Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Příběh mého dnešního dnu aneb jak jsem neudělal video
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Příběh mého dnešního dnu aneb jak jsem neudělal video
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 1:15 am    Předmět: Příběh mého dnešního dnu aneb jak jsem neudělal video Citovat

ahojte lidi musim se vam pochlubit s prozitkem meho dnesniho dnu Laughing Rano sem vstaval kolem 7 hodiny(uz to mi melo vestit neco spatneho Very Happy Very Happy Very Happy ) oblekl se a vyrazil s Miky na nakupy (burza tesco atd atd)kolem 13 hod.sme dorazily dom sedli si do obejvaku zapli bednu s tim ze se zrelaxujem a pudem neco udelat.Nicmene sem stacil jenom dopit kafe a dojist obed a uz prvni dnesni telefon.Na druhem konci se ozvalo ahoj Lopezy mam problem spojka je v haji a nemam se jak dostat do praglu mas cas?A tak jsem se vypravil do Panenskyho Tynce za Macanym to jsem jeste netusil ze se vylet protahne do osmy do vecera ale nevadi mam novou spinavou pumu tak sem se aspon projel Laughing Laughing Laughing po prijezdu domu byl u nas bratranec takze sem se ke compu zase nedostal kolem desate vypadl a ja se usadil k noteboku ,vlozil jsem asi deset prechodu a druhy telefon ,opet ahoj Lopezi mas cas ? Ja na to -co se stalo? A milovamy bratranec odpovi-urvanej kulak ,a vytrzena poloosa z krize ,chytnu se za hlavu a jedu.Kdyz sem prijel,staly tam jak tvrdy Y a nevedeli co dal,tak sem si krasne zasral svoji novou kosili Evil or Very Mad a auto jakztakz zprozvoznil aby bylo aspon schopne najet na plato.Cely tento bezva den ,zavrsili pani od dopravni policie -od kterych sem dostal velice prijemnou pokutu 1000Kč(korun ceskych) za neuplnou povinnou vybavu,podotykam ze mi chybely pouze zarovky a naradi na nouzove opraveni vozidla (hlavne ze sme se o tom macany bavili , vid?)dorazil jsem asi cca pred dvaceti minutami a pouceni z dnesniho dne- je proste-

PROSTE KAZDY DOBRY SKUTEK ,MUSI BYT PO ZASLUZE POTRESTAN!

tak vam preji dobrou noc a nezlobte se ze video stale neni hotove,zdravi vas Lopez.

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 1:38 am    Předmět: Citovat

hmmm... krasny to den si mal... nezavidim...

a to video ti odpustime Wink Laughing

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 8:07 am    Předmět: super den Citovat

Tak to docela potěší. No s tím videem je to složitější to já taky ještě dělám. Je toho moc a když má člověk ještě práci, tak nemůže sedět několik hodin děnnně u PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

Lopezik hod sem svoje cislo aby som ti mohol zavolat ked sa mi nieco stane Very Happy ale to zanci ze si asi dobry clovek Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

no tak zrovna moje cislo by si mel mit ja ho na tebe mam urcite Laughing ale prosim te volej jen kdyz budes na uzemi ČR sem mozna dobry clovek ale nic se nama prehanet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

TAk abych se taky vyjadril...
Povim vam jeden krasny pribeh:
To sem se takhle uz 14 dni chystal od 12.6. do 14.6. na festival Votvirak, ale kamaradka, co tam mela jet se mnou, nebo spis me tam zlanarila, tak najednou, ze se nejede ve ctvrtek, ale v patek, ze je objednana na patek rano na nehty. tak sem si rekl, tak co, tak tam pojedeme v patek dopoledne a v sobotu vecer, nebo v nedeli rano se vratime... jenze z ni pak vylezlo, ze jeste odpoledne ve ctyri si jede vyzvednout kolo do cykloservisu, tak sem uz zacinal byt nervozni.
V tom mi psal PAT, ze jede na tunning do Panenskeho tynce. Tak sem mu rekl, ze kdyz padne votvirak, tak pojedu.
Tak kamosce volam, jak to teda vidi a vylezlo z ni, ze tam pojedeme kolem pate a v noci se vratime zpet do prahy...
A to bylo posledni, co mi stacilo k tomu, abych se na to vys*al...
Tak sem se dohodl s PATem, ze mi podrzi misto vedle nich na tunningu kam pak jeste dorazil DRTEK. Uz cesta tam byla naznacenim, ze je neco spatne... ve slanem sem prejel odbocku a misto na tuning sem jel do karlovejch varu. ale tak sem to vzal silnicema 659.tridy pres vsechny pr*ele sveta a dorazil sem tam. Odpoleden a vecer parada. Noc super, poprve sem se krasne vyspal v aute. no a prislo rano a ja se zapsal na sprinty. pak sme s Drtkem jeli dva nebo tri volne a pak dali pumy odpocinout. S patem a jeho kamosem sme sli na DB DRAG a na EMMU (samozrejme s jejich auty, ne s tou moji seriovnou rozklepanou hudbou). kde Pat nebyl moc nadseny z vysledku, ale to vam kdyztak povi on.
A prisli ostre sprinty. jelikoz sem byl opet ve standardni kategorii do 2.0, tak sem mel za cil poazit aspon dva dvoulitry a udlat sou pro divaky, ale vysledky jeste nevim(mel sem v kategorii 3 hondy s2000).
Jel sem prvni sprint, kde sem moc hrabal, ale v cili sem mel rychlost 140kmph, tak uvidim. ale ten vedle me mel dvoulitr a rekl bych, ze upraveny a ujel mi o auto a kousek na jednicku a mozna i chvili na dvojku, ale pak uz sem se ho drzel a nepustil sem ho dal...
na konci jako fajirek sem to otocil pres rucni brzdu a rozjel sem se zpet ke startu.
Pri druhem rozjezdu se stejnym protivnikem sem na rozjezdu hrabal a na 90% mi proklouzla spojka, coz mi doslo az v cili, kam sem dojel o 5-10m za tim dvoulitrem a v cili sem opet pres rucku otocil auto a pri rozjezdu sem pustil spojku a nic, jl sem dozadu... Tak sem auto odstavil na travu a sel shanet odvoz... Jediny, kdo byl ochotny mi pomoci byl LOPEZ, kteremu za to hrozne moc dekuju a ma to u me... Ten prijel a odtahl me nejprve do prahy pred servis a pak jeste ke me pred dum. Samozrejme jako skoro vsichni co kdy neco potrebovali na pumu, sem se ozval Eltonovi, kteremu bych chtel taky hrozne moc podekovat, za ochotu a hned ve stredu budu mit spojku. Snad to v servise stihnou do patku, abych si pro ni v patek mohl dojet...
cely den me tak unavil, ze sem doma jen padl a spal.
Jeste jednou chci podekovat LOPEZOVI, ze me tam nenechal a prijel pro me a Eltonovi, za spojku.
A moje ponauceni? Nedelat kraviny, kdyz to neumim...
njn
Ale i pres to musim rict, ze sem si to tam uzil a bylo to super. Ted uz jen cekam na ty vysledky sprintu a doufam, ze me nediskvalifikovali, jelikoz sem se tretiho rozjezdu nezucastnil...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund