Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - POCHLUB SE SVOU PRACÍ
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
POCHLUB SE SVOU PRACÍ Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 9:11 pm    Předmět: POCHLUB SE SVOU PRACÍ Citovat

Cool Založil jsem tento topic,abychom si všichni mohli ukázat ,co si děláme na Pumí sami,nebo s pomocí kamarádů.Ono nechat si něco udělat a potom
jenom zaplatit,není umění. Vím,že všichni nemůžou být zruční,ale i malé přispění při vylepšování se cení a počítá...
Myslím,že sebemenší pí..ovinka potěší,když si ji člověk vymyslí a udělá SÁM.
JSEM OSOBNĚ ZVĚDAV,zda tento názor,se mno někdo zdílí......

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

Tak na teba sa asi malokto bude chytat....ty si asi jednoducho pravy cesky kutil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 12:13 am    Předmět: Citovat

tak ja se pochlubim stalo mne to necelou 100fku ale udela to parady Laughing
par modrejch a uv diod Super
http://www.ford-puma.cz/modules/Your_Account/images/mypuma/O_ee1557234b38a700d92d90d04832e6f1.jpg

http://www.ford-puma.cz/modules/Your_Account/images/mypuma/O_547681e7fa262853919870a0174e7c87.jpg

celkove si myslym ze je tohle slusny tema a doufam ze nebudu sam kdo se tu pochluby ze pumadedku Wink

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 7:39 am    Předmět: audio Citovat

Pro Puma Dedek: to byl dobrý nápad Super , myslím si, že práce udělaná vlastnoručně je daleko cennější, než to co se koupí nebo nechá udělat na zakázku .......

Tady je takový můj první projekt, který Puma dostala. Není to sice nic moc, ale teprve ty zkušenosti sbírám a pokaždé se něco vylepšuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

no sympaticky to sice je, ale to jestli je to lepsi bo horsi podle toho jestli si to clovek udela sam ... tohle lze brat vazne jen jako tema pro lidi ktery maj CAS - MOZNOST - ZRUCNOST ...
spousta lidi je rada ze stiha do prace a dalsi povinnosti, nejak si nedokazu predstavit jaxi nekdo rozebira Pumelici na parkovisti pred panelakem Very Happy
a stejne tak, treba po cloveku od pocitacu sotva budu ocekavat ze treba sunda tapec a neco s nim provede ... Surprised

takze souhrne jen chci rict, ze nesouhlasim s tim ze je lepsi si to udelat sam, nez vymyslet, nechat udelat a zaplatit ... ale ze jde o rozdilny pristup a nelze odsuzovat ani to, ani to ... aneb tohle je spis inspirativni a hardcore topic Very Happy

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 10:24 am    Předmět: udělej si sám Citovat

No každý na to má vlastní názor a konkrétně já jsem od počítačů jak bylo zmíněno a auto sem si rozebíral sám celej interiér, před vyvařením.To už záleží na každým pokud chce a samozřejmě má na to čas a aspoň trošku prostoru. Já osobně nemám ani garáž a vše dělám venku a to i v zimě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 12:31 pm    Předmět: Re: udělej si sám Citovat

Cool Mno,ján osobně,na Šumavě bydlel taky v paneláku,kde jsem
doslova na parkovišti,dělal spodek-nátěr,na mém prvním autí,
Škoda 120.Je sice pravdou,že jsem vyučenej čerňák a od 6tilet
jsem dělal automodelařinu.Prostě řečeno,kdo má trochu vstah k
autům,ten si výmluvy nehledá a snaží si poradit.Do práce jsem
chodil 12-16hodin denně taky,ale jak zbylo trochu času o výkendu,
rodinka na zahrádce,nebo u vody,ale já ......auto. Wink
Je mi padesát a teprve 5tým rokem bydlím na baráku.Jinak
veškeré práce,jsem si dělal sám,u kámoše... Surprised
P.S.Puma_racing asi taky pořídím nějakou muziku,
dobrej kočkolap- Very Happy

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 2:20 pm    Předmět: Citovat

jj ked sa chce tak sa da vsetko Smile

to aVal: prid kuknut ku mne- ja som vecsinu blbosti prerabal pred panelakem na parkovisti. lidi na mnacumeli ako na debila ale po pracicke cumeli znovu ale to uz pukali od zavisti Very Happy

mimochodom tiez studujem pocitace... ale je fakt ze tatka byl automechanik a tiez ma strasne bavi sparat sa v autach a aj ked sa moja pumicka doviezla tak som si ju daval dohromady sam- no este s kamosmi ...

ohladom tohoto topicu: je to good idea ale vidim tu jeden problem, ked tu kazdy prihodi daku tu svoju upravu a niekto sa vzdy pravda k tomu nieco spyta, tak tu mame o tyzden obrovsky mix a bude problem sa vtom vyznat...

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 7:54 pm    Předmět: udělej si sám Citovat

pro Puma dědek jo Kočkolap to je, ale chci aby to trošku vypadalo....

teda pokud se nemejlím na té první fotce to červený autí byla 924 nebo 944 Porsche že??? podle předku soudím, to je nádherný autí...

jinak zpět k tématu, je pravda, že člověk k tomu autu musí mít vztah a pak si troufne na věci co by normálně neudělal a ono to rozebírání a skládání Pumy zas tak složitý není, mitsubishi sou na tom hůř...... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 1:23 am    Předmět: Citovat

Mircelo napsal:
ohladom tohoto topicu: je to good idea ale vidim tu jeden problem, ked tu kazdy prihodi daku tu svoju upravu a niekto sa vzdy pravda k tomu nieco spyta, tak tu mame o tyzden obrovsky mix a bude problem sa vtom vyznat...
no jeste ze tu mame takovou vec jako je PM
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

to Pumadedek: vedel by si urobit aj ,,prednu rozperu tlmicou,,? Surprised Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Cool Vzhledem,k technickému vybavení,co momentálně mám
a času,kterého mám opravdu málo,o výrobě neuvažuju.....
Je to věc,která by podle mě, měla být org.a homolog. V případě
nehody,by mohla zranit a to si žádný neveme na triko...... Wink

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Rozpěry nejsou problém. Dva límce a kus trubky. Viděl jsem i pěknou s miskama a dvojitou tyčí - v jedné z nich byl neon na osvětlení motorového prostoru (když se otevřela kapota). Já to nedávám, protože už se to tady řešilo a důvody jsem psal.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:47 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:07 pm    Předmět: baterie Citovat

Ja jsem dnes polouspesne vymenil baterii. Very Happy Jen je vetsi asi o 1 cm tak jeste ten kryt nahoru budu muset nejak vyresit. Jinak taky jsem do aut docela levy a bylo by mi lito kdybych neco podelal na pume. Je to moje prvni auto a nikdy v mladosti jsem nemel prilezitost se neco o autach naucit. Takze zatim toho moc sam neumim, ale zkusim se polepsit. Smile
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund