Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Tuning Milovice 12-13.9.2008
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Tuning Milovice 12-13.9.2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:26 pm    Předmět: Tuning Milovice 12-13.9.2008 Citovat

Ještě ani nezačal tuning v Mimoni a už tady vypisuju něco o Milovicích v září,ale proč. Sice jsem nebyl na posledním Puma srazu ale dočetl jsem se dost na to abych se od dalšího srazu držel dál co se pořadatelství týče. Všem se prostě není možné zavděčit ale i kdyby jen jeden člověk byl spokojený tak je to výhra.Ale proč tohle všechno.Sem v kontaktu s Johnym Rejskem což je hlavní pořadatel akce ( takovej ředitel) a když bychom se zůčastnili jako Puma club tak by z toho pro nás plynulo plno výhod. Záleží ale na nějakém rozumném počtu aut. Tak tedy , dostanem slevu na vstupném 25%,dostanem vyhrazené místo pro Pumičky na nějakém atraktivnějším místě,po další dohodě může být otevřená třída na sprinty jen pro Pumičky samozřejmě i s poháry. Další věci jsou jen na nás co si vymyslíme a navrhneme.Takže se ptám uspořádáme 5-tý Puma srazík? Vše jsem ochoten zorganizovat a domluvit , záleží jen na vás.
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:55 pm    Předmět: Citovat

mno bohuzel milovice vychazi na stejny termin jako relaxmeeting na konopaci

Kód:
www.relaxmeeting.cz


jelikoz relax porada zase znami ode me tak ja tam nemuzu chybet, pro me tedy stopro relax, co uz byli loni na relaxu tak vedi ktera bije .)

2Jackal: pulka lidi pojede milovice a pulka relax, jak to tak znam, otazkou je kolik je lepsi pocet pumicek pro tebe a s tim zarizovanim mas pravdu, nastesti spokojenych byla vetsi po 4. srazu..

jinak osobne bych milovice nanazyval patym srazem - tim ze je relax tak fakt bude pulka lidi tam a druha pulka lidi jinde, jak uz sem psal, navic ohledne srazovych poharku v soutezich by se to akorat zamichalo jak loni (na sraze v mimoni byly poharky jako 4. ford puma.... ale nikde to tak vedene nebylo na foru - tak se automaticky delal tedka 4. sraz a pak macany zjistil ze ma doma poharky jak z mimone tak z konopace s cislovkou 4 :D )

kazdopadne je fakt ze milovice budou mit vyhodu sprintu oproti relaxu.. ale relax... co byli loni vedi.. :)

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 1:08 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě to nemusí být ofiko sraz Puma ale můžeme to nazvat jako sraz přátel vozů Ford Puma nebo cokoliv jiného.
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pat
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 7.7. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

Nakonec nejedu nikam. Sad Štve mě to!
_________________
icq - 253749745


Naposledy upravil Pat dne so září 13, 2008 8:37 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Můžeš to nazvat Ford Puma Day Laughing . Sice jsem to chtěl někde použít, ale nevadí. Jó Dane já bych jel do těch Milovic Smile . Pokud by mi do toho něco nepřišlo. A když mi vyřídíš VIP vstup a VIP místo tak budu mít o důvod víc jet Smile .
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

Jedu Milovice. Na Relaxu jsem v zivote nebyl a tak nevim co by me melo na relax lákat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

milovice sou pro me jasna volba v mladi sem se hodne rozhodoval co chci v zivote delat hm voni hezky -milovice jasna volba Very Happy Very Happy Very Happy pocitej s semnou a miki jedu ale nejspis ne pumou a klidne zaplatim vic nez vip vstup Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ps.johniku mas jeste opel scene Very Happy
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

Jasně, že mám. čeká na tebe Smile . Vždyť sem ti ji slíbil. To zas bude korupce Very Happy Very Happy Very Happy .

V srpnu zajdu pro nový štítky.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beny
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.8. 2008
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

Do Milovic 100 pro jedu,kdyby byli ty sprinty jen pro pumicky tak by to bylo fajn Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

Pokud se nestane zázrak tak nikam nejedu Sad . Lopezi jak je na tom špinavá puma?
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

spatne take nikam nejedu pokud se nestanou dva zazraky Crying or Very sad
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 7:07 am    Předmět: Citovat

v sobotu jsem chci někam vyrazit, a tohle asi upřednostnim před relaxem a mam to blíž takže se mnou počítejte.
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 4:18 pm    Předmět: Citovat

Zázrak se nekoná, ale já dorazim taky (s Matějem) Wink .
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beny
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.8. 2008
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

Cus,taky přijedu,tak se tam uvidime kdyztak Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Nevim jak zhodnotit letošní Milovice. Na jednu stranu organizace super (nikdo nás nes**l). Na druhou stranu minimum aut, to i pum! Trochu mi to připomínalo někdejší HSM, kde se mi vždy líbilo a kde to nikdy nebylo na škodu. Tím, že jsem přijel pouze jako spolujezdec.... prostě jsem se tam NEVYŘÁDIL Laughing .

Jedinej skutečně pořadateli ovlivnitelnej zápor akce byl vstup: 400kč za 2 osoby a auto Exclamation Exclamation Exclamation Shocked . Počasí ovlivnit nemohly.

Nejzajímavější auto celýho srazu byl asi VW Golf 2 VR6 Turbo??? Co to auto dělalo.

Pár fotek ze včerejška Smile :

(zbytek dohodim pozdějc)

EDIT: výsledky sprintů:
Kód:
http://www.t-base.cz/vysledky/milo08b.pdf


EDIT2:
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=_5YUfbBB1As

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund