Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nový kabel k repro
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nový kabel k repro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 9:16 am    Předmět: Nový kabel k repro Citovat

Zdravím všechny pumaře.
Přítelkyně si pořídila Pumu a já byl jmenován do funkce technika. Po namontování autorádia jsem zjistil, že nehraje přední levé repro. Po změření jsem zjistil, že je drát přerušen. Dveře jsem rozebral, ale tam jsem problém neobjevil. Chtěl jsem natáhnout nový kabel, ale zjistil jsem, že gumová přechodka mezi dveřmi a kapotou je realizována konektorem. Chtěl bych se zeptat, jak se tento konektor povoluje a případně jak doporučujete táhnout nové kabely k Repro do dveří.
Děkuji

mod.edit: presunuto do sekce autohifi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
sqo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 8:29 pm    Předmět: kabel Citovat

No nový kábel dáš jedine keď spravíš prechodku novú. Inak nerozumiem ako sa mohol prerušiť orig kabel . Skus ho premerať od reproduktora a stranu od radia vyskratuj.
Mozno mas problem len v prechodke(konektore) skus tam nastriekat kontox, alebo nieco take a pokrutit nou nech dobre zapadne. Bolo by dost zbytocne tahat novy kabel ked nejdes montovat zosilnovac a aspon strednu triedu repro pretoze orig. kable su postacujuce.

Ked uz mas dole dverny tapacir tak odporucam zalepit hornu ciernu listu (je iba nasunuta na tapacire a jemne prichytena lepidlo od vyroby) 5 minutovym epoxidom lebo je to choroba toho interieru, ze to neustale odpadava. Tiez pozor na spravne zacvaknutie plastovych kolikov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 8:34 am    Předmět: Kabely k repro Citovat

Děkuji za odpověd.
Kabel jsem měřil z obou stran, dokonce každou žílu samostatně. Co mě nejvíc ale překvapilo je, že dráty jdoucí od reproduktoru ve dveřích jsou bílý a žlutý. Ale u výstupu ze dveří se již tyto barvy ve svazku drátů neopakují a od rádia vedou jiné barvy - červenobílá (ta mi nejde) a druhý jsem zapoměl, neb ten funguje. To že by se drát přetrhl mi také přišlo nepravděpodobné, proto jsem hledal spoj s ten mi logicky vychází na tento konektor ve dveřích.

Na tapecírunk se podívám, a přilepím. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

neviem ako to vyzera v pume, ale kabel v tuarego alebo cayane je spraveny tak ze musis vymenit uplne komplet..jeden drat von nedas, iba ak odstrihnes a nacinujes ...
_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund