Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - moj NAZOR na 4.PUMA zraz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
moj NAZOR na 4.PUMA zraz Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:52 am    Předmět: Citovat

Mozna se pohybuju v spatne spolecnosti, ale 99%mych kamaradek at jsou to normalni holky, nebo "fifleny", tak jsou radsi, kdyz muzou spat v prirode a na takovou akci by si vzali radsi stan, nez spat v chatce. Jedinou vyjimkou jsou, kdyz maji sve dny, to potrebuji mit pristup k vode, wc...

Kdyz sme meli sraz loni na Mimonskych valkach, tak tam zadne chatky nejsou a mate tam na vyber spani co si dovezete. A myslim, ze je to nejlepsi volba. Aspon nekteri mestaci poznali, co je to priroda Very Happy . Ale bylo tam hafo holek a rekl bych, ze se vetsina i lepe vyspala...

Pokud jde o procitani fora, tak stacilo se jednou za dva dny podivat a behem deseti minut procist nove prizpeky a hlavne si poznamenat tech cca 5 vzkazu od SiDa, ktere byli nejdulezitejsi a obsahovali vse... A navic, kdyz to projdete rychla, tak vzdy to byly ty nejdelsi... Ja sem to tak treba pred srazem delal, ze sem si procetl ty nejdelsi prispevky od SiDa a vedel sem vse co kde je. A jak se mam s cim zaridit...

Jinak nasel sem prispevek, ktery psal SiD a je celkem dulezity. cervene to tam zvyraznil:
Citace:
vzhledem k motorkarskemu doprovodu (mno i bez nej) tak vas chci vsechny poprosit, na silnici se chovejte slusne, nepredjizdejte se navzajem a nedelejte blbosti, at nedojde k nejakym nehodam nebo jeste hur ke zranenim, kolona 40 ti aut a vic je uz fakt mooooc na spanilou jizdu, tak musime davat pozor

Priste SiDe tenhle text nejvetsim pismem a at to kazdemu po zobrazeni tematu zacne triskat na vsech strankach do oci. Very Happy

Jsem rad, ze se sraz 95% lidi libil a nemaji s nim problem, jelikoz to zorganizovat a vse domlouvat, ikdyz bohuzel nektere veci nevysli, muselo byt jak casove, tak financne narocne. Vemte si, ze si Sid nic nevzal a vse obvolaval a objizdel za sve. taky se na nas mohl vys*at a mohli sme si jen dal povidat na foru.
Jestli se muzu zeptat, kdo podekoval na miste motorkarum za to, ze nas doprovodily? Videl sem tam neco jim na tom letisti rict jen asi od trech, ctyrech lidi a pochybuju, ze jim nekdo podekoval. A pritom bez nich, bychom s nejvetsi pravdepodobnosti na to letiste nedorazili... Predpokladam, ze by tam nedorazila vetsina, jelikoz mistnich nas bylo malinko. A halvne na 99% by se to roztrhlo na nekolik mensich celku...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

danika si super Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

ok zavru si uz usta...

len som bol nasraty na to ze vazne na tom zraze sa makalo aby mali ztoho
ludia radost a niekto si este dovoli trepnut taku picovinu ze za tu nehodu moze niekto iny...

to danika: ja sa nikomu cpat do prdele nemusim, sem tam aspon castejsie najskor porozmyslam nad tym co trepnem, narozdiel od niekoho...
(ak mas nieco specialne pre mna tak cez PM sa vykecame az az...)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

rozumim tady tomu dobre, ze kdo chce picovat, tak picovat bude dal a kdo si to uzil tak je rad ze byla pohoda? Very Happy

Lopez - priste dame panaka spolu a splachnem to Cool

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

presne tak. tady vladne anarchie, takze si fakt muzeme klidne roztrhat obcanky(pasy).
Nam jak uz sem psal, 95% lidi bylo spokojeno, nebo se jeste neozvali s hodnocenim...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

2 aval to bude na vic panaku Very Happy Very Happy
lockem bylo mysleno to dal nerozpatlavat nic jinyho v tom nehledejte

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

My jsme stihli jen akorát sprinty a pak se nějak, někam najednou odjíždělo, zprvu jsem myslel, že se jede na jídlo do Chrudimi a okolí. Než jsem zaregistroval, že někteří odjíždějí tak byli skoro všichni pryč. Kdybych neměl po ruce Eltona a mapu, tak asi už nikam nedorazím. Zprvu jsem si myslel, že se pak vrátíme zpět na letiště a pak odtamtud bude odjezd. Ale nebylo a já dorazil :c) moc to neřeším, stane se.

Semo: Nechtěli jste jet v ten den zpět a proto jste si neobjednávali chatku?

_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

2 Macany:
Citace:
Jestli se muzu zeptat, kdo podekoval na miste motorkarum za to, ze nas doprovodily? Videl sem tam neco jim na tom letisti rict jen asi od trech, ctyrech lidi a pochybuju, ze jim nekdo podekoval.

Protože jsem záverečný úsek na letiště jel jako první auto v koloně, tak jsem to měl všechno jak na dlani. Můžu tě uklidnit. Hned po příjezdu na letiště jsem motorkářům poděkoval, protože opravdu bylo za co. Byli fakt sehraní a bylo vidět, že doprovod asi nedělali poprvé. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

ako viem tak su na tomto fore nadavky zakazane ... nesom z tych co nenadavaju ale pravidla su pravidla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Co se týče samolepek - předal jsem je na srazu organizaci. Takže mi to teď zas někdo neházejte na hlavu. Bylo jich vyrobeno 50ks to znamená pro každýho a někdo má 2ks.

Na sehnání pohárků jsem chtěl 14 dní, sehnal jsem to za rekordní 3 dny, protože si organizátor vzpoměl v pondělí před srazem.

A to že ste žádný samolpeky nenechali Semovi a ani Lopezovi, kterej se na nich nadřel se mnou dost je od vást vrchol ubožáctvý.

Když se vám něco hodilo tak je Johnik dobrej co?

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

no to se hlasim teda taky jako ubozak kdyz jsem nabizel semovi ze mu je poslu kdyz je takovej problem v nalepce ... (edit ODMITNUTO)
btw. jiny se zas nadreli aby tam vubec treba mohli bejt, nebo vydelali na benzin a mohli treba prijet az ze slovenska ... nemuzu se zbavit pocitu ze nektery lidi musej prskat z principu ... kdo chtel taxi to uzil, kdo je rozmazlenej a nelibily se mu chatky, tak at, podle me zbytecne, komu se nelibila spanilka a povazuje to za zdrzovani provozu, tak at ... a kdo se muze posrat kvuli nalepce za dvacku, tak to uz vubec TAK AT ... doufam v podobnej pocet aut pristi sraz a v min stezovatelu, to ze sraz bude priste lepsi a vychytanejsi, tak je jasny uz vsem tedka ....
mimochodem ty nase hokejovy se zadarilo vychytat az pri desatym rocniku ...

jak v tomhle threadu tak v tom puvodnim ke srazu mi prijde ze se johnik kurvasakrablbe vyspal .... Confused

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,
Myslím, že už dozrála doba a trochu se mi to všechno urovnalo v hlavě, tak napíšu taky svůj názor.
Velmi se mi líbila cesta do pardubic, čtyř členná skupinka v pěkných autech, super!!!
Příjezd ke glóbusu, jediné rozptýlení byl ukecaný ELTON, mazec Smile
Pak cca kilák spanilé jízdy, která byla docela v pohodě, následoval pohled na dvě pumky po srazu.
Ovlivnilo to celý víkend a nálada byla na nule.
Odjeli jsme z letiště ještě před sprintama a tím pro nás sraz definitivně skončil. Sice jsme přespali na pokoji v hlavní budově, dokonce jsme platili i parkovné auta, ale chtělo se nám spíš domů.
Příště, jestli teda ještě někdy pojedu, beru sebou nějaké kamarády, protože pokecat si v partičkách kamarádů, kteří se už znají z dřívějška nebylo dost dobře možné a čekat že by někdo (až na dvě vijímky) přišel za náma bylo zbytečné.
K organizaci nic říct nemůžu, protože jsem kroně cesty na letiště nic organizovaného neabsolvoval.
V každém případě byl zážitek vidět tolik Pumiček po hromadě.

Jinak něco pozitivního jsem si přivezl, když jsem po srazu tankoval, tak průměrná spotřeba na té dálkové trase 5,83 l/100km.

_________________
Pumka je vlajková loď mé firmyčky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

Citace:

--------------------------------------------------------------------------------

no to se hlasim teda taky jako ubozak kdyz jsem nabizel semovi ze mu je poslu kdyz je takovej problem v nalepce ... (edit ODMITNUTO)
to aVAL ano nalepky si mi ponukal ale to boli nalepky ktore si dostal ty a za ktore si si aj zaplatil...Dakujem ti inak za ponuku ale ja som chcel tie co boli vyrobene pre mna a nie pre TEBA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AD
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.5. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Dačice

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 11:29 pm    Předmět: AD muj nazor Citovat

Ahoj všem

Co se tyce srazu jsme novacci a byl to nas prvni puma sraz.

Takze podelim se o dojmy.

S pritelkou jsme se rozhodli jet na sraz pouze na sobotu protoze bylo hafo prace a musel se udelat nejakej kompromis bud neco nebo vubec nic...Tak aspon tak.

Veskery potrebny informace jsme se dozvedeli z fora.

Co se tyce spanilky tak ta byla super organizace .....to o rozesupech uz tu bylo omylany milionkrat ale co se stalo stalo se hlavne ze bez zraneni

Co se tyce prejezdu na Konopac tak myslim ze info bylo na foru dost. My nemeli problem cestou jsme se jeste staveli na obed.

Jinak za A: jelo nekolik vln - takze jste se mohli pripojit,
Za B: existoujou take autoatlasy.
Za C: davate do svych milacku hafo penez je problem koupit si navigaci..? myslim ze investice 3000,- neni tak drasticka.
Za D: kdyz uz jsem v loji a nemam ani jednu z moznosti tak mam prece pusu a zastavim a zeptam se.... Prece by jste nechteli rozdavat na letisti predtisteny mapky Smile takze nevim proc tu nekdo furt tlacha ze se tam nemohl dostat atd. atd.

Co se tyce jednotlivych disciplin
Sprinty fain akorate mi prisli mirne chaoticke. nekdo jel jednou nekdo 5x zadny poradnik. Fakt nevim mozna je to jen muj dojem a nebo mi neco uslo...?

Kemp byl take fain hod gumou sranda...akorat nevim proc se spoustu lidi muselo nechat premlouvat... vzdyt o nic neslo je to jen legrace...

Slalom ze zacatku nic moc pak to nabiralo grady... ale dle meho nazoru mohlo jet vice lidi. My jsme nejeli protoze nase rucka byla total v haji - uz jsme objednani na servis. priste jedu urcite Smile


Jinak abych prispel svou troskou do mlyna: to SiD
Tim myslim na budouci CR puma sraz pokud by vse klaplo tak bych mohl vizt notas projektor a platno Smile Vecer bychom mohli dat treba nejakej filmek nebo promitat stazeny fotky ci pokud by byl fotbalek nebo neco takoveho mohlo by to jet na tom. Platno ma tusim 2,5m x 2,5 takze uhlopricka jako velka jako Kr**a Smile


to redgoblin:
skoda ze jsme se minuli a nepokecali snad priste Smile jinak coze to mas za model jablka..? jsem také apple Smile)

To je tak asi vse..Smile Cao Adam a Danča

_________________
AD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 2:34 am    Předmět: Citovat

Můj to byl první sraz s Pumou a docela se mi líbil, ale hodně jseme používali s přítelkyní mapu (a to že se v mapách hodně nevyzná, byla docela úspěšná)

2AD: No měl jsi jet taky ten slalom, však mě ručku sabotoval Elton a to ještě nepočítám ABS Very Happy Jinak bych to s přehledem vyhrál. Mám MacBook, ale teď je v servisu. Plánuji ještě iMac.

_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund