Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - PumaDedek...dotaz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
PumaDedek...dotaz Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete Dědečka (PumaDedka) zpatky?
ANO
66%
 66%  [ 28 ]
NE
33%
 33%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

to Haro: to co je v Offtopic tak to za nejak "extremne nemravne" obrazky nepovazuji... to co tu bylo pred tim tak to boli nemravne obrazky bez jakekoliv cenzury(surovo upne nahe zenske, niektore este ktomu hnusne) a vtedy jeste to bylo volne po forum. Vtedy jeste NEEXISTOVALA sekcia Off topic. I kdyz ted existuje tak tam nemaji taky co delat takove obrazky....

si predstav ze si budes niekde v doma v pohode na nete pozerat svoje forum a pri tebe bude mali bracha nebo mamka a zrazu sa ti tam vyvali takyto obrazok... zaujmala by ma ich reakcia a aj tvoja...

boh vie kolko toho moderatori zmazali este pred tym nez som to videl ja alebo niekto iny s klubu....

Haro tipuji ze si uz hlasoval bez toho ze bys viedel vsechno co se tu odhraho na forum ze jo?

Jestli ma pumadedek zaujem o navrat na toto forum tak by som mal velmi rychlo najst na fordfans velke tucne ospravedlnenie za poskodzovanie tohto fora... (ako nakoniec pisal vsetky svoje prispevky) a potom sa moze jednat o jeho navrate.

jinak je toto cele jenom o podkopavani autority moderatoru, ktory udrzuji toto forum...

a kdyz je naserete tak jsem zvedavy kto to tu bede davat do kupy a necudujte sa potom ze sa tu zacne menej pisat o problemoch ...
Lebo co ak niekto napise daku otazocku a niekomu sa to bude zdat smiesne a hned to da na ine forum aby sa ostatny na tom pobavili...
Nemam zaujem aby niekto znas robil debilov na inom fore a tu sa tvari ze nic...

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

Tak som si až teraz prečital ten odkaz od Dedka na FordFans.cz a dosť ma to zaskočilo. Shocked Som si myslel že sa mu tu krivdilo,ale nazvať moderátora Tupcom je naozaj prieľa.Týpci sa na tom evidentne bavia a pridávajú aj oni štiplavé narážky...Toto forum je super,prehladné a moderátori robia čo majú...Dedek sklamal... Confused
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Můj názor je, že pokud bude PumaDědek stát o to, aby mu byl zrušen ban, tak ať mu je zrušen.
Vážím si jeho zkušeností ohledně Pum a jeho ochoty vždy poradit, ale měl by respektovat, že házení špíny a vynášení drbů mimo stránky klubu není vůbec košer. Tady ten problém vzniknul a tady by se měl řešit, a ne to předhazovat soukmenovcům na fordfans, kteří aniž by věděli, která bije, mají hned "jasno" a Puma Club je pro ně banda tupců, kteří PumaDědkovi ubližují.
Jestli bere PumaDědek pravidla na tomhle fóru jako buzeraci, tak je to pak těžké... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Haro
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 140
Bydliště: Opavsko

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

To co psal na fordfans nebylo urcite OK ...ale taky umi rict svuj nazor a nepredvaruje se,nekde to tady bylo kvuli mazani OT ze mnohdy byva zbytecne.Co je hlavni poradi a pomuze.Jo a taky v pravidlech neni zadny zakaz ohledne Erotiky a kdyby to nekomu vadilo tak to vymaze ne!
_________________
Nova puma...profil napovi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 5:43 pm    Předmět: PumaDedek Citovat

Nemam nic proti PumaDedkovi osobne (taky radil i mne a jsem vdecny), ale jsem zastance pravidel, ktere tady jsou. Chodim i na jine forum a chyby mi tam dodrzovani pravidel jake mame tady. A jedna z veci ktere se probirali na fordfuns je ze se nesmi citovat predchozi prispevek, ale pokud vim, moderatori nemaji problem kdyz se cituje cast prispevku (ja jsem uz takto napsal nejeden prispevek a nebyl upraven, vetsinou nema smysl citovat cely). Myslim, ze kdyby ty kluci vedeli jak to tady funguje uplne (a ne jenom z castecnych informaci), tak se na nas koukaji lepe a mozna by od nas i neco odkoukali.
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se Dědka zastal minule a teď ho taky podpořím a za svůj názor se nestydím. Nelíbí se mi atmosféra, která tady panuje, proto sem skoro nepíšu. A taky jeden takový(možná jen můj postřeh). Zdá se mi, že se tu rozmáhá tzv. "vlezdoprdelismus" a ten já nemusím. A ať si to každý vyloží jak chce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:05 pm    Předmět: Citovat

2 AndrewN:
Ok, budu potrefená husa a zareaguju.
Citace:
Zdá se mi, že se tu rozmáhá tzv. "vlezdoprdelismus" a ten já nemusím. A ať si to každý vyloží jak chce.

Sry, ale ta druhá věta je jak ta legendární hláška: "Já neříkám tak ani tak, ale na má slova dojde."
Proč nejsi konkrétní? Kdo, čím a komu leze do p*dele? Když se nestydíš za svůj názor, tak to tady napal v plné kráse.
Já mám taky názor a nestydím se za něj:
1) SiD není rozhodně žádný svatoušek a jeho styl jednání na fóru se může zdát někdy arogantní. Na druhou stranu si myslím, že kdyby to tady moderoval nějaký předpos*aný měkota, který chce se všema jen dobře vycházet a o každém výmazu by vyhlašoval referendum a dotyčnému posílal omluvný dopis, tak se tady z toho bordelu nevyhrabem.
2) Chci aby PumaDědek přišel zpátky, ale nelíbí se mi jeho jednání na fordfans. Zbytek nehodnotím, protože o tom h*vno vím. Nemyslím ale, že by se tady měl sáhodlouze a srdceryvně omlouvat, protože bych to zase tak tragicky neviděl. Když nejde o život, jde o ...
3) Sakra, nejsme z cukru, ne? To si budeme hrát na ukřivděné?
4) Mohl bych to otočit, a mohl bych říct, že lezeš do p*dele PumaDědkovi, ale neřeknu to, protože je to přece totální kravina, ne?
5) Pevně věřím, že když pravidelně polezu do p*dele SiDovi, MAdovi, Eltonovi, svému šéfovi, jeho šéfovi, šéfovi jeho šéfa, manželce a finančnímu úřadu, dostanu se do nebe. Každý den se proto pravidelně natírám indulonou a modlím se k nim. Ve jménu SiDa, MAda i Eltona svatého...Amen. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

Dědka jsem se zastal 2x a to proto, že měl konflikt se Sidem. A co to tady pozoruju tak ho mělo více lidí. Je tu jako moderátor i MAd a myslím si, že nikdy s nim neměl nikdo žádný problém. Ćím to bude? Že by měl Dědek kousek pravdy? Nemyslím si že by tím co napsal na Fordfans udělal něco extrémně špatného.

Jinak je Dědek svým způsobem pošuk(ale není to myšleno ve špatném slova smyslu). Mě taky absolutně nezajímají některé jeho hovadiny, které tu prezentuje, ale nečtu to a nemám s tím problém.

Jsem taky zastáncem hesla "komu se tu nelíbí, nechť si něco políbí". Pravidla tu jsou a tvoří je ti, kteří to tu založili a já to naprosto respektuju. Pak z toho ale vychází ta atmosféra. To je celé.

Vlezdoprdelismus nebudu dál rozmazávat. Nejsem vyvolený, který je seslán z nebe abych tady hodnotil názory ostatních. Jen tady napišu, že Sancheze jsem rozhodně na mysli neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Původně jsem jako administrátor tohoto fóra chtěl ještě vyčkávat, jak se bude toto téma vyvíjet a jaké zde padnou názory a připomínky.

Někteří mě překvapili více, někteří méně, ale v podstatě tady nic zásadního nepadlo. Jen co mě zarazilo je tento výrok:

Citace:
Nelíbí se mi atmosféra, která tady panuje, proto sem skoro nepíšu.


Je docela zvláštní to, že tu máme téměř 400 aktivních lidí a za celou dobu existence tohoto fóra jsme udělili BAN jednomu členovi. To jest 99,75% lidí nemá žádný problém. To, že občas přesuneme příspěvěk do správné sekce, promažeme OT, abyste se tady VY vyznali a našli to, co hledáte. Nehledejte za slovy "Admin edit", či "Mod. edit" nic osobního, vemte to jako ponaučení pro příště. My to tak děláme také.

PumaDedek dostal krátkodobý BAN již jednou pro výstrahu, že ukazovat na nás jako na deb*ly na cizích fórech se nám nelíbí. Po pár měsících v tom pokračuje, navíc přihodil urážky na konkrétní osoby.

Sice dědka neznám osobně, ale tyto aktivity se mě - jako zakladatele - osobně dotýkají a nepřipustím, aby nás tímto způsobem pošpiňoval. Zasloužím si to já nebo SiD za již desítky, možná stovky hodin práce, které odvádíme ?

Můj závěr je tedy následující: Nemám s dědkem problém, klidně si s ním na srazu osobně pokecám, ale pokud chce zpět, pak je třeba z jeho strany odstranit všechny pomluvačné příspěvky na FF a chovat se slušně k celému klubu.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Možná, že je ta "atmosféra" pouze můj dojem. Nic nechci nikomu vnucovat. Tohle fórum pozoruju již delší dobu, protože tři roky před Pumou jsem jezdil ve Fiestě, která je v podstatě shodná s Pumou. Sám v tuhle chvíli už jezdím jiným autem, než je Puma, ale rád se sem zajdu kouknout jak pokračujete dál, protože Puma je pro většinu z nás srdeční záležitostí. To je ten důvod proč si myslím, že žabomyší spory sem nepatří. A BAN ústřední postavě PumaClubu(a tím Dědek ať se to komukoliv líbí nebo ne bezesporu je) není na místě. To je můj názor.

O zásluhách Mada, Sida a dalších na chodu Puma clubu není sporu. To samé platí pro Eltona jakožto zásobovače náhradními díly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

2 AndrewN:
Citace:
Zdá se mi, že se tu rozmáhá tzv. "vlezdoprdelismus" a ten já nemusím. A ať si to každý vyloží jak chce.

Citace:
Vlezdoprdelismus nebudu dál rozmazávat. Nejsem vyvolený, který je seslán z nebe abych tady hodnotil názory ostatních.

Uff, když nemáš odvahu jít do sporu s konkrétními lidmi, tak jsi to neměl vůbec psát. Když řekneš A, řekni i B. Nařkneš tady NĚKOHO, že je vlezdoprdelista, tím v podstatě ten NĚČÍ názor ohodnotíš a pak od toho utečeš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Haro
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 140
Bydliště: Opavsko

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

A ja zase cekal kdy se konecne jeden z vas vyjadri!

edit: Tak se natreme vsichni indulonou budeme se modlit jako s4nch3z a doufat ze se to tady trochu uklidni!

mod.edit: slouceny prispevky

_________________
Nova puma...profil napovi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Haro to rozlouskl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

jen nevím, proč se chcete modlit i ke mě.. jsem prostý řadový člen.. Wink
to se můžete modlit k anubisovi, johnikovi, patovi atd... jen si nejsem jist, zda to pomůže..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

Eltone, ty jsi přece jeden ze svaté trojice. Sakra, nekaž mi to, zasvětil jsem tomuhle náboženství celý život.
Jo a Johnik, když se rozjede, tak je anděl apokalypsy. Laughing

mod.edit: prihlaseno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund