Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - vyska od zeme
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
vyska od zeme Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 9:04 pm    Předmět: vyska od zeme Citovat

Ahojte, tedka mam pumicku trosku mimo provoz a proto bych se chtel zeptat, nejspis asi hlavne tech co maji origo podvozek..

jak vysoko od zeme je predni naraznik, prahy a zadni naraznik.. ??

u predniho narazniku k te gume (lizatku), mohli byste nekdo prosim premerit kdo ma milacka po ruce?

diky SiD

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 10:32 pm    Předmět: Citovat

ja ti ted predek urcite nepremerim Crying or Very sad Very Happy
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 11:09 pm    Předmět: Citovat

no jo :) nesmis prejizdet lidi :)
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 8:41 am    Předmět: Citovat

Side rád bych ti pomohl, ale já tu pumu přivezl a gumový lízátko na ní už nebylo. Nijak se po něm nesháním, protože plánuju místo origo nárazníku pořádnou radlici.

Jinak mě to ale taky zajímá, protože jestli snižím podvozek a pořídím prodlouženej nárazník tak budu nejspíš na každým retardéru smirkovat vozovku. Takže mi ten rozměr přijde vhod, abych ho před lakováním trošku zkrátil.

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:25 am    Předmět: výška od země Citovat

Tak moje nesnížená pumicka má tyto míry 17-20-29 cm. 17 je ale taky bez lízátka, měřeno v nejnižším bodě pod pravým průduchem na brzdy či na co je tam ta díra. 20 je uprostřed prahu světlá výška po okraj lemu, ale podlaha je ještě o cca 5 cm níž! No a 29 je zadní nárazník uprostřed. třeba ti to pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boža
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 3.5. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Nýřany(Plzeň-sever)

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Zdary. Přední lízátko je 15 +/-, práh u začátku dveří 22, u zadního kola 24 a prdel na kraji 28 a u rezervy 30cm. ty práhy jsem měřil u toho lemu na hever. snad ti pomomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

pomohlo moc...
Anubis: to je presne duvod proc tohle zjistuju..

takze pokud to mas bez lizatka ten predek tak s lizatkem odhad 15 cm na to boku??

a ted uvazuju nahlas - ja to mel jeste o 4cm dole = 11cm sem mel.. otazka: bude 7 cm kolem celeho auta hodne malo??

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

Kdyz se podivas na pravitko, tak 7cm je teda sakra malo, budes pak muset jezdit hodne opatrne, protoze s touhle vyskou jestli nekde vlitnes na hnusnej prejezd nebo retarder, tak aby ti na tom aute neco zbylo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:17 pm    Předmět: Citovat

no nebo jeste muzes uvazovat vetsich kolech Laughing ale 7cm je fakt malo ja bejt tebou tak jeste zmerim vysku mrtvejch policajtu (retarderu) Very Happy
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:28 pm    Předmět: výška od země Citovat

Tak to aby sis dal pod podlahu desku jak mají F1! A vozil s sebou druhý předek. Klekni vedle auta a nahlídni jak nízko je nejnižší místo podlahy! Výška prahů je větší. Já mám problém se zajížděním domů do průjezdu právě s podlahou a ne s prahama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

supecek: a tusis kolik ma ten nejnizsi bod?

jinak k retarderum.. zkusel sem googlit ale nic neni. kdyby ste nekdo potkal nejak extra vysokej, zkuste ho :) ja ted autem nejezdim tak nepotkavam.. jinak to budu asi resit tech 9-10cm.. mno uvidi se..

btw: mohl by to nekdo prosim zkusit jeste s tim lizatkem jak to je?

jinak co si pamatuju tak ja mel nejnizsi bod vanu motoru

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

jinak sem ted koukal taky na autodoplnky nebo tak nejak uz nevim a tam byly takovy mysky na tlumice ktery ti zvednou auto o 2,5cm pri zachovani sportovniho podvozku to by taky nemuselo bejt spatny
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:55 pm    Předmět: výška od země Citovat

Ta podlaha je ještě o cca 5 cm níž, ale přesně by se muselo změřit na montážním kanále s deskou. Olejová vana JE nejnižší místo, ale nevadí při přejíždění příčných překážek, protože se zvedá současně s celým předkem auta. Problém nastává až jsi předníma kolama už kousek na retardéru nebo jak já za prahem průjezdu. Musím velmi pomalu a mám tam jen cca 1 cm, zato prahy jsou tak 5-6 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

2Lopez: zvysovat se urcite nebude.. jde mi auto nechat co nejniz je.. ono kdyz to zvednes tak ti jde nahoru teziste a ja tam mam -4cm kvuli tezisti i sportovnimu podvozku, takze resim plasty co nejniz, otazka je jaka vzdalenost prave je takova ta "zdrava" abych plasty nekde nenechal..

2Supecek: to sice mas pravdu.. ale uz se mi stalo ze na kruhaci byla pohozena dlazebni kostka.. to kolama nikam nenajedes a proste ji trefis necim na podvozku - ja mel tenkrat stesti a odnesl to nejakej kryt a potruby od vyfuku. Kazdopadne zase sme u te otazky ohledne najizdeni treba na retarder nebo nejakej prejezd - predni naraznik se ti zacne zvedat az v te dobe kdy zacnou najizdet kola.. a to taky muze byt ve chvili kdy uz bude predek urvanej

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:16 pm    Předmět: výška od země Citovat

Já vím o čem mluvíš,vím co je to nájezdový uhel a že první je na řadě přední nárazník nebo spíš radlice, jen mi nebylo jasné proč měříš prahy když první chytíš podlahou. A s tou kostkou máš pravdu, to nemáš na vybranou.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.39 sekund