Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Vzpěry kufru ještě jednou
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Vzpěry kufru ještě jednou Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:25 pm    Předmět: Vzpěry kufru ještě jednou Citovat

Tak mi došly nervy, když mě pokaždé kufr bacil do hlavy a rozhodl jsem se pro nový vzpěry. Napřed jsem zkusil brněnský mjauto, pře jsem nechtěl dávat 3k za origo.. tam mi je sice dodaly, ale o 10 cm delší.. a to si nedělám prdel.. peníze mi sice vrátily, ale tím to nekončilo, pře jsem projezdil ještě zbytek brna, než jsem je sehnal.. nakonec mi je dodaly v elitu, ale tím to neskončilo, pře po namontování a otevření kufru se mi kufr ani trošičku sám nezvedne, vždycky to musím tahat já a proto se ptám: jak jste na tom vy ostatní? zvedá se vám víko kufru samo? šli byste to reklamovat? děkuji všem za jejich názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:34 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JEDI
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: JihlAva

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:04 pm    Předmět: Citovat

jj to znám když to padá na hlavu Very Happy stím s tebou soucítím Very Happy mě to dělá když je chladno a tedka od tý doby co mám křidílko malý tak je kufr ještě těžší a už to padá častěji... ale na nový prdím to bych musel měnit za hcvíli každou věcičku... ale myslím si že když se to nezvedá samo že je to špatně protože by to mělo jít nahoru samo nebo jestli nejsou etě nezajetý a jsou moc tuhý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Matty88
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

taky mě to trochu zlobí,ale spíš tak že kufr nevyjede až nahoru... Jinak myslím,že když si koupíš něco,co nepracuje tak jak by mělo tak není co řešit... jasná reklamace. To jsi mohl ušetřit a tahat to jako doteď ne? Rozhodně tam zajeď... Třeba ti opravdu jen řeknou ,že se to časem uvolní samo,alespoň budeš vědět na čem jsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

jasný, zajedu tam hned v pondělí, akorát mě napadlo, jestli se nebudou vymlouvat na to, že to ty vzpěry neutáhnou kvůli křídlu.. (viz můj profil)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matty88
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

tak se taky hádej.. pumu nikdo moc nezná a jestli není nějak moc vidět,že je to křídlo dodělávaný tak bych na férovku tvrdil,že je to origo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

To každopádně tvrdit budu.. Vypadá to, jako by to tam patřilo, takže to se hádat budu.. No, sem zvědavej jak dopadnu, každopádně když už jsem to tady nakousl, tak to sem i napíšu, co mi hezkýho řekli..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

No k tomu taky neco pripisu...Mne ne ze by to padalo, to ani jednou, ale samo se to moc neotviralo, musel jsem tomu vzdycky trosku pomoct...jinak to drzelo v kterykoli poloze, ale jeste jednou podotykam, to nikdy nespadlo-ani o kousek...Ale mel jsem stat auto pred asi 14dny cely odpoledne pred praci na slunicku a abych nemel stazeny okynka kvuli vedru (znate to,cerstve umyty auti a pak jsou na okynkach takovy mapy, kdyz se stahnou a pak zas zavrou) tak jsem mel otevrenej kufr nadoraz...No a nevim jak je to mozny, ale jak byly ty pistnice vystaveny na slunicku a vlastne nadoraz vytazeny, tak pak navecer kdyz jsem odjizdel, tak to slo hodne ztuha zavrit a od ty doby se mi to perfektne otvira samo... Laughing Tak jestli to pujde nekomu taky tak je to jednoduchej navod na opravu unavenejch tlumicu na viko kufru...tyjo to je zas roman z otvirani kufru Confused Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Takže včera jsem navštívil brněnskej ELIT. Větší kretény sem nezažil! Confused Přijel sem tam s autem, aby viděli, že se ten kufr sám nezvedne. Borec vevnitř se ani neobtěžoval se na to jít podívat a řekl, že to pošlou do prahy technikovi. Tak se ho ptám, jak pozná, že mi to nezvedne kufr bez auta? Týpek cosi zavalil, a vyplynulo z toho, že technik v praze to asi pozná z toho, že se na tu vzpěru podívá, nebo nevim. Evil or Very Mad Tak sem to debilům vymontoval a nechal jim to tam, ať se s tím nějak poperou.. Doufám, že mě vrátí prachy a bude klid.. Zkusím pak asi ještě jednou to MJAuto a uvidím.. jinak vy ostatní, co jste už vzpěry měnili, kdepak jste je sehnali a na kolik Vás přišly??? Díky moc.. Question

edit: Jak jsem slíbil, tak píšu, jak to celé dopadlo. V elitu mi nevím jakou náhodou, ale reklamaci uznali a vyplatili peníze, což jsem byl fakt rád, pře jsem se nechtěl smířit s tím, že bych 1600 vyhodil z okna.. V tu dobu, už vyzbrojen tipem na "funkční" vzpěry (díky Mawe) hledal konkrétní výrobek. Nakonec jsem ho sehnal u Autoprimy, a i když mi kufr zuby nevyráží, (křídlo asi pár kg váží), tak se zvedá docela ochotně, případně mu jenom trošku pomůžu, což moje požadavky, vzhledem k ceně asi 930kč za obě vzpěry vyhovuje.

mod.edit: spojeny prispevky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

ja to neriesim vobec...kufor mi nepada a zuby mam vcelku.kufor si otvaram pomocou rukami a neprekaza mi to.mne to tak vyhovuje.to je uz len o veci nazoru a pohodlnosti.ved z vas neubudne ak mu pomozete.bestak ho zatvarate rucne tak vo co GO Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

tak to ti verim...no ako pisem ak ho raz otvorim tak drzi ako prikovany. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

tak si to mal vymyslet ako na prednej kapote...skratka to podlozit dacim. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Semo1: v Česku se říká: "100× nic umořilo vola..." Proč by se to neopravilo, když je to takto obtěžující závada? Tady si například spousta lidí dává do Pumy novou muziku a sportovní pedály a vexlpáku atd., i jiné věci, které jsou s odpuštěním úplně k hovnu, tak proč zrovna vzpěry ke kufru by měly zůstat stranou? Mimochodem mi třeba kufr na hrb nepadá, ale otevírat ho rukou mě obtěžuje dost, protože většinou je zadek auta pokrytý jednolitou vrstvou špíny a nemám zrovna vždy možnost se po otevření kufru jít umýt. To je můj názor.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 9:34 am    Předmět: Citovat

inac tie vzpery sa kupuju len sila a dlzka...teda skoda kupovat origo.
K tomu ako typek v prahe vedel ci su ok aj bez auta...no proste premeral ci vytlacia to co maju predpisane...jeho asi moc netrapi tvoja hmotnost dvery.
Mne to v zime tiez par krat treslo do hlavy, zas v lete to ide hore aj samo, takze tiez mozno popozeram nove...1000KC neni zas tak moc...

_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 2:43 pm    Předmět: Citovat

cochee napsal:
Semo1: v Česku se říká: "100× nic umořilo vola..." Proč by se to neopravilo, když je to takto obtěžující závada? Tady si například spousta lidí dává do Pumy novou muziku a sportovní pedály a vexlpáku atd., i jiné věci, které jsou s odpuštěním úplně k hovnu, tak proč zrovna vzpěry ke kufru by měly zůstat stranou? Mimochodem mi třeba kufr na hrb nepadá, ale otevírat ho rukou mě obtěžuje dost, protože většinou je zadek auta pokrytý jednolitou vrstvou špíny a nemám zrovna vždy možnost se po otevření kufru jít umýt. To je můj názor.
tak mna to neobtazuje....je to zvyk.a kufor aj tak zatvaras rukou..a kedze tam budu silnejsie vzpery kufru tak verim tomu ze si budes musiet pomoct tou rukou aj z vonkajsej strany kufru. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund