Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Srovnání zrychlení automobilů
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Srovnání zrychlení automobilů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 2:54 pm    Předmět: Srovnání zrychlení automobilů Citovat

Jednou sem na internetu narazil na stránky, kde byly údaje zrychlení všech automobilů poslední doby. Nevíte někdo adresu???? Fakt by mě to zajímalo.......a asi nejen mě.
Díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 7:07 pm    Předmět: Re: Srovnání zrychlení automobilů Citovat

Pěkná stránka se základníma informacema o dost autech je tato:
Kód:
http://auta5p.eu/katalog/katalog.htm


mod.edit: link mimo forum patri do tagu code

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 8:02 pm    Předmět: zrychleni Citovat

Dobry link i kdyz by mohl byt v 'code' ale fakt jsem si tam nasel Mercedes-Benz ML 55 AMG se kterym jsem si dal minuly tyden sprint na semaforu... to byla parada... jen pritelkyne se mnou pak nechtela mluvit... ale at jsem delal co jsem delal nedal jsem ji ani na prvnim semafore ani na druhem... ale bylo to tesny... tak o pul auta... ale sprinty jsou zazitek... jen nesmi zadnej chodec skocit na cestu...
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 1:56 am    Předmět: Citovat

To jjoe: Já bych to nenapsal tak radikálně jako Maw, ale v podstatě má pravdu. A je úplně jedno jestli máš 1.4 nebo 1.7. M-B ML 55 AMG je někde úplně jinde. Pokud by na to dotyčný šlápl, tak je na stovce za 6,9 sekundy, tzn. cca. 2x rychleji než ty. Zase si ty Pumy až tak moc nepřechvalujme. Po silnicích jezdí spousta svižnějších aut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 9:37 am    Předmět: Citovat

S tím souhlasím, je spoustu silnějších aut, ale pokud vezmeme kategorii do 1,8 tak to tak špatný není..... Exclamation

edit: (9:45)
Jo a já myslel stránku kde by byly auta řazeny od nejlepšího zrychlení po nejhorší.......Takovou stránku sem fakt vyděl ale nemůžu jí najít.....

edit2: (10:24)
Tak jednu sem už našel ale některé údaje se mi nezdají jako např. zrychlení Pumy.....
Kód:
http://kubelka.hyperlink.cz/dynamika.html


mod.edit: dukladne si precti pravidla a najdi si tlacitko EDIT! (slouceny tri prispevky a link patri do code!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 8:44 pm    Předmět: zrychleni Citovat

No nevim taky jsem se docetl ze ma 1,4 ma zrychleni kolem 11 sekund, ale moc se mi to nezda... musim skusit nejaky mereni a taky nejake sprinty nekde na srazu.. ja nevim auto upravene nemam, ale mam pocit ze jezdi jak drak... a jestli jel fakt naplno to nikdy nevis... ale po tom jak jsme se pozdravili motormi na semaforu tak to tak vypadalo.. a jazda byla dobra... jen jsem pak zacal driv brzdit.. on prejel na semaforu na cervene az na prechod... a to ma asi lepsi brzdy, ja vim... Smile ... chtel se asi vic ukazat, ale ja mal strach z mich seriovych brzd...
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majacik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.6. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Banovce nad Bebravou

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 2:33 am    Předmět: Citovat

jjoe ti poviem v nie jednom medaku ci bmw som sedel a smaozrejme nehovorim starych skriapoch a ver ze tie auta silu maju a ked clovek v nom chce 100% uvidis jeho zadok, jedine ze by si ssa mu pacil a rad sa drzal vedla teba Very Happy

Ale chcel som nieco ine, v pondelok som siel z domu do prace, byva, v banovciach a siel som do blavy cez hlovovec, kto tu trasu pozna, vie o akych kopcekoch hovorim, jednoducho rada kopcov s prudkym stupanim a prudkym klesanim po sebe nasledujucich, ides tadial 100km/h nadvihuje ti zaludok a nieco pred nimi ma predbehol golf tdi, hovorim si to nie, mal som stastie ze bola prekazka musel spomalit, tak som siel do otacok a dal som ho, no drzal sa ma jak kliest, zrovna v tych kopcoch sme valili cca 140km/h no a v tedy osm prvy krat odlepil auto od zeme, tak ten zazitok z letu doprajem kazdemu. Fakt nieco krasne, az na dopad na zem, to uz nebolo take lahke a chcelo to sakra pevne drzat volant. Takze golf das, ale medaka nie.

Mate uz niekto za sebou skoky? dalej som to nechcel riskovat, lebo nedavno som menil tlmic ked som ho ohol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

ja som minuly rok prvy krat a posledny odlepil pumu od zeme,myslim ze bolo to neco cez cca 120 km/h, odlepil som ju iba o par centakov od zeme ale ten dopad a stym co mam za podvozok a kola- som si povedal ze uz nikdy v zivote. puma je moc tazka na predok. myslim si ze keby niekto pumicku odlepil od zem trosku viac tak by pri dopade prisiel minimalne o predny naraznik...
A je fakt ze pokial sa chces vyblaznit a natriet to dakemu vykonejsiemu passatu alebo bmw ci medaku, tak ho zatiahni na dake serpentiny a chlapec sa pose*e, teda ak za tym nesedi daky Gronholm ci iny rally maniak... Laughing

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund