Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nefunguje zadné pravé svetlo
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nefunguje zadné pravé svetlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Strada01
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 575

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

Zdar, mam podobnej problem me zase nesviti predni leva parkovacka, dal jsem novou zarovku a poradnic. A taky nevim cim to je, schanim schema zapojeni kam vedou kabely. Ale nemuzu nic sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

zkontrolovali jste si pojistky ???svetla sou delena na levou a pravou stranu Idea
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Strada01
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 575

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

jasne ze jo, to bylo to prvni co jsem udelal..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

pak bych tedy resil kabely staci skousecka z tesca + a - koukni do svetla v tom prednim ja ho tam mel dost zoxidovanej ale stale svitilo pak taky rele svetel treba zkontrolovat sem tam odchzeji Crying or Very sad
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MiroPB
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.7. 2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Považská Bystrica, Bratislava

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

Keď som menil ľavu stretávačku tak po výmene mi tiež nesvietila parkovačka... po týždni sa to samo opravilo Shocked Confused tak tiež som to dalej neriešil... to bude nejaká ducharina
_________________
Ford FOCUS 5D 1,6 16V r.v.2004
PUMA 1,7 VCT r.v.12/1999 - predané
Nissan Almera 3D 1,4 16V 87PS - totálka
-------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Strada01
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 575

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Pipiak napsal:
Strada01 napsal:
Zdar, mam podobnej problem me zase nesviti predni leva parkovacka, dal jsem novou zarovku a poradnic. A taky nevim cim to je, schanim schema zapojeni kam vedou kabely. Ale nemuzu nic sehnat.



to mne tiez nesvieti predna lava parkovacka, ale to az tak neriesim, viac ma stve to zadne svetlo, auto mam asi 2 tyzdne a nechce sa mi moc hladat nejakeho autoelektrikara. Skusim to este premerat, ci je tam stava a prebehnem este raz tie poistky, aj ked tam by som problem nevidel.


no me vse sviti jen parkovacka ne, predni svetla zadni spezetka vse jen parkovac..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

stejne skus tu zarovku radsi vymenit protoze pokud sviti pri otevreni dveri velka tak musi svitit i ta na cteni nebot je to tam propojene 1 plusem nebo aspon myslim ze jednim uz sem to dlouho nerozebiral naposledy na sraze kdy jsem skoro vyhorel Confused Confused Confused Confused Confused Confused ja blbec Very Happy Very Happy
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

takze podobny PROBLEM:

nesvietilo mi zadne svetlo-vsetko ok, iba parkovacka(cervene) je v hajzlu , brzdove funguje....
+ pravdaze nesvieti predna parkovacka...
potom som zistil ze 7. poistka pre svetla na pravu stranu je v tahu... lenze po vymene za akukolvek tak vsetky poistky odpalilo i pri odpojenych konektoroch od prednych a zadnych svetiel.

takze chyba zrejme v kabelazi, alebo mate iny nazor???

nevie niekto o scheme pre elektro na pumu , alebo nieco podobneho?

alebo aspon nemate niekto skusenosti kde by bolo najpravdepodobnejsie poskodenie kabla?

dik moc

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund