Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Byla Puma úspěšná?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Byla Puma úspěšná? Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Inferno7006
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 27.5. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 2:42 pm    Předmět: Byla Puma úspěšná? Citovat

Ahoj lidi,na jednom nejmenovaném fóru jsem zaslechl hlášky typu: Puma byla pro Ford proďelek a ztrátovej model.....co je na tom pravdy? Mému názoru,že to tak neni by nasvedčovalo to,že jich do teď jezdí relativne dost,ale stejně tak by svedčilo o opaku mého názoru to,že nevznikl po Pumě nástupce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

Podle mě jich teda moc nejezdí. Např. ve srovnání s Tigrou o poznání méně. Puma podle mě nebyl pro Ford ekonomicky výhodný krok.

Ještě jsem uvažoval, proč Ford nepoužil 1.7 VCT i v ostatních modelech. Např. ve Focusu mohl odvádět solidní práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 3:30 pm    Předmět: Byla Puma... Citovat

Cool Myslím,že 1.6 ky motory,jsou ve Fokusech,pouze z mal.změnama.
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

kamos je ted v anglii a rikal ze jich tam jezdi dost.. U nas mozna moc uspesna nebyla ale v anglii urcite.. Ocenujou tam sportovni auta
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deadlift
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.4. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: VC

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

AndrewN napsal:
Podle mě jich teda moc nejezdí. Např. ve srovnání s Tigrou o poznání méně. Puma podle mě nebyl pro Ford ekonomicky výhodný krok.

Ještě jsem uvažoval, proč Ford nepoužil 1.7 VCT i v ostatních modelech. Např. ve Focusu mohl odvádět solidní práci.


Ja vídám te da určite více Pum nez Tiger.

Ekonomicky výhodný krok nebo nekrok bych nehodnotil žadnou oficiální zpravu od FMC neznám a hodnotit to podle prodanych nových v ČR nema cenu.

Myslim ze uspěšná byla minimálně určite v UK a to je hlavni trh Fordu v EU, jinak by nevznikl model ST 160.

To same platí pro ST 150 nebo Sportku, Streetku.

Nástupce z mého pohledu je ST 150.

_________________
Ford
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 10:42 pm    Předmět: Citovat

Co já vím z doslechu tak pum koupených je málo protože Ford udělal nový motor s Yamahou v licenci a protože to Forda asi stálo hodně tak musel nasadit vyší cenu než u Tigry. Jenže Fordovi se puma povedla a Oplovi tigra moc ne (jel jsem v obojím tak vím o čem mluvím a snad tím nikoho neurazím) ale ten co scháněl takovéhle auto tak radši sáhnul po levnější variantě jako je Tigra. A Ford neudělá pumu dál protože jí nahrazuje třeba Fiestou ST nebo Fokusem ST. Ale podle mého je to škoda Sad
_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deph
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.3. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Já jsem právě četl v nějakém motomagazínu, že Puma nenaplnila očekávání co do prodeje.

Teď jsem byl měsíc v Irsku a tam jsem jich potkal docela dost - a všechny kromě jedné řídily ženské Smile Pravda důchodkyně u které jsem bydlel měla BMW Z3, ale.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Co se tyka nastupcu uz jsem nepatrala, ale co vsichni vime, stoji na fieste a ta by pak byla taky ztratovou? v tehdejsi dobe stala puma kolem 600tis, coz bylo dost na tohle auto, je to sice hezky, kdyz si to clovek predstavi, ale malo se kupovalo, pro bohaty bylo chudy a pro chudy bylo moc drahe, dneska je to auto predevsim pro mlade za dostupnou slusnou cenu. Vic bych na tom asi neresila..takze zaverem pro ford to tenkrat ppravdu mohla byt "ztrata" ale tezko rict, do aut. prumyslu tak nevidim Smile to mozna polozit tuhle otazku nekde primo u forda Smile

mozna bych to prirovnala, jako by napr. porsche911 delali ruzovy...co dodat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
deadlift
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.4. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: VC

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

Deph napsal:
Já jsem právě četl v nějakém motomagazínu, že Puma nenaplnila očekávání co do prodeje.


Jj očekávali třeba 400tis/kus a prodali 350tis. To je bežne. Ale diky tomu že skoro vše bylo z Fiesty tak je to nemuselo nějak moc mrzet.

To same jako u Streetky.

Kolik mladých doteť v ČR koupilo třeba Fiestu ST?

_________________
Ford
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestly byla ztrátová, nebo ne, ale co se týče nástupců, tak ford vyrobil cougara, což je něco podobnýho s +- podobnýma parametrama, takže myslím, že nebyl důvod pokračovat s pumou.

A co se týče dneška, tak myslím, že tyhle malý sportáčky už mají svou dobu za sebou, když tak koukám, tak dneska se vyrábějí spíš normální auta ve sportovní verzi (jako jsou ST, GT, RS, atd.. ). Když se tak koukám, tak dneska už není moc automobilek, co by takovýhle sportáčky vyrábí. Prostě už nejsou v módě.

Tot můj názor.

_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

ty normalni auta ve sportovni verzi se vyrabej proto, protoze to vyjde levnejs nez vyvyjet novou kastly jako je puma
kdyz Focus ST vyjde na 800tis tak kdo z nas by dal ninimalne 1Mkč za nastupce Pumy, kterej by se od ST lisil jen vzhledem.. Me na tom vzhledu moc nezalezi..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bigworm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 244

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 11:25 am    Předmět: Citovat

Nasel sem tady video, ktery bylo na Prime...juknete na to...jestli to uz bylo tak sorry.....rika tam ze vyroba byla ukoncena pro nevalny uspech prodeje..plus rika ze nebyl nastupce...co byl Cougar teda?..byl sice jakoby za Probe ale stejne

http://youtube.com/watch?v=iucFyzNAybE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Cougar byl prej pro Americkej trh. Nastupce Pumy je podle me Ford StreetKa a SportKa. Jízdí vlastnosti ma možná i lepší. Bohužel jen 95koní z osmiventilový 1,6
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 6:52 pm    Předmět: video puma-.... Citovat

Cool NEVIDĚL JSEM....musím říci,že je to pěkný PAKO a neví co kecá.Takový mám nejrači..TEORETYKY=..... Very Happy
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Puma Dedkem, ten chlap podle mě viděl pumu porvý v životě, nikdy v ní neseděl a patrne ji nerozezná od tigry.
_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund