Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Puma Kalendář 2009
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Puma Kalendář 2009 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

SiDovo auto na kalendáři?
CHCI!!!
38%
 38%  [ 15 ]
NECHCI!!!
61%
 61%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 39

Autor Zpráva
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 9:04 am    Předmět: Citovat

no s timhle pristupem kdy to vypada ze si dela svuj kalendar si nemyslim ze u lidi z klubu bude kalendar uspesnej ... muze mit treba hlavni slovo, ale nikoliv jediny ... samozrejme pokud pujde o klubovej kalendar ...

ano 23strankova diskuse ktera se ale nejmenuje kalendar 2009 a je locknuta v prosinci 2007 ... mel jsem se ptat? Confused Very Happy cekal jsem treba ze z duvodu vyse jmenovaneho prozaickeho duvodu budou osloveni treba prave ti z lonska, ale i tak by to asi chtelo vedet nazor ostatnich ne? samozrejme pokud je to cilova skupina - takhle to vypada ze cilovou skupinou je pet lidi

kalendar pro vsechny levnejsi ... to je zuzo, kalendar levnejsi, ale takovej kterej opravdu koupim jen jeden? to me nevytrhne, bejt klubovej, tak jich zase vemu hodne, to bylo osobni, daval jsem je jako darky, ale takovejhle levnejsi uz kvuli tomu pristupu asi ne ...

jsem zvedavej kdy se k tomu vyjadri sam Matej ... (s tim ze v tom neni nic osobniho, jen vecna stranka toho)

edit: z ty diskuse 23strankovy ...
Johnik - a Eltone tu schůzku bych nechal až Matej zavelí
SiD - jinak vzhledem k tomu ze zacinate resit pristi rok.. co kdybysme tohle locknuli zacli to resit v novem thredu? ze by si matej vytvoril zase thred a aby si mohl v prvnim postu upravovat aktualni info a tak.. hm? v tuhle chvili to je asi fuk.. jeste se neresi nic konkretniho.. ale tady je uz vic jak 20 stranek a zacne to byt hodne rychle neprehledne Wink
Matej - prosimte SiDe nech jeste tohle.. S novym rokem zalozim tema chci tam dat i hlasovani a pripravit si to trochu..

fakt bych byl radsi za trotla a ukazte mi to novy tema ktery se s novym rokem zalozilo a nebo kde Matej zavelel

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Určitě to neberu jako svůj kalendář Laughing
Kalendář bude focenej speciální technikou, kdyby tam bylo víc než 6 aut tak by se musel rozdělit na dva dny focení a potom by se zdvojnásobili náklady.. Po loňský zkušenosti, kdy jsem se s váma dělil o každý organizační věci (tim jsem si nadělal spoustu problémů, a ztratil spoustu času vysvětlováním proč to tak musí bejt) jsem se letos rozhodl se nedělit s ničim.. Nevybíral jsem to sám, do všeho zasahovalo víc lidí ale nepublikoval jsem nic přez klub, je to jen naobtíž!

Loni jsem přípravou stravil každej den cca 2hodiny 5měsíců v kuse.. Letos to je zlomek a přitom nebude o nic míň připravenej.

příklad: loni se udělal konkurz na modelky, cca ze 100 jsem jsme uděli top 10 a z těch jste si vybrali.. Od focení Pum jsme fotili ještě několikrát a takhle to udělat nejde, musí tam bejt modelky se kterýma už jsme někdy dělali a víme že je na ně spoleh a tak..

EDIT: aVALE: přijď s 10-15ti tisícema a můžem rozšířit focení na dva dny, mě nebude vadit že se ti to ze zisků nikdy nevrátí.. Můžeš dalším 6ti klukům udělat radost a o to tu jde (tobě) především.

Veřejně prohlašuji, že loni jsem na kalendáři vydělal 2,5tis Kč, a nepřeháánim když řikam že skoro každej den v roce jsem pro to něco dělal, příprava, rozesílání a tak.. Projezdil a protelefonoval jsem několika násobek a času bych se nedopočítal. Znovu do toho takhle nejdu!! Nejde to prostě!


Puma kalendář od loňka prošel velkej kus cesty, kvalita nebo cokoliv jinýho bude ještě lepší než loni (budeme mít zapůjčenou osvětlovací techniku PROfoto, vizáš modelek bude na jiný úrovni a vim kde se poučit při focení z loňských chyb.. Je na co se těšit!!!

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

aha ... takze klubovej kalendar a lidi z klubu nemuzou rozhodovat o tom co jak bude ... super ...

PROSIM ADMINY O DOCASNE ZMRAZENI MEHO UCTU, TOHLE AT JDE RADSI MIMO ME ... mejte se tu fajn

edit: tohle pisu nikoliv jen na zaklade toho co tu napsal Matej, ale i podle toho co jsme si napsali na icq a to nejen s nim Sad

_________________
-= aVAL =-


Naposledy upravil aVAL dne ne červenec 20, 2008 12:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

Jde jen o pěníze (a já je na to nemam): druhej den focení přijde na cca 10-15tis.

je ochotných 6lidí přijet s 2tis v ruce za to aby byly na kalendáři?
1?
2?
3?
4?
5?
6?

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

taxi napisu vyrocni 99. prispevek a pak uz to fakt utnu, tohle vypada na flame war ...

Matej se mozna bude zlobit, ale ty spocitany 2 tisice na dalsi auto ze resi az ted mi prijde divny, stejne tak ... dotaz na ostatni: byly jste vloni spokojeny s kvalitou fotek? pokud jo, mate smulu, jste lamy a kvalita prej byla spatna ...

PUMA Matej: ty peníze do focení musim dát já a ja nemam peníze na to aby se mohlo fotit 25 aut
PUMA Matej: ty je máš..?
PUMA Matej: máme pujčení světla v hodnotě 700tis, modelky, vizážistka, maskérka, stylista na další dny navíc. řikam jde jen o prachy, ja si čas najdu
aVAL: vloni svetla za 700 nebyly a vypadalo to taky dobre
PUMA Matej: z profi hlediska ty fotky byly hrozný Smile
aVAL: kolik lidi KTERY SI TO KOUPEJ budou resit profi hledisko? jestli si fotograf potrebuje udelat referencni veci tak nevim proc to maj platit pumari

HOWGH

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

Tímto končím s jakýmkoliv konzultováním organizace nebo hlasováním..

Kalendář Ford Puma 2009
6 aut
4 modelky
2 lokace

nashledanou

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

tak jednak se musim zastat hodne mateje, rikate tu ze se ohledne kalendare nic neresila a nevim jak ostatni co foti ale ja osobne sem v prubehu roku asi od brezna mel s matejem par 20ti minutovych telefonu a opravdu se resilo co, kdy, kde, jak..

k veci kteri lidi jedou - loni to dopadlo tak ze se lidi nevybirali ale brali se podle toho jak se kdo prihlasil - po spoustech problemu nakonec stejne nebyl na vsechny spoleh a nedojeli - to je vec ktera prida akorat praci a starosti - tohle je konkretne na tebe Beastie - verim ze bys urcite fotit jel rad, hlasil by ses k tomu co nejvic by to slo a tyden predem kdyz by bylo vsechno zarizeny bys napsal ze nemas penize a nejedes, loni to bylo fakt ve fazi kdy dva lidi do sobotniho rana - den foceni nenapsali ani carku a najednou nedojeli! tohle preci nejde, musi byt lidi na ktere je spoleh...


ALE.. na druhou stranu se musim ptat...
proc se nekde nesnizi naklady? proc jsou potreba spickove fotografie? nevim jak ostatni ale pro me jako neprofesionala jsou lonske fotky uplne uzasne a verim ze tohle mi potvrdi vsichni z klubu..

a jinak myslim ze se potvrdi to co jsem rikal hned na zacatku kdyz si mi rekl ze chces jet fotit cely kalendar do anglie - lidi budou chtit fotky s klubovyma autama hlavne i za cenu zhorsene kvality fotek, osvetleni a podobne a ne kalendar kde budou cizi auta - i kdyz to predtim mela byt FRP
ale chapu ze ted uz to nejspis nebude o tom oslovit trh v ramci naseho klubu ale budes nabidku davat na vsechny kluby v evrope a nejspis tam chces mit mnohem vetsi uspech

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

Vždycky, když někdo něco organizuje - ať už je to SID se srazem 2008, nebo teď Matěj s kalendářem 2009, tak ho musej ostatní všelijak přepírat, vymáchat mu xicht v hnoji, a někteří i poslat do pr..... Exclamation Stává se z toho klubovej sport. No a když je možnost mít na klendáři upravený auto, tak je to zase špatně - radši by tam většina lidí měla sériovou pumici, kterých je na cestách i po netu habaděj. Myslím že se tihle lidí bojej, že by jejich pumice v kalendáři vedle tuněných vypadala jak od chudých příbuzných Wink . A tak si myslím, že se klub brzinko rozdělí na nějaký klany jako tuněný pumy, sériový žebřiňáky, stylling pumy atd atd.
Nejsem tady z klubu poslední dobu vůbec nadšenej. Členové se hádaj, odcházej, nechávaj si locknout přístup apod. Crying or Very sad Evil or Very Mad

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

---
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange


Naposledy upravil Beastie dne po září 20, 2010 4:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

EDIT: Je to kalendář Ford Puma 2009 věnovaný příznivcům ford puma vytvořený ve spolupráci s Ford Puma Czech stejně jako loni
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010


Naposledy upravil Matěj dne po červenec 21, 2008 7:58 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rider
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.7. 2007
Příspěvky: 89
Bydliště: Mariánské Lázně, Plzeň

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Minulej kalendář byl úžasnej! A novej, věřím, bude taky... Je mi celkem jedno ČÍ auta tam budou, hlavně že to budou PUMY! A že budou upravený, tak to je podle mého názoru jedině dobře. I kdyby tam byly auta někoho z Anglie, tak by mi to nevadilo, hlavně že to sou pumy a to jde snad nejvíc ne? Nevím kolik je tu registrovanejch lidí, ale všichni tam asi těžko můžou bejt. Mně by se taky líbilo, mít tam svojí pumu, ale dokážu pochopit, že že rok má 12 měsíců... Můj ázor, nehci se tu někoho dotknout... PUMA FOREVER! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 7:48 am    Předmět: Citovat

Aha takže možná je teda tohle ten problém, omlouvam se za nedorozumnění..

Uz loni šlo o kalendář Ford Puma 2008 věnovaný příznivcům vozů Ford Puma vytvořený ve spolupráci s klubem Ford Puma Czech a letos to bude stejně.

Jsem rád že se problém vyřešil, a mrzí mě že to tolik lidí morálně pohoršilo

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund