Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - SEMO1 - Jak vyjebat s Eltonem
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
SEMO1 - Jak vyjebat s Eltonem Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

Se SiDem jsme se shodli, že tento topic se mazat nebude, maximálně je možný přesun do tématu Offtopic. Když chtěl Semo pomlouvat náš sraz, tak mu "nesmazatelný" a "needitovatelný" Offtopic byl dobrý.

Koneckonců vůbec není špatné, aby členové tohoto fóra věděli na koho si mají dávat pozor.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teď mi volal Semo ať zařídím, ať se to vymaže!!!!!!!!!!!!

řekl jsem mu totéž, co jsem napsal v předchozím příspěvku..

poté v klidu žádost opakoval s tím, že pokud se tak nestane a toto téma nezmizí, bude to mít pro mě velmi nepříjemné důsledky..

tedy mi vyhrožuješ? ptám se..

ode mě ty důsledky nebudou - odpověděl on..

hele mě už to nebaví, už včera u mě na dvoře mi jeho přítelka vyhrožovala..

asi to shrnu do jedné věty: " Jděte už oba do ......!!!"

klidně si na mě podej trestní oznámení za bůhví co..

klidně, jak si říkala, podej trestní oznámení na všechny kdo napsal příspěvek do tohoto tématu - hlavně ten o té pistoli Very Happy

třeba se sežer nenávistí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boban
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

no totok Confused nejradši bych dal odkaz i k nám na forum, aby si i u nás početli Evil or Very Mad
_________________
Ford Focus kombi Ghia99 -40/-35 Zetec 1.8 16V 85kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

EDIT: Chcel by som tu vidiet aj Semove vyjadrenie... vsjo.

Naposledy upravil koco dne po červen 23, 2008 5:17 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

moooc zajímaví.o to víc mě teď štve že jsem na srazu nebyl.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Elton napsal:
... hlavně ten o té pistoli ... Very Happy


nějak jsem si nevšiml, že by v mém předchozím příspěvku bylo něco o pistoli ... spoušť a zásobník může, po nákupu v OBI a při troše šikovnosti, mít i flustrubka na moduritové kuličky Cool Very Happy
... a navíc podle způsobu průběhu Eltonova "vyjednávání" se dalo očekávat, že by třeba mohlo být potřeba chránit "život, zdraví nebo majetek" Cool

drzost SEMO1 a jeho kolegů nemá obdoby a jsem rád, že topic nebude smazán ... myslím, že toto hovado by mělo být okamžitě vyloučeno z Puma clubu

... to SEMO1 : hlavně se nepokoušej vyhrožovat ty ubožáku, máš jediný štěstí, že si tuhle trapnou záležitost řešil s Eltonem a ne se mnou Twisted Evil

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec


Naposledy upravil Frostik dne po červen 23, 2008 8:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

ja mam len jednu vec... nemaźat ... suhlasim s madom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
rastom
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.7. 2007
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

ja sa radsej nevyjadrujem, lebo sa budem bat chodit v noci po meste...ludia su k...y
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Dneska sednu po dlouhý době k počítači a koukám jako puk.....
Vím jaký jsou lidi v dnešní době ale tohle jsem teda tady mezi samejma (až doteďka) fajn lidičkama nečekal. Je težký říct co mělo bejt jinak nebo lépe ale tohle se prostě nedělá a myslím, že v dnešní elektronický době není problém se domluvit když není něco jasný.
PS: měl jsem podle fotek podobně rozbytou pumičku a oprava mě stála 42000,- ?!?! Shocked

_________________
Dámské oblečení
http://www.filimoda.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Koukam, ze se nekdo celkem predvedl... Me ted jen napada, udelat neco, co se tu udelalo jen jednou za celou dobu chodu klubu a to BAN. Nebo minimalne podminku a hodne ostrou. Protoze jak uz sem psal, ceho je moc, toho je prilis...

Jeste kdyz nekdo nevi, co znamena smejici se smajlik v kontextu s pistoli, tak to ho lituju, to uz je na tom psychicky asi hodne spatne, to pochopi i 6ti lete detsko...
Klidne si to oznameni napis, staci mi poslat PM a dam ti sve udaje, ktere k tomu potrebujes Very Happy ...

A dalsi vec je, kolik ma clovek v hlave, kdyz za to, ze mu nekdo pomuze, se mu odvdeci vydiranim a vyhrozovanim jak slovnim, tak posilanim na nej kamarady... To by nemuselo dobre dopadnout. K Eltonovi nas to ma cca 20 clenu ochotnych do 10ti minut dorazit...

Nu co dodat, komunikovat takhle se mnou, tak ti auto milerad vratim a v lepsim pripade by byl krumpac v predni kapote, nebo neco podobneho...


TO SEMO1: Jak sme spolu volali pres SKYPE, tak si potreboval pomoc, kterou si dostal a dokonce od cloveka, ktery i me dost prekvapil, kdyz vezmu v potaz vas vztah... Ale nemuzes porad jen ja ja ja. V tehle dobe se za vse plati. "A PENEZI V TOM LEPSIM PRIPADE..."
Kdybys to dal do servisu, tak to mas sakra drazsi nez 25.700 respektive 30.000. kdyby ses bez laku vesel do padesatky, byl bys rad a jeste by ti to odflakli a delali na tom tak mesic, mozna dva. A nauctovali by ti nove veci a pritom by byli z vrakovist, jak se to dela v neautorizovanych(obcas i v autorizovanych) servisech celkem casto a ne jen u nas, v sk je to to same.
Tak zvaz svuj pristup k ostatnim a hlavne k Eltonovi. Dela pro nas co muze a ty to Ku*vis. Uz konecne dospej, neni ti uz 16let. Ber zodpovednost za sve ciny a uznej chybu. A tomu Eltonovi si aspon podekovat mohl!!!

Timhle tempem bychom mohli zacit po sobe plivat a na srazech misto si pomahat a radit, si skrabat auta a podobne skodit. To uz pak budeme jak klub senilnich zatrpklych osamocenych dementu... Jako v domove duchodcu, kde jedna baba zavidi druhe a strkaji do sebe, pomlouvaji se a skrabou si auta apod.

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

SEMO1: Už i ty tvoje debilní kecy o srazu jsem dost špatně snášel, ale teď jsi se fakt projevil. Jsi prostě ubohý srab a podrazáček. Nádherná kombinace...
btw jestli PumaDědek dostal ban za poškozování dobrého jména klubu atd. tak semo je opravdu horký kandidát na MEGABAN!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

ještě jedna věc...

včera, když jsem se ptal semovi přítelkyně proč je na mě tak naštvaná, řekla, že jsem je okradl..

že jsem v kempu slíbil, že to nebude víc jak 20 000 a teď chci tolik peněz, takže jsem zloděj...

další věc, která tu nebyla ještě zmíněna:

Semo na Slovensku narazil na nabouranou pumu. řekl mi o ní a já ji vzal. na otázku co chce za dohození, řekl že nic, že si přeci musíme pomáhat..

fajn, řekl jsem to mé ženě a ta mu nabalila balíček Avonu za cca 2500 kč, který dostal na srazu.. (ten balíček téměř celý mi včera demonstrativně semova přítelka vrátila)

pak mě poprosil ještě o plast z interiéru - jasně, nic jsem proti tomu neměl..

jenže když auto přišlo k nám, tak mi jeho majitel řekl, že si semo vzal z auta koberečky a dal tam svoje..

ty koberečky byly origo puma - cena 1000 kč a dal tam své univerzály..

ještě jsem to neřešil a mávl nad tím rukou..

pod návalem dalších událostí jsem to ale začal řešit a v konečném účtování jsem mu je napočítal - protože se mohl alespoň zeptat - dal bych mu je.

když včera přijeli, tak mi semo říkal, že je dostal od toho majitele jako provizi za zprostředkování..

tak jsem mu dnes zavolal a zase to tak nebylo..

dal mu reostat sahary, pak mnou schválený plast a pak si semo vzal pár motorových pojistek - čert je vem..

s těmi koberečky si tak jistý nebyl, že by mu je dal..

a závěr??

ve finále jsem zloděj já!!!!!!!


Naposledy upravil Elton dne po červen 23, 2008 11:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boban
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

No tak tohle jafkt masakr, no zralej tak na pořádnou přespusu Evil or Very Mad
_________________
Ford Focus kombi Ghia99 -40/-35 Zetec 1.8 16V 85kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

Jak sem ti dnes rikal do telefonu...
Dame mu pres hubu...
A ta jeho kopretina uz me s*re. Zacalo to tema kecama na srazu a tim, jak servala SiDa. Ze jeho mamka nebude kupovat pizzu pro 30lidi,, ale jen pro jeho kamarady, precijen, kdo vozi u sebe penize na 20-30 pizz? ja teda ne... a pak jeste aby to dohledavali, kdo si co objednal a kde je... Pak par lidi nesezene a zacaluje to ona, nebo spis SiD. No ta holka byla tak neprijemna, coz sem prisuzoval tomu piti po nehode, ale kdyz to tak posloucham, tak ona je takova porad...
SEMO1, vy dva ste se tak dlouho hledali, az ste na sebe zbyli!!!

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Macany napsal:
... Dame mu pres hubu ...


já věděl, že to sem nakonec někdo napíše "natvrdo" ... a souhlasím Smile
(proč si zase po dlouhé době naztrénovat)
tak, kde jsou nějaké fotky jejich ksichtů, skutečná jména, kontakty atd. Cool Smile

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund