Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - kolko km?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
kolko km?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:04 am    Předmět: Citovat

Nevím, u dnešních aut bych se na stav tachometru moc nekoukal.

1. Stáčení tachometru je u nás národní sport.
2. U dnešních aut moc km nehrají roli. Spíš bych zkontroloval technický stav. Dnešní auta nejsou jako kdysi s těma novýma najedeš dost.
3. A hlavně je to ford takže 300 000 km není problém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:39 am    Předmět: Re: kolko km? Citovat

Jo jak pise webster5, na tachaci nezalezi, spis na stavu... Dyt to neni ropak aby se resilo kolik to ma skutecnejch km..tady nemusis menit trysky za 30.000,- a vic jako u kadla... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 1:33 pm    Předmět: km Citovat

Tak ja doufam, ze mam tech 160 000 jak si myslim, ale olej mi to nezere a vlastne to jezdi uplne paradne, koupil jsem to asi s 155 000 km a v poho. Akorat hlavne je dulezite, ze puma ma jen 5 mistni cifernik, takze kdyz jsem ji kupoval, tam bylo 55 000 km ale myslim, ze tech 155 bude realnejsi.

Edit: OT: Muzu se zeptat Jackal proc se nezaregistrujes? Docela pises dost prispevku. Treba ti jednou nekdo bude chtit neco napsat a nenajde na tebe kontakt. PM je celkom v pohode.

_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

on už tu je registrovanej jako Dani Repš, a co jsme se spolu bavili tak po těch přesunech servru mu nejde se zalogovat.

mod.edit: prihlaseno

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Já mám nalítaných 115 000 a na devět starý auto vypadá pořád jako nový. I předemnou se vedly servisní záznamy, tak nemusím spekulovat nad stářím. A po motorové stránce potřebuju akorát novou spojku, jinak vše v pořádku. Oleje mi to žere 1 deci na 10 000 km. Cool

Naposledy upravil Crash dne čt listopad 08, 2007 9:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

myslim si že 250tis je už hodně, ale kdyby to bylo najety v německu po dalnicich tak možná lepší než 100tis po Praze
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010


Naposledy upravil Matěj dne čt listopad 08, 2007 7:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

Já sem mojí pumičku koupil se 120 000 Km a taky měla servisku takže v pohodě.....Myslím že fakt hlavně záleží na zacházení. Někdo má 200 000 a auto je jako nové a někdo 20 000 a v životě bych si od něj auto nevzal.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 2:39 pm    Předmět: Re: Puma 220 000 Citovat

Mne to schroupne litr az litr a pul oleje od vymeny k vymene...(10-15tis km)
Mam najeto 152tis km a myslim, ze je to tak nejak asi jeste v norme... No a ty km vychazej, ze ho menim vzdycky jednou za rok pred zimou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majacik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.6. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Banovce nad Bebravou

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 3:25 pm    Předmět: Citovat

ja splham na 120000 budem menit rozvody, ale co sa motorovej casti tyka, je uplne super, olej nepapa, na benzin iba shell, vytacam aj nie, horsie je to vsak s jamami. Ale ide ako hodinky. Len neviem, nase zeteky 1.7 boli aj v inych autach nez pumach? lebo mechanik mi tusim spominal ze nie, tak by ma zaujimalo hranica, transit spravi v pohode 500tacov a golf stary tiez
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund