Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Vlezu se do Ford PUMA?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Vlezu se do Ford PUMA? Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Puman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Každopádně větší šanci máš u pumy s nastavitelnou výškou sedadla. To ale asi nemaj všechny...
Nebo koupit pumu se střešnim oknem... Laughing

edit: Myslim, že tady v klubu je sajmon.fenix trošku vyšší, tak mu můžeš zkusit napsat...

_________________
1.7 VCT


Naposledy upravil Puman dne čt listopad 13, 2008 10:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Wintel je ten pravý, co ti odpoví..

u mě neprošel futry bez sklonění hlavy.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1967
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 1:56 am    Předmět: Citovat

Vzadu budeš mít problém. Fíšu jsem tam vez jedině na šikmo a divně skčenýho. Vepředu se v poho vejde, ale na sedadle za tebou si už nikdo nesedne.

Je to odpověď, na kterou si čekal? Hele neni nic jednodušího. Zajet do autobazaru. Sedni tam do pumy na prodej a budeš vědět hned.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vet
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 468
Bydliště: Strážnice (okr.Hodonín)

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 6:51 am    Předmět: Citovat

mno tak stimhle sem si taky lamal hlavu!Smile merim 192cm a vlezuse tam vzdadu musim mit sice trochu prikrcenou hlavu ale v klidu! akorat mi dela trochu problem vylezani. skoro vzdy kdyz vylezam tak vlasama carnu o gumu kolem dveri a vyskube mi to pra vlasu (asi pudu dohola beztak bych tak skoncil:) ) jo a jinak kdyz si sedacku dam nejvys co to de tak se tam vlezu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 8:25 am    Předmět: Vejdes Citovat

Mam 204cm a uplne v pohode. Samozrejme sedadlo na doraz dole a v zadu, ale i tam je jizda pohodlna. jsou sportaky, ktere jsou mensi. nemusis se toho bat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 8:28 am    Předmět: Citovat

no ja mozem povedat len ze na sedadlo spolujazdca spolubydlici vlezie uplne v pohode.
dozadu tiez bez problemov vlezie, akurat nohy ma za sedadlom vodica a sedi za vedlajsim... hlavu akurat oprie o bocne sklo..

_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

Koukam, ze se svejma 190cm jsem v tomhle threadu jako prcek... Laughing Jinak se seriovejma sedackama to stalo za starou backoru, za to s Recarama to je uplna parada...Samo ze sedacka nadoraz vzad a dole, ale pro ridice velice prijemna pozice za volantem...U spolujezdce se mi zda ze sedim hrozne vysoko...no a vzadu o tom radsi nemluvim... Confused
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Merim 193cm a kdyz mam sedacku uplne dole, tak mam nad hlavou celkem dost mista... takze 2m neni problem... i vic, kdyz se trochu sklopi sedacka... Jinak uplne dozadu to nemam, spis v tom trochu lezi... A za me se v pohode vejde jeste mladsi segra(11let)...

Edit: Jeste me tak napadlo, kdyz se tam vejde Lopez, tak se tam vejde skoro kazdy... Very Happy (ikdyz rikal, ze obcas musi jet s otevrenym okynkem)

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Evik
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 3:35 pm    Předmět: výška Citovat

ahojte
Nám pumičku řídil kámoš a ten má 209 cm,měl sice sedačku posunutou úplně dozadu, ale v pohodě se tam vešel Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Já mam 194 cm a taky jsem se vklidu vešel Cool
_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
vet
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 468
Bydliště: Strážnice (okr.Hodonín)

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 6:15 pm    Předmět: Citovat

off topic: sem si myslel ze jsemjen ja takovy silenec ze si pri 192CM poridim takove auto a ono ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

jam mam 2m a 130 kilo zezacatku jsem stahoval okynka s nohou na spojce ale de vo zvyk Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
2macany:to bylo v polskym fiatu Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Evik
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 3:07 pm    Předmět: výška Citovat

PRO XMACALA:
já myslím, že není problém jak budeš chtít dej vědět a domluvíme se můj mail je Evik07@seznam.cz napiš mi telefon do mejlíku a zavoláme si a domluvíme se ..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

No, s vyskou nemam problem - Jsem relativne malej oproti tem, co v teto diskuzi pridavaji sve zkusenosti (mam JEN cca 180 cm Smile ). Ale i presto, kdyz elektrikou zvednu sedacku co to da, tak uz i ja narazim hlavou o strop je to asi fakt pro jakkoliv vysoke lidi Very Happy
Problem by mohly byt prvni zkusebni jizdy Smile Ani ne nastupovani jako spis vystupovani Smile Ze zkusenosti: Kdyz jsem s otcem auto kupoval, a jeli jsme ho projet, tak jsme se v pulce prohazovali a pri vystupovani jsme se oba nehorazne bouchli do hlavy Very Happy Ale bylo to pouceni a od te doby se nam to uz ani jednomu nepovedlo Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Tak já se přidám, mám 195 cm a vejdu se uplně vpohodě. Spíš záleží záleží na šířce, tam by mohl bejt problem.
_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund