Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Tónování obecně
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Tónování obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 12:16 am    Předmět: Tónování obecně Citovat

Sice jsem to už v jednom tématu nakousl, ale chtěl bych se na to zeptat více lidí, tak se zeptám přímo: Jakou máte, případně by ste si zvolili možnost tónování oken? Fólie, pokovení, nebo pokud existuje i jiná možnost, tak případně jaká? Jaký sou vaše zkušenosti s tónováním, co se týče odolnosti, viditelnosti atd? Díky za názory. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

Já osobně, když už bych tónoval, minimálně s lehkým odstínem v barvě vozu. A asi fólií. Máma to udělala u své Ibizky a vypadá to dobře, sice dozadu máš menší viditelnost (podle tmavosti) ale máš vnější zpětná zrcátka. Neosvětlují tě auta za tebou (to se dá řešit zklopením zpětného zrcátka). Takže nevím, podle mě je to blbost, když bys to chtěl sundat tak nejspíše strhneš vyhřívání skla (ty vodící linky Surprised )
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Inferno7006
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 27.5. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 10:21 am    Předmět: Re: Tónování obecně Citovat

Moje zkusenosti jsou takove,ze pokoveni skel je sice trvanlivejsi,ale je na nich videt uplne vsechno....od mastnoty az po sebemensi spinu,kterou to zvyraznuje....pokoveni je take narocne na cas a penize jelikoz pri pokovovani se musi kazde okno vyndat z gumy ve ktere drzi....nehlede na to,ze pokovovani 5ti skel mimo predniho meho znameho vyslo u VW Golf 2 na 5200 Kč Folie se mi proste jevi jako lepsi alternativa a rekl bych,ze na sklech i lepe vypadaji....a jejich cena se pohybuje u znackovych verzi odolnych poti poskrabani i s praci kolem 3000-3500 Kč Folie maji jeste jednu vyhodu:pri pripadne bouracce se na vas nevysypou skla na nichz jsou folie a stejne tak se k vam do auta nedostane skrz sklo jen tak nejakej zlodej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

No já osobně bych si po zvážení všech pro a proti vybral asi fólie. Ale nějaké značkové s homologací a nechal bych to udělat u někoho, kdo to dělá kvalitně. Cenu bych řešil až na druhém místě. Každopádně jsem pro decentní zatmavení, aby bylo dobře vidět ven. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

s tym zlodejom to nefunguje.... mne rozbili źadne bocne sklo aj s foliou... akurat ze sa nerozletelo Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Bigworm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 244

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

Ja bych sel do folie...mam na celem aute bruxsafol nebo jak se to pise GR5 je to ta nejtmavsi jaka je....jsou to jedny z nejkvalitnejsich, nevyblednou atd....pokoveni je pekny ale drahy..pokud se ti poskrabe folie vymenis ji a hotovo..u pokoveni celej proces delas znovu.....jina otazka je stupen zatmaveni...zadni 3 okna muzes mit tmavy jak chces..predek mylsim 75% propustnost....ja mam homologaci na na zadni tri, na predek nemam, to ti ani nikdo pri velkym zatmaveni neda.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund