Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - policie - mereni rychlosti
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
policie - mereni rychlosti Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:21 pm    Předmět: policie - mereni rychlosti Citovat

takze chtel bych upozornit vsechny at jezdite kde jezdite uz si rychle jizdy neuzijem nikde - ani tam kde to zname! :(

jedu si takhle z prazdnin na slovensku konretne silnice svitavy - litomysl, proti me JEDE, znova pisu aby nedoslo k omylu, JEDE policejni auto s radarem, policajt se na me osklive podiva, zabrzdi, OTOCI auto, dojede me, zastavi a povida.. pane ridici jel ste rychle - sem zase bez dvou bodu a bez tisicovky. kdyz sem to policejni auto mijel tak sem mel na tachometru 120 a on mi rekl ze sem jel 114 coz celkem tedy k ohledu na nepresnost tachometru sedi

nevim jak to udelali ale fakt se mi to nelibi ze uz zvladaj merit rychlost i za jizdy v proti smeru.. to opravdu neni pekne.. vubec.. prosim davejte si pozor at se nas na sraziku sjede co nejvic...

SiD

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Potvrzuji, u mě dva body a 2500 Kč. Sad
Taky jsem kroutil hlavou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:33 pm    Předmět: radar Citovat

Tak docela mne prekvapil tvuj udiv nad merenim rychlosti v protismere. Na slovensku jsem se s tim setkal uz davno i kdyz ne primo ja ale moji znami. Myslim, ze to neni az tak vyjimecne snad se to jenom nepouzivalo v CR. Ja se snazim v posledni dobe jezdit hezky ale nekdy to naozaj trochu pritvrdim. Na rychlost mam svuj nazor a nemyslim ze je to to nejhorsi co se na cestach deje, ale urcite za to policajti vyberou nejvic.
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

mno fakt me to prekvapilo.. od policajtu sem toho cekal hodne ale tohle vubec.. hlavne sem o tom driv nikde od nikoho neslysel..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Side co to bylo za auto? Normální policejní , nebo červená laguna. Jezdím tam často a zrovna to nešetřím - tak abych dal bacha. Wink
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:51 pm    Předmět: rychlost Citovat

jo jo asi bych to neměl říkat, ale policie má Laserové radary i v autech
!!! můžou být instalovány i za sedačkami vzadu, takže dovedou snímat i dozadu, ale to asi víte,..... zrovna dnes mě stavěli, ale já jel 48km/h Very Happy protože sem o nich věděl,......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 12.2. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Kousek za Brnem

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:56 pm    Předmět: to znám Citovat

Mě takhle změřily v Brně a to ve 12 v noci. 94 na 60.. 2000 mě to stálo ale bez bodů...to bylo ještě když jsem vlastnil italský skvost Alfa romeo 75. Puma je super auto ale není to zadokolka. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

2Anubis: jo normalni policejni.. o te lagune vim, videl sem ji tam uz hodnekrat.. a popravde v lete na tehle silnici pumu taky nesetrim.. pekne se tam lita..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Tak to je blbý - šlapat na brzdu při každejch čertech - to je na keramický brzdy. Wink holt se bude muset jezdit jak s žebřiňákem.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

U nás to funguje už dávno (min. rok ale zdá sa mi že dlhšie). Policajné auto ide konštantnou rýchlosťou najčastie max. dovolenou a meria všetky autá idúce oproti alebo ktoré ho predbiehajú. Závisí to od toho kde stojí hliadka ktorá zastavuje autá. Najhoršie je že stačí ak prekročíte rýchlosť aj o 5 a viac km a už vás hlási hliadke. Aj nás namerali na rovinke ale našťastie sme sa z toho vykecali. Laughing
edit: Podľa mňa je takýto radar vždy lepší lebo sem tam už ide za nimi kolóna a možno ju zbadať a hlásia ich aj v rádiu.
Horšie sú laserové pištole. Čakáš stacionárny radar a pritom si už dávno zameraný.

Surprised Viem ako funguje len ma to dodatočne napadlo. Dúfam že ten príspevok navyše nenarobil veľa škody. Very Happy Very Happy Very Happy

mod.edit: sloucen prispevy, precti si pravidla ohledne tlactka EDIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 4:37 pm    Předmět: radar Citovat

Tak ja dnes videl radar ale byl v aute za krajnici a meril ve smeru jizdy. V Ostrave v Porube ale dost blbe, kousek pred znizenim rychlosti a pred krizovatkou Smile Jel jsem predtim asi 90 na 70-tce ale pak jsem zbadal bilou fabii za krajnici a brzdil jsem i proto, ze jsem se blizil k zacpe, takze kolem nich kolem 60 Smile V te zacpe asi tezko nekdo sel rychleji asi moc nezarobili.
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 6:25 pm    Předmět: Re: radar Citovat

Cool Po těch prdelkách,co jezdím,radat či poliše,moc nevidno...
Při jízdě jinde si dávám bacha,ikdyž jsem nedávno mastil po
dálnici Praha-Hradec 140km a víceméně 18Okm.Vždy jsem
se pověsil,za nějakýho rychlíka či spíše "buržousta" asi s kone-xema Very Happy

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

JJOE: Tak to museli byť sakra blízko tej značky lebo ináč by som sa vyhovoril. Laughing Veď tá 70 platí až po značke. Oni zvykli merať cca 10-15 metrov dopredu a to stihneš tých 90 na 70 zabrzdiť kým si pri značke. Nikde by tým neuspeli.

pumadedek: Vieš ako to taký čas chodí keď vás zastavia? On si to vybaví a ty zacvakáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

Roman30 napsal:
pumadedek: Vieš ako to taký čas chodí keď vás zastavia? On si to vybaví a ty zacvakáš.

Cool To asi těžko,radar změří první auto a jak mi dokážou,že i já jsem
jel rychle Very Happy
To by musel u toho radaru sedět na dálnici poliš,dát hlášku o dvou
autech a pochybuji,že ve 180ti,by věděl o jaký auta jde.......
-nebo je přímo předjet Very Happy

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 12:02 pm    Předmět: Citovat

By si sa čudoval.
U nás keď merajú tak tam vždy niekto je kto nahlasuje aké auto sa zastavuje. A keď nahlási dva tak dva aj zastaví. Ja som šiel minule so superbom a nahlásil oktáviu. Zbytočne by som sa s ním o tom hádal že to bol niekto iný. Berie to po poradí.

Pochybujem že by si riskoval a išiel za ním asi tak meter v 180 km/h aby sa nedala vidieť ŠPZ. To znamená že keď odfotí tak tam budeš aj ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund