Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Puma Kalendář 2009
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Puma Kalendář 2009 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

SiDovo auto na kalendáři?
CHCI!!!
38%
 38%  [ 15 ]
NECHCI!!!
61%
 61%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 39

Autor Zpráva
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

Zdravim ve spolek, dovoluji si prihodit taky prispevek, jelikoz jsem se vloni dost zapojovala do diskuzi ohledne "kluboveho kalendare". Uz tenkrat to pro me bylo dost sileny, kazdopadne jsem brala to, ze je to 1. taková akce a ze se letos bude brat jinak. takze.
1. organizace loni, ze vsechny naklady platili prave ti, kteri jeli fotit, nejela jsem nejen kuli casovym duvodum, ale i financim, tak at se zaridi klubova kasička a bude to opravdu z klubovych prispevku a od vsech, protoze kdyz klub tak vsichni a neporad nejaky pytlikovani ten nebo onen.

2. tento thred opravdu vyzniva, ze fajn, je sponzor, vypada to, ze by mohl byt treba i slusny kalendar ale evidentne predevsim o tuningu. Opet a jak tu vetsina zminuje je to klubova zalezitost, pak se ale nebavme snad o sidove aute, ale globalne ne? co jako sid, no tak je to extremnejsi auto, ale proc se tu resi, ze tam bude 2x, na titulce atd, zni to jako, nebudete na me nasrany, kdyz bude moe auto na titulce?

3. celkovy osobni nazor, jsem pro klasiky, klidne nekde neco navic, coz bylo i loni jako kola, kridla atd, je to zpestreni. Ohledne modelek je to proste jen vec nazoru, osobne se mi libi z lonskeho kalendare asi 3mesice. Z "umeleckych fotek" na to mam svuj nazor a nebudu ho rozebirat, opet relativni nazor.

4.jinak zase musim rict, co je fakt, ze matej a spol. a tvorba kalendare byla vlastni volba, neni to povinost vuci klubu, spis jen ze debaty a plany na dalsi kalendare - zklamani ze strany klubu, pokud bude pokracovat pro "tuning kalendar"? a tak proc ne, at se to tu preci klidne rozebira, ale pak tedy nase nadseni, ze bude kalendar "origo pum", co s nim? je to jen snad trosku podpasovka pak.

a co se tyka prodeje do zahranici a vubec slusneho prodeje, vidim predevsim v tom, ze je jedinecny, zadny jiny neni, pum nadsencu je hafo a byla to vyzva. Je to jako mala bezvyznamna kapela, ktera se dostala na vysluni a meni styl Smile

Takze rekla bych, ze je opravdu otazka, chceme "klubovy kalendar" nebo "tuning kalendar".

Myslim ze vetsina lidi odtud mela radost prave z toho, ze tam jsou "nase pumy". Chapu, ze organizace a vse kolem neni zadna sranda, ale tak toto ....lol

a jen si beru do vedomi, nejlepsi obrana je utok, takze kdo mi ted napise, ze jsem dlouho mlcela a najednou se mi jen zase neco nelibi? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Najednu stránku chápu Matěje že chce stejný lidi jako minule ale proč dávat ty samý auta?! To nemusíte na focení jezdit jen předělejte ten starej kalendář na rok 2009 a máte po problému auta jsou stejný tak proč je fotit znova? Můj názor je novej kalendář nový auta zase chápu je to jiná spolupráce s jinými lidmi ale dělat kalendář se stejnýma autama je fakt trochu moc padlý na hlavu to fakt předělejte jen datumy na starym a nemusíte se tady hádat.
A Avala nebo Mawa chápu proč se dohadujou já to taky nechápu proč tam serete zase ty samý auta
Mynulej rok jsem přemejšlel jestli si ho mam koupit nebo ne. Kdybych ho koupil tak už teď vim že na rok 09 bych ho nechtěl abych zase čučel na ty samý auta

Toť můj názor

_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 8:33 pm    Předmět: Citovat

podla mna je kalendar fajn napad. Aj ked mne by celkom stacil z peknych fotiek zo zrazov a osobnych albumov. Myslim, ze kazdy z nas ma par fotiek na ktore je hrdy...

bez urazky Sidova puma je vynimocna, zaujimava, ale podla mna skareda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

trochu ot ale myslym ze je treba to tu trochu odlehcit matěji nezapomen mi rict termin foceni protoze jak si mi slibyl ten kartonovej mesic na spinavou pumu tak nevim kdy mam prijet abys mi ji tam vyfotil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
jeste neco sem zapomnel moc se mi libil prispevek od Dreama ohledene prepisovani datumu taky nechapu proc jedou ty samy lidi s tema samejma autama a k sidovy si myslym ze on jedinej by tam mel bejt protoze jeho auto uz jako loni nevypada tot vse preberte si to jak chcete

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MiroPB
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.7. 2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Považská Bystrica, Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 8:02 am    Předmět: Citovat

prekvapenie... som myslel že Sidove auto sa každému páči... ale to hlasovanie... hmhmhm Very Happy
_________________
Ford FOCUS 5D 1,6 16V r.v.2004
PUMA 1,7 VCT r.v.12/1999 - predané
Nissan Almera 3D 1,4 16V 87PS - totálka
-------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

co keby sa urobila jedna diskusia kde da kazdy svoju nejaku fakt peknu a kvalitnu fotku ku ktorej by sa ludia vijadrili ... podla mna tam zeny vobec nemusia byt lebo aj tak je tu skoro polovica holiek, takze by tam mali byt aj chlapy ( ja sa hlasim ) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:23 pm    Předmět: Citovat

víborně můžeš začít Smile .
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Puvodne jsem do tohodle threadu nechtel ani prispivat, ale kdyz to se neda...nektere prispevky mi teda vykouzlej dost sirokej usmev na rtech... Very Happy Very Happy Very Happy Je videt ze plno lidi vubec netusi co takove foceni obnasi...Mateji drz se, a nektere veci ber s nadhledem, urco se ti to v dobrem vrati... Kort kdyz vis, ze nekteri chytraci ti radi veci, ktery sis loni vyzkousel a bylo to spatne... Confused
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Aluna ja velmi dobre viem co obnasa profesionalne fotenie ... ale bohuzial su tu asi najvacsi problem prachy, takze preto ten napad ... ja si ten kalendar rad kupim, ale to asi nebude stacit na zaplatenie toho fotenia Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund