casto jezdil za byvalou pritelkyni na intr a "uzivali jsme si mladi" Surprised Jenze... At koukam na Pumu, jak koukam... zleva zprava zezhora ze zdola... Nejak mi to proste nesedi Very Happy A to jsem pritom rikal, ze si koupim prostornejsi auto Rolling Eyes , sem se nejak minul... Very Happy Tak by me zajimalo, jestli to ma nekdo ozkousene a jestli to jde Laughing , nebo jestli si proste v takovych situacich platite hotel?! Very Happy Nechci lezt do soukromi, nebo tak neco, staci pouze kratke, nic nedetailizujici odpovedi Very Happy Zbytek si domyslim... Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

jde to Wink

Naposledy upravil Bill dne st prosinec 03, 2008 11:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

na sedadle ridice by to chtelo odpojit trubku. na zadni sedadla sem moc velkej, tam se nevejdu. sedadlo spolujezdce ma mista hafo...
jinak jeli jsme ctyri(3 dospely a dite) z Prahy do Berlina na tyden a meli jsme plne auto, ale veslo se vse co sme potrebovali a jeste i par zbytecnosti... Na hory jedine s lyzema na strese. Jinak se mi to poskladat nepovedlo(pro 4 lidi na tyden). Jinak spanek ve dvou se da prezit celkem v pohode, ale vic uz ne...
Doufam, ze to obsahlo vse, co si chtel vedet...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:48 pm    Předmět: Citovat

Vycerpavajici odpoved - diky! Wink
No... Asi mi nezbude nic jineho, nez jit a vyzkouset to Smile zkouska ohnem je vzdy nejlepsi Surprised Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucinka-a
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 14.9. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:50 pm    Předmět: Citovat

Proč řešit místo V pumici když mužeš využít místo NA pumici Laughing Surprised
...ale ano uznávám, na to je ted zimka.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:58 pm    Předmět: Citovat

4 Lucinka-a:
Taky fakt, ty to mas nejak ozkousene? Very Happy Kdyz ja se precijen o ten metal trosku bojim Surprised Very Happy Z byvaleho auta mam vzpominky na opalovani s pivkem v ruce na strese a decente proslapanou strechu, ale to bych Pumicce neudelal..! Confused
No, ted uz zima je. Sice u nas v Pardubicich jeste takova neni a neska celkem i svitilo slunicko, ale jsou i mista, kde snezilo... A navic nikam moc daleko od civilizace se s ni taky zajet neda, pze je nizka a ty rozbahnene, dolikate cesty by asi nezvladala Sad A tak kousek od silnice na kapote (i po setmeni) to je celkem divadlo pro kolemjedouci, nemyslis? Very Happy Jinak, samo v lete je jasna volba deka vedle Pumicky Cool

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucinka-a
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 14.9. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:06 am    Předmět: Citovat

4 pumAvatar
mno ozkoušené ne,ale myslím,že je to jedno z řešení..jinak s tím jet dál od civilizace bych na tom byla stejně, bych tam přišla o půlku auta až bych se dostávala pryč přez ty uchvatný polní cesty a tak Very Happy jo,já jsem z Přelouče a zima v pce dnes docela byla,ale možná by se to dalo nějak vykoumat i tak Very Happy kousek od silnice,víš jak, jestli jsi předvádějící se typ..tak bych v tom neviděla až takovej problém... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:11 am    Předmět: Citovat

na pume zkusenost zatim taky nemam, ale v profilu mam fotky, kde se mi holcina vali po kapote a nic se s ni nestalo(s tou kapotou a ani s tou holcinou)... ani skrabanecek, prolis, dolik,...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

Jsi z Prelouce? A jezdis s Pumou z garaze? Jeste jsem ji (te) na silnici nevidel... Very Happy
Tak to bys mohla podporit nas SNAD nadchazejici sraz, co? Smile

Arrow http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2698

No, predvadejici se typ moc nejsem, ale "hlad" me naucil ledas cos... Very Happy Surprised
Jo, kousek od silnice se dostanu... Ale neni to jako s Favem, to jsem si to daval i po poli, nebo ruznyma polnima/lesnima cestama, ted uz bych to videl spis na ten hotel... Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucinka-a
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 14.9. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:21 am    Předmět: Citovat

Divný, já zrovna s tak lehce přehlídnutelnou pumicí Very Happy hold jsi na špatnym místě ve špatnou dobu Very Happy
tak jen na hotel už jo?máš moc rozmazlenou prdelku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:25 am    Předmět: Citovat

No, prave, ze me to taky celkem prekvapuje Smile Budu muset do Prelouce jezdit castejc Very Happy
No, tim to nebude... Zadek zas tak rozmazlenej neni, ale musis prihlednout, ze mam Pumu, ktere je teprva deset let, tak ji prece nemuzu moralne kazit, vzdyt jeste neni zletila Very Happy
Navic... Vis jak je ten plast a ten textil nachylnej na vselijake druhotne veci, ktere se pri tom muzou stat?! Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucinka-a
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 14.9. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:27 am    Předmět: Citovat

V tom případě to nech na láto a tu deku vedle Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:31 am    Předmět: Citovat

Ja to ale az do leta nevydrzim...! Very Happy Vzdyt ted teprva zacina zima Sad Very Happy
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucinka-a
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 14.9. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:33 am    Předmět: Citovat

chlapy no Very Happy
ale každopádně s místem v pumici budeš muset nejdřív přemýšlet a pak konat... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:38 am    Předmět: Citovat

Upresnil bych to: Budu muset nejdrive DLOUZE premyslet a pak konat... Sad Njn... Nebude to ono... Ale od toho je postel, ze?! Very Happy Tohle je jen takove zpestreni Smile A nouzovka Very Happy Jeste, ze jsem relativne skladnej... Cool
EDIT: Apropo, ty bys to az do leta vydrzela, ze pises: "chlapy" ?! Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund