Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - CO VY NA TO?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
CO VY NA TO? Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 5:36 pm    Předmět: CO VY NA TO? Citovat

Cool Jen pro zajímavost,chtěl bych znát váš názor-ČTĚTE Surprised

http://www.autohificlub.cz/forum/11/657828-p+vw+lupo+16v+top+stav+malo+km/160

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 6:04 pm    Předmět: muj nazor Citovat

Mne se to fakt libi... ale za tu cenu bych do toho nesel... Ale jinak moc hezke auticko... rekl bych ze pro holku, ale i te me se libi sportovejsi auta... ale jinak nic proti.... jenom ta cena no nevim... kdyby bylo nevejsi snad... A porovnavat to s pumou asi fakt nejde... no nevim jak tychle vozi jezdi, ale bezne pres 170 asi ne.... a asi ani s takovym zrychlenim jako puma a cenu bude mit puma porad... myslim, ze lepe nez "lidove auto" VW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
martin
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Hlavne me fascinuji idioti s hlaskami typu "co ma puma spolecneho se sportovnim autem.."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 6:52 pm    Předmět: Citovat

To auto je prostě pro člověka (nejpravděpodobněji ženského pohlaví) Laughing , který se do něj zamiluje. Pak si myslím, že ani ta cena není až tak moc nepřiměřená. A pokud je to auto opravdu v takovém stavu, jako se tam píše a nemá žádné mouchy, tak si myslím, že kupce až tak dlouho hledat nebude. Je sice fakt, že se za ty prachy dá z VW sehnat třeba pěkné Polo (i novější), které je o kus větší, ale tady asi na velikosti fakt nezáleží Laughing
Navíc ta cena je už za 119000 bez alu a myslím, že dalších 5000 by možná nemusel být problém usmlouvat, takže máme nějakých 114000 (nebo 124 s alu - které mimochodem tomu prckovi fakt sluší) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JEDI
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: JihlAva

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

čumím na to Very Happy taková ošklivá malá krabice od WV mno fakt hnus Cool a říkat o pumě co je a co není od někoho kdo vtom určitě neseděl je taky ubohý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

prej: Co mají společného sportovní auta a Ford puma?

to si dělaj legraci? co se do toho sere když se v tom nevyzná.. Mu napiš že ho svezu aby věděl zač je toho Puma..

to Pumadědek: docela je tam provokuješ Wink , taky bych tě hnal kdybys mi to napsal do inzeratu Laughing

EDIT: tak jsem to nevydržel a už jsem tam reagoval Laughing

a že i náš starý známý přez xenony Satas zklamal jo.. Sad

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Cool Nechtěl jsem do toho inz.mastit své pocity,jenom jsem vyjádřil názor.
Každý hájí to své,to je log.,ale trochu soudnosti,těm odpůrcům chybí Very Happy
Nerad provokuji,ale sr...si na hlavu nenechám.Konverzace,pokr,přez ICQ. Laughing

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

vcelku som sa pobavil...ta 1,4 16V zere viac jak puma 1,7, musis ho tocit a pridavas len zvuk. a co sa tyka tych sportovych narazok, tak s tou lupou nemozes ist do zakruty tolko co s pumou lebo hned sa prekotis a to ze daju takej krabici nejakych 100 koni neznamena, ze je to sportovec. U aut ide aj o jazdne vlastnosti a nie o vykon. A to lupo jazdne vlastnosti nema, to je uplny zemetras.... ale vyzera milo, ale VW si lepsie drzi cenu len kvoli ludom, lebo su ochotni za to platit, ja by som radsej mondeo jak passat a urcite radsej pumu a ako lupo...a este ostane aj na zabavku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:32 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Je jasné, že ti týpci vubec neví o čem mluví a v pumě nikdy neseděli. Dost mě pobavili, když přirovnali dvě naprosto odlišné auta. Najezdil jsem se svou pumou za 10 měsícu asi 12000km a ani jednou mě nezklamala. Dokáže s přehledem velmi dobře zatáhnout i z rychlosti 180 a v pohodě se dostane na 220. A tohle ta krabice VW L... NEdokáže. I když jen o zrychlení a rychlosti to není. Puma výborně sedí i v zatáčkách a má dost dobré jízdní vlastnosti. Proč jinak by tohle auto pojmenovali PUMA?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Inferno7006
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 27.5. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Se dost divim,ze byl Puma Dedek jeste tak slusnej.....ja bych se dotoho VWsmejda pustil ostrejc.......Soudnost se u lidi fandicich koncernu hleda tezko.....ubozaci.....ale at si rika co chce....jsme ti kdo vedi co je pravda! Wink
PUMA FOREVER Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

No ja bych toho Tazzza a jim podobny vubec neresil...Podle profilu je to bud nactiletej pubertak nebo v aute jen posloucha radio a o sportovi jizde toho asi moc nevi... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Vy jste se tu něják rozohnili. Oni Pumu vůbec nevzpomínali. Já i přesto že jsem majitel Pumy jsem spíše na "jejich"straně.
To, že VW pomaleji padá na ceně je prostě fakt, ale taky důvod proč bych si ho nekoupil, protože jsou předražené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Rider
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.7. 2007
Příspěvky: 89
Bydliště: Mariánské Lázně, Plzeň

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že debata se tady rozjela fakt moc pěkná : -) Abych řekl pravdu VW jsou auta, který nemají ducha, jsou to masový auta, který nemaj prostě "koule" , na druhou stranu věřim, že jsou to držáky a kvalitní, pro to si drží cenu... Ale za ty money bych našel spoustu aut, který bych si koupil radši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matty88
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

když jsem hledal auto... no první auto tak byla spousta alternativ.. na to že jsem původně chtěl nějakou paštiku tak za 20 a nakonec si koupil pumu r.v. 99 v tak 95% stavu z německa za 105 (+plus přihlášení a stk) a jsem za to neskutečně rád.. puma je prostě povedený auto tečka. Ale líbí se mi na ní to že za tu cenu jsem mohl mít bezchybnýho a výbavou narvanýho golfa 3 ---ale těch mi tu po plzni jezdí tak 2000 a pumiček není ani 1000 v celý republice. Je to kočkolap a je to hlavně o image. Prostě golf je auto pro všechny (holky,kluky důchodce... rodiny.. mladý starý) PUMA JEN PRO VYVOLENÉ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund