Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nehoda na D1
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nehoda na D1 Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:13 pm    Předmět: Nehoda na D1 Citovat

Určitě jste všichni slyšeli o nehodě na D1.
Ten den jsem měl jet zrovna na moravu a tak jsem to odložil na sobotu,ale řeknu vám,že lidi jezdí pořád jako hovada (toto není sprosté slovo) a jsou neponaučitelní.Co vy?Jak se vám zdá D1 být?Podle mě je ve špatném stavu a hlavně počasí je tam opravdu nepředvídatelné.Jezdím tama několikrát ročně a tak mluvím ze zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

Podľa mňa sa celkovo v Čechách aj na Slovensku správajú vodiči strašne. Každý sa ponáhľa a neberie ohľad na autá okolo. V nemeckých štátoch je to oveľa lepšie. Neviem si predstaviť čo by tu bolo keby sme mali na diaľnici neobmedzenú rýchlosť a v Nemecku.

Čo sa nehody týka tak nezávidím tým čo tam boli. Na ľade a na dialnici to muselo byť strašné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

to Roman30.....ale prid na vikend do BA a presvedci sa sam ako tu jazdia Nemci Rakusaci a myslim teda viem ze budes nemilo prekvapeny.............inak ten masaker na D1 super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

o te nehode sem slysel a dost zaberu sem i videl, uprimne si myslim ze na vine neni ani pocasi ani dalnice - tyhle dva faktory tomu jenom trosku pomohli a zhorsili celou situaci

strasna spousta lidi za volantem nema dostatek zkusenosti a nedokazou odhadnout jak jet a kdyz se dostanou treba do smyku tak zas nemaj zkusenosti smyk vybrat.. myslim si ze dnes papiry dostane kazdej kdo se zvladne rozjet a nacouvat mezi dve pneumatiky a to je jednoznacne spatne..

k te nehode jeste, kdyz jedu a najednou se rozprsi nebo zacne huste chumelit tak snad automaticky pribrzdim a jedu o to pomaleji ne? a myslim ze na te dalnici tohle nekdo neudelal a proste to valil dal hlava nehlava a pocasi at si dela co chce

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 4:33 pm    Předmět: Fibi Citovat

SiD napsal:
o te nehode sem slysel a dost zaberu sem i videl, uprimne si myslim ze na vine neni ani pocasi ani dalnice - tyhle dva faktory tomu jenom trosku pomohli a zhorsili celou situaci

strasna spousta lidi za volantem nema dostatek zkusenosti a nedokazou odhadnout jak jet a kdyz se dostanou treba do smyku tak zas nemaj zkusenosti smyk vybrat.. myslim si ze dnes papiry dostane kazdej kdo se zvladne rozjet a nacouvat mezi dve pneumatiky a to je jednoznacne spatne..

k te nehode jeste, kdyz jedu a najednou se rozprsi nebo zacne huste chumelit tak snad automaticky pribrzdim a jedu o to pomaleji ne? a myslim ze na te dalnici tohle nekdo neudelal a proste to valil dal hlava nehlava a pocasi at si dela co chce
Moje řeč,to je prostě problém lidského ega a také rozumu,který v těchto směrech schází spoustě lidem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

no a tady anonym potvrdil co sem psal.. na silnici prakticky sklo a stejne tam byli lidi co jeli na plnej kotel.. proc tak jeli?
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Kašty
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 139
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Pánové já jsem v té kolonce na chvíli zůstal. Když jsem jel domů do Zlína,tak od nějakého 75 Km začlo hustě sněžit. Zachvíli to už zůstávalo na cestě a hodně rychle se tu ujezdilo. Fakt sklo... Jel jsem tak 80 km/h a dost hňupů mě předjíždělo. Mohli mít i tak těch 130. Pak se nedivím,že to takhle dopadlo. Chtělo to jen trošku ubrat. Naštěstí jsem před havárkou dobrzdil vpohodě. Kousek jsem to pak prokličkoval mezi autama a vytočil se do opačného směru díky tomu,že tam nebyly svodidla kvůli otáčení dálniční techniky. 10 km jsem se vrátil a pak to vzal po okrskách. Zdržení tedy naštěstí pouze hodinku. Lituji těch co tam zůstali trčet.
Pardon. To jsem tam vložil já,ale zapomněl jsem se přihlásit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

SiD napsal:
strasna spousta lidi za volantem nema dostatek zkusenosti a nedokazou odhadnout jak jet a kdyz se dostanou treba do smyku tak zas nemaj zkusenosti smyk vybrat..

Tak na vybrání smyku ve 130 bys musel mít sakra zkušenosti. Jednou jsem na dálnici v rychlým pruhu potkal odpadlej protektor a v tý rychlosti neuděláš vůbec nic, hodit tam myšku tak jsem asi mrtvej. Naštěstí jsem ho přejel, trochu do drclo a bylo to za mnou. Ale bejt tam něco jinýho, tak nevim, nevim.

Jinak to počasí je občas celkem zrádný. Nedávno jsem jel trasu Praha - Pardubice a cestou se vystřídalo asi 5 druhů počasí, od jasna až po náhlou chumelenici a k tomu místy i náledí. To pak má člověk s ukočírováním auta na dálnici plný ruce práce.

Letos jsem zažil i zasněženou rychlostní silnici Praha - Mladá Boleslav. Z Prahy jsem vyjížděl se 130 na tacháku a do Boleslavi jsem dojel s 50km/hod. a to i celkem vyklepanej strachy. Ale našli se i takoví řidiči, co si snad ani nevšimli, že je v rychlým pruhu 5 cm sněhu a valili to tam hlava nehlava.

Já osobně pokud nemusím po dálnici, tak to radši beru jinudy. Riziko havárie je tam fakt vysoký. A co ubrzdíš ty, nemusí ubrzdit ten za tebou Crying or Very sad

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

2 Sotnik: a presne o tech zkusenostech to je.. navic sem nerikal vybrat smyk v 130, ono pocasi na tuhle rychlost je podle me sucho nebo i mokro ale kvalitni silnice a pak ten smyk jen tak nedostanes - pri kvalitnim obuti kol, kdezto v 90 s tim uz neco malo delat jde.. a ohledne smyku v tehle rychlost tak uz mluvim z vlastni zkusenost.

navic clovek kterej ma aspon tuseni co to smyk je tak ma vetsi sanci to uridit nez ten co netusi vubec a tim se vracime k tomu ze ridicak daj kazdemu :(

jinak tohle nebylo mysleno ze bych ti chtel nejak protirecit, ale chtel sem nas dva doplnit protoze vlastne oba rikame to stejne

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:18 am    Předmět: Fibi Citovat

Já jsem nucenej několikrát ročně jet po této dálnici na moravu,protože tam mám rodiče.Pokoušel jsem se najít jinačí trasu,ta samozřejmě existuje,přes Hradec Králové,ale pak je to zase po okrskách a to si pište ,že by si policajti smlsli,protože kdo jede takovou dálku,tak prostě nevydrží jet v obci jen 50,protože by to trvalo věčnost a tak používám D1 s tím,že se modlím,aby se nic nestalo.Jinak ohledně těch jiných tras,tak D1 není možná nejkratší,ale je nejrychlejší a o to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:03 pm    Předmět: Re: Fibi Citovat

Fibicek napsal:
Jinak ohledně těch jiných tras,tak D1 není možná nejkratší,ale je nejrychlejší a o to jde.
a o to slo i pri tyhle nehode Idea Idea staci se zamyslet Confused
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bedo
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.1. 2008
Příspěvky: 87
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 4:58 pm    Předmět: Re: Fibi Citovat

Jak si nekdo myslí, že jenom dálnice jsou nebezpečný, tak skusili jste nekdo jet na ceste smrti Nitra - Zlaté Moravce - Zvolen?
Na dálnici z Blavy a do Blavy je to sice hustý - viď nehody každý pondelí a pátek, ale na tý uvedený ceste se najdou vždycky blázni, co tam proste musej jezdit 130 a víc, jen aby se ukázali. A to i tam, kde je 60 před hnusnou križovatkou. Mrtvej tam bylo dost. Ale nekterí sú proste nepoučitelní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 9:30 pm    Předmět: nehody Citovat

Jazdi niekto po trase Hradiste - Banovce nad Bebravou? Na tomto useku ktory je asi len 10 km dlhy sa stavaju nehody ako na beziacom pase. za posledny mesiac som tam videl asi 5 nehod. Posledna bola v piatok okolo 22:00. Zly povrch vozovky a precenenie svojich aj konskych sil zanechavaju drevenne krize po krajoch ciest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

Po dálnici na Prahu jezdím skoro každý týden a už jsem toho zažil a viděl fakt dost.Nějaké hořící kamiony.Jednou přede mnou, právě na sněhu začal tancovat kamionu návěs.Měl jsem co dělat abych kvůli brždění nedostal smyk.Podruhé zase kamionu přede mnou prasklo zadní kolo,fakt rána jako z děla.Málem jsem se pos**l Smile Teď minulý týden zase těsně vedle mně se to začalo do sebe kupit,musel jsem uhýbat až do odstavného pruhu,abych uvolnil místo těm v rychlým.Když jsem tomu tak tak ujel a otočil jsem se tak za mnou nejelo žádné auto.Fakt blbý pocit.A můj názor je takový,že za to z 90% můžou kamiony.Jezdí jak hovada,házejí s návěsama myšky,kolikrát jsem málem jel po svodidlech.Dneska prostě dostane na kamion papíry i úplný debil,který nic neřídil pořádně.Mám pocit,že dřív na kamion dostali papíry až po 3 letech řízení auta.A tak bych to udělal i dnes.Nechtěl bych je zase házet do jednoho pytle to ne,ale většina nehod je jimi způsobena. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Haro
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 140
Bydliště: Opavsko

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

Dneska kazdy kdo chce ridit kamion musi podstoupyt EEG a psicho testy takze kazdy debil to ridit nemuze..je to sice fraska ale vim o 3 lidech kteri to nedostaly!To ze se nekomu roztancuje naves je vetsinou spatnou vozovkou.Neci ospravedlnovat nikoho ale pokud se neco stane vzdy je to na kamionacich,kazdy je ucastnikem provozu........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund