Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - dlouhe cesty s pumou..
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
dlouhe cesty s pumou.. Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bambas
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Poitiers,Vsetin,Roznov

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 3:42 pm    Předmět: dlouhe cesty s pumou.. Citovat

Caute...zajimalo by me jestli nekdo vyrazil s pumou nekde hooodne daleko? Myslim tim do zahranici treba Francie,Italie...atd....
A jak to zvladala puma tu porci kilometru v jednom zatahu, jestli se vyskytli nejake problemy..
Na co by si mel dat clovek pozor pri tak dlouhe ceste a co vse sebou vzit za vercajk, kdyby se nahodou vyskytla nejaka mensi porucha.. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Loni Dalmácie, celkem přes dva tisíce kilometrů naprosto v pohodě. Letos Itále, za 14 dní počítám přes 3000km.

Pokud je auto udržované, pak by neměl být problém. Je dobré díly, o kterých člověk ví, že již dosluhují raději vyměnit a nečekat, kde uvízne.. Obzvláště platí pro rozvody, klínový řemen, brzdy, ložiska, poloosy, spojka.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

JJ, přesně tak. S Pumou se dá v pohodě zvládnout jízda po Evropě. Jediný problém je v tom, že se s ní nedá jet dlouhodobě rychle(kvůli spotřebě a vysokým otáčkám). Na delší trasy je lepší samozřejmě silná turbonafta plus šestka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

ale preco sa niekam ponahlat???treba si vychutnavat aj okolie Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

ja mam s dalkou zkusenosti z leta 2007, cesta do svycarska, z tama do anglie az uplne na sever a zpet do cr, jelo se to v usecich 800km najednou, 800km, 600, 600 a asi 1300 v kuse, a pak jeste nejake popojizdeni ruzne bo to byl 14ti denni trip. pumka bez mensiho problemu nebo jakehokoliv naznaku problemu
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

skusenost zo vcera...1100 km bratislava - praha - passau - linz - vieden - bratislava... uplne v pohode, len mate hrozne cestz v cechach a 150 skoro cele rakusko tiez ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

tak to si teda pochodil kus sveta.kolko krat si tankoval?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:22 pm    Předmět: Tak asi jsem zatím rekordman Citovat

Tak já jsem asi najel nejvíce......Před měsícem jsem byl až ve Walesu v UK a také jsem projel Německo, Belgii. Francii, cca 4000 km. Zpáteční cestu jsem absolovoval z Uk do Čech v kuse s celkem 5 zastávkami celkem asi 2 h. Za celou dobu ani jedna závada, jenom sem musel 2 krát dolívat směs do ostřikovačů jelikož bylo pošmourno. Celou cestu jsem jel po dálnicích průměrně 130-140 km/h. Měl jsem i střešní box a plné auto kufrů. Spotřeba se pohybovala kolem 8-9 l / 100 km. Takže s pumou bych si troufl skoro kamkoli......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

tak tak.. jak pise saolin tak uplne bez problemu a cestu sme vlastne jeli temer stejnou tu zpatecni..

a tak jak psal.. tak s pumou si po tehle zkusenosti troufnu kamkoliv

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

buduci mesiac sa chystam do NUZIDERSU v Rakusku co je dakych 1300 km takze sa podelim aj ja o skusenostiach z cesty.UZ SA NA TO TESIM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bambas
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Poitiers,Vsetin,Roznov

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 2:14 am    Předmět: Citovat

Ouuu tak to uz jsou slusne porce km Shocked ...a zatim same dobre zpravy..
To je i vase vizitka.. jak dobre se starate o vase pumice Super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

tankoval som asi 3x ... hlavne musim pochvalit sedacky lebo po 1100 km som necitil ziadnu unavu jedine mi troska trpla lava noha od nudy ... s pravou som pumpoval plyn Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to ja nejdal pouze praha->kosice a zpet. Bez sebemensich zavad a dlouhejch odpocinku, ale vzhledem k tomu ze pumicka byla cerstve koupena-mel jsem trochu strach. Kazdopadne si touto trasou ziskala duveru...
Jinak jak zde bylo psano-neni to na zadnou velkou rychlost-tech 130 je idealni pomer rychlost/otacek na delsi trasy.
EDIT:
Ale i tak mam radsi v zaloze na uctu par penez, co kdyby nahodou Wink

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson


Naposledy upravil Nic.Nebude dne st duben 09, 2008 1:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 12:35 pm    Předmět: dlouhe cesty Citovat

No mne se jede nejlip 160 Very Happy Nejak mi to lepe sedi. Jinak nejdelsi cesta co jsem udelal tak jenom Ostrava - Kosice a pak zpet, nebo Praha - Ostrava a pak zpet. Bez problemu. A vlastne mam Pumu dovezenou z Italie, takze sla i z Italie do CR, ale to jsem v ni nejel. A hlavne je nutny mit u sebe rezervu a hever (v Kosicich jsem sebral obrubnik a roztrhal gumu Surprised ).
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hydrovar
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.3. 2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Vloni před prázdninama Znojmo - Podgora (Makarská riviéra) a zpět ... cca 1800km ... obě cesty na jeden zátah, pouze 3-4 přestávky. Pumu jsem měl tou dobou asi 3 měsíce, takže jsem ji projistotu nechal prohlédnout v servisu, dolít všechny potřebné náplně, vyměnit rozvody a podobné nutnosti po koupi auta z bazaru a po varování tady z fóra jsem nechal ještě vyměnit ventil na topení, páč bych nerad někde v Chorvatsku na dálnici spojoval hadice chladícího okruhu a sháněl destilku ... cesta byla v klidu až na to, že jsem si vybral jak na potvoru den, kdy meli chorvati státní svátek, takže cesta přes Bělehrad trvala asi 3 hodiny v totální zácpě a klasika - fronty před Malou Kapelou a Svatym Rokom (objeto pár vařících fiatů a škodovek) ... potom jsem to až k Omiši hnal tak 160-170 a je pravda, že na spotřebě se to výrazně podepsalo ... jinak cesta v pohodě a Pumice spolehlivá až jsem se sám divil
_________________
1,4 ZETEC SE, r.v. 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund