Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nechapacka - kam se toci?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nechapacka - kam se toci?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 11:46 pm    Předmět: Nechapacka - kam se toci? Citovat

Ahoj vsem.
Mailem mi prisla fantasticka vec o kterou se nemohu nepodelit. Bohuzel je to ve forme prezencky, takze jsem to uploadl na edisk. Jedna se o klamani mysli (ano-tentokrat ne oka!). V prezencce je animovany GIF ve kterem se otaci silueta. Problem je ze se chvilku otaci na jednu stranu a chvilku na druhou. GIF jsem rozebral na jednotlive snimky a opravdu v nem neni zadne otaceni na druhou stranu.
Proste tady je link a hodne zabavy!

Kód:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/13627/Kam-se-toci.pps_285.71KB.html


PS: Pokud vidite siluetu se otacet pouze jednim smerem, zkuste si stoupnout vic z boku k monitoru
PS2: Opravdu zabava je to pustit v kancelari-malem jsme se pohadali :c)

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 9:18 am    Předmět: Citovat

Toci sa do oboch stran, da sa to ovplyvnit. Je to naozaj na zamyslenie. A ci to je naozaj vec mysle alebo oci. Mne to pride skor opticke, ako by s tym malo mat nieco spolocne nejake podprahove vnimanie. Ale ak to tak je, tak som aj logicky, aj emotivny....a vyuzivam cely obsah hlavy. Aj ked mozno niekedy menej ako keby som vyuzival jednu polovicu naplno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

mě se točí doprava.

Pravá: zodpovědná za city, emoce, obraznou a symbolovou představivost, prostorové a časové vnímání, orientaci, fantazii, imaginaci, kreativitu atd.,

neni to naopak dominantní levá polovina mozku Question .

( jsem citově vyprahlej, emočně na nule a prej bez fantazie a představivosti Sad ) řikaj ostatní Very Happy .

Levá: zodpovědná za logiku, analytické, matematické a pojmové myšlení, verbální myšlení a jazyk, praktické tvoření, strategii atd.
( to by na mě sedělo víc ) Smile .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 11:46 am    Předmět: prava Citovat

Toci se ve smeru hodinovych rucicek a nijak jinak. Teda doprava. Alespon podle mne. Smile
Ale kolega rika ze ji umi otacet, tak ted nevim...

Edit: Tak se toci kam chci. Je to dobry. Da to zabrat kym to clovek dokaze otacet. Smile

_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Mně se natočí doprava, když je otočená vpravo na maximum tak se mi vraci zpět doleva. Když je na maximu tam, tak zas začne otáčení doprava. Zezačátku jsem na to koukal moc zblízka a zdálo se mi že rotuje doprava, ale pak jsem sed o půl metru dále a sledoval špičku její natažený nohy no a viděl jsem trhaně že se vlastně nikdy neotočí kolem svý osy dokola.

Tak to vidím já, ale taky může bejt, že vidím úplný .... Very Happy Cool

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund