Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - SEMO1 - Jak vyjebat s Eltonem
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
SEMO1 - Jak vyjebat s Eltonem Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haro
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 140
Bydliště: Opavsko

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Opravdu by me zajimalo co si ted Samo mysli a taky kdyz je tak upovidanej proc se nevyjadri.Urcite tohle vse se musi spatne "poslouchat" ale co sis nadrobil..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

myslym ze davani nekomu do huby at uz je to jakkoliv nic neresi to by sme taky mohli dopadnout jak v tom vtipu kolik ti je 12?? nas je taky 12 Confused od toho tu mame rank nebo ban ale resit to timhle detinskym zpusobem Question Jinak pokud znam Eltona urcite si archivuje postu a hovory ktere s kym mel a vidirani nebo soudni cesty se bat rozhodne nemusi tohle je uz opravdu posledni moznost navic si myslym ze to se Semem dopadne jak s Le. Lut.... se kterym mel Elton take problemy a po vyreseni sem o nem uz neslyšel Idea
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

já měl kamarády nachystaný na pondělí jen pro případ, kdyby to dopadlo jak říkal ten pán z Prahy..

taky nemám zájem komukoli cokoli rozbíjet.. Wink

z toho co mi říkala semova přítelka a semo samotný mi vychází asi takovýto závěr:

semo rozbil auto své přítelkyně..

chtěl to rychle napravit.. alkohol na srazu sehrál také svoji roli..

požádal mě, abych to opravil rychle..

zřejmě doma u nich drží kasu přítelka a když to dosáhlo 18 tis a věděl, že jsem ještě neplatil klempíře tušil průser a doma to neřekl..

pak to bylo 25700 kč x 1.3 = 33410 SK a nevěděl jak to udělat a tak nekomunikací se mnou získával čas..

to jsem se naštval já a požadoval celou částku cca 30000 tis x 1,3 = 39000 SK a v té chvíli to doma řekl a přítelka se přirozeně namosúrila a má mě za zloděje..

jsem přesvědčen že kdyby pro auto přijel semo sám, bylo by to vyřízeno rychle, ale podle mě drží kasu přítelka a tak se nedivím tomu kvantu nenávisti a zloby a vyhrožování směrem na mou osobu..

ono v hlase sema, když mi volal dnes ráno, bylo jasně poznat, že to říká jen proto, že musí..

tímto ho neomlouvám, jen si myslím, že semo v tom není sám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 11:31 pm    Předmět: Citovat

Tak som cely den rozmyslal v praci, po ranajsom precitani prispevku ci napisat alebo nenapisat, ale neda mi to tak pisem...

Ani Sema ani Eltona nepoznam, nepoznam semove pohnutky ani jeho zmyslanie a preto ho nemozem sudit ani nikto z vas, jedine semo si to moze prebrat sam so sebou, tak ako tu uz niekto napisal, nie je maly chlapec, urobil akciu, dostal reakciu a teraz ponesie nasledky.....

...po tom vsetkom co som tu cital mi z toho vsetkeho vysla len jedna vec, ako cloveka ma uraza jednanie, akym semo jednal s Eltonom, znovu pripominam ze som tam nebol a nepoznam ani jedneho, napriek tomu, je mi luto, ze prave Elton, ktory ako som tunaka cital Vam vsetkym dost pomohol, musi riesit taketo veci....

...preto sa ti Elton, chcem za Sema ospravedlnit, kedze on to neurobil a asi ani neurobi, urobim to ja, pretoze som smutny z toho ako v tomto skurvenom svete clovek dostane za ochotu a pomoc takyto vdak. Mozno je to hlupost, ale mal som tu potrebu ti to napisat sem do fora a takisto mam potrebu ti podakovat za to co si pre neho urobil a co este urobis pre mnohych z nas. Velmi by ma mrzelo, keby clovek ako ty, zanevrel na nas obycajnych ludi zavislych od pomoci tych, ktori sa vyznaju v tom co robia.....

....ja osobne som asi najhorsia lama na fore, v zivote som s autom nic nerobil, myslim po technickej stranke, doliat vodu do ostrekovaca je pre mna robota na hodinu a pol, priznam si to ze som lama a ze som zavisly od ludi, ktory sa o moje auto staraju a postupne ma ucia co s nim, jednoducho kazdy mame iny skill....a prave preto si vazim pracu ludi, ktori su mudrejsi ako ja a vyznaju sa v tom co robia a napriek tomu ze ta nepoznam Elton si ta vazim a myslim ze aj velka vacsina ludi na fore...

...toto je moj osobny nazor, komu sa nepaci, jeho problem, ale ja uz mam "dusu na pokoju" a mozem ist spat....zelam Eltonovi a jeho rodine vsetko dobre, Vam pumakom vela vela kilometrov bez nehody a vela radosti z nasich aut.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:13 am    Předmět: Citovat

Tak to je přesně můj názor !!! Sice se za nikoho omlouvat nemíním, protože každýmu huba narostla. Jenže to není jenom o Eltonovi - něco podobnýho je vlastně i se Sidem (viz thred o srazu) kde je to v podstatě stejný - za dobrotu na žebrotu. Evil or Very Mad
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

tohle bych nečekala....přečetla jsem si to až teď Shocked a musím říct, že semo je fakt vůl Confused ....řešit se dá vždycky všechno.....mě Elton pomohl týden po sraze v rekordním čase(ve čtvrtek odpoledne kolize a v patek v jednu uz jsem jela od Eltona) a jen díky němu jsem jela s klidným srdcem na tuningfest do HK-s okenkem Very Happy (jeden mily clovicek me do nej trochu zďuchnul rucickou) a dokonce i zatmavenym-stihlo se to nakonec uplně v pohodě....a za minimální náklady Smile škoda jen, že lidi neumí jednat férově a neumí přiznat problém-co kdyby se přeci ztrapnil tím, že by přiznal, že na to teď nemá????? Confused Confused Shocked Shocked Shocked
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ford-puma
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 26.6. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 4:14 pm    Předmět: Ford puma Citovat

Nevěděl jsem ,že i takové věci se tady dějí..............dobré vědět dobudoucna .
_________________
Ford puma
the best car all over the world
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

2ford-puma: takove veci se tu deji nastesti jenom vyjmecne.. 99% lidi tady je uplne super a da se s nema perfektne pokecat... :)
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
AD
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.5. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Dačice

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 10:16 pm    Předmět: BAN Citovat

Tak po delsi dobe jsem opet zavital na forum

A to je teda sila takhle se zachovat k Eltonovi. boze jsme prece lidi a na vsem se da dohodnout.

Stal jsem kousek od Sema a kdyz Elton odhadoval cenu tak Semo rikal "love nejsou problem"....a nebyl jsem tam sam..urcite se to nekterym rovnez vybavi.... a nakonec tohle a to vyhrozovani a vselijake vymluvy to me teda dostalo....pokud bude hlasovani za BAN rad se pripojim. Protoze takhle se nechovaji lidi ale paraziti..

_________________
AD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:57 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Já si vůbec nevšiml, že by přispíval.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 5:57 pm    Předmět: Citovat

prispevek z dnesniho rana:
Kód:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=24178#24178

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

když o tom tak přemýšlim tak jak se zachoval je pěkná prasečina ale na druhou stranu to je jenom osobní problém Eltona a Semo1.přesně sem stanovy klubu nečet ale nevim jestli zde něco porušil.Elton mi už taky párkrát pomoh a věřim že byl neuvěřitelně nas.... ale tohle je fakt složitý jestli mu zakázat sem přispívat.každopádně dobrý atmosféře to tu moc nepřispělo což je škoda!podlě mě je moc velká škoda že sem už pumadědek nepřispívá ale porušení stanov klubu asi bylo v jeho případě jednoznačnější-zas na druhou stranu co se týče elektra tak veděl o čem mluví!každopádně vyjádření Semo1 by asi bylo dobrý.jsme snad chlapi!!!
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MiroPB
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.7. 2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Považská Bystrica, Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Neviem co tu riesite vylucenie s fora... nikto nevie ako to presne bolo, čo kdo komu kde a za kolko slúbil... to vie asi len semo a elton...
_________________
Ford FOCUS 5D 1,6 16V r.v.2004
PUMA 1,7 VCT r.v.12/1999 - predané
Nissan Almera 3D 1,4 16V 87PS - totálka
-------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 7:43 pm    Předmět: :-) Citovat

Ty si to tu asi necital, ze nie?
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund