Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Ukazatel teploty
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Ukazatel teploty Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bill
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 9:24 am    Předmět: Ukazatel teploty Citovat

Čau, jakou máte zkušenost s teploměrem? jsem poměrně nováček s pumkou a tak mě zarazila jedna věc: Když mám auto zahřáty, tak se ručička zvedne tak k N nebo O nápisu NORMAL. Je to v pořádku? jakou máte zkušenost vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

ja mivam teplotu presne uprostred ciferniku. Nejsem ale moc smerodatnej, motor mam ted na genralce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:18 am    Předmět: Re: Ukazatel teploty Citovat

Cus no ja mel driv rucicku mezi O a R, ale jelikoz mam zimovrivou pritelkyni, tak jsem vymenil termostat na 88°C a ted mam rucicku porad na M Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

Já s tím nedělal nic a je to mezi O a R. Takže si myslím, že to máš v pořádku.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 12:18 pm    Předmět: . Citovat

Já jsem taky s ručičkou uprostřed a odtamtud se nehne, ale zarazilo mě že se tam ručička vyhoupne během chvilky i v zimě. Měl jsem fiestu a tam se to zahřívalo mnohem déle. Není to taky nějaká vada? Mě to neva motor je hned na provozní teplotě, ale co kdyby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
jmario
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 135
Bydliště: SR Nitra-Nove Zamky-Surany

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Ani nevahaj a men termostat ... tie 3stovky u forda ta nezabiju a usetris motor...
_________________
SKYPE me! jmario666
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

ja to mam teda klasicky taky celkem rychlo presne na stredu, pokud by to bylo pod nebo pres normal, pak bych asi zacala mit strach, ale je fakt, ze odbornik nejsem, takze je mozna fakt zkusit vymenit, zvlast, pokud je to za "babku"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 1:53 pm    Předmět: Citovat

jmario napsal:
Ani nevahaj a men termostat ... tie 3stovky u forda ta nezabiju a usetris motor...


Proč proboha ?

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Jsem zmatený mám ho teda měnit, nebo to je normal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Ne. Stav, který popisuješ je naprosto v pořádku. Chyba je, když se motor nezahřívá nebo naopak přehřívá (ručička v červeném)
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Oki díky jsem si oddechl. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:00 pm    Předmět: Citovat

kdyz jezdim po meste tak rucicka zhruba uprostred ciferniku.. (mezi R a M) kdyz jedu dalky a udrzuju vysokou rychlost (predpisovych 110-120 mimo mesto, 180 dalnice) tak mam rucicku zhruba na pismenku O nebo tesne pred nim.. na mimonskych valkach X se mi i stalo po prijezdu z vesnice v sobotu rano ze sem mel rucicku mezi pismenkem L a cervenym polickem.. to sem strachy zastavil a zjistil ze ani sahara se jeste nezacla tocit.. ale po chvilce zacla a ja se uklidnil :D... nj.. asi neni vhodne popojizdet v kolonce stylem jako kdyz se startuje sprint :D po chvilce samozrejme kleslo zase zpatky, takze pohoda
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

Já abych řekl pravdu, tak nevím na jakém to mám písmenu protože už si nepamatuji jak jsem to měl. Když jsem ale koupil budíky, tak na nich nebyla písmena, ale čísla a dle nich je teplota při normálním ježdění pořád jen trochu nad 80°C. Jestli že je to alesoň trochu přesné, tak si teplotu můžete porovnat s obrázkem http://www.nicus.ic.cz/Findiglo24.jpg
_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ja to mam tiez asi tak, okolo R - I. Este som tu rucicku v strede ani nevidel. A to dokonca ani v zapche. A ani sahara sa mi este nezapla, ale mam istotu, ze funguje, lebo som ju skusal cez test. Ale pokial nestupa teplota, tak je to v pohode a uz to ze sa rucicka pohne znamena, ze teplotny spinac reaguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:25 am    Předmět: Re: Ukazatel teploty Citovat

Aluna napsal:
jelikoz mam zimovrivou pritelkyni, tak jsem vymenil termostat na 88°C


Neodporuje si to ? Přece když chceš, aby to víc topilo, tak bys právě potřeboval termostat, který otevírá později - např. doporučovaný 92 st.C

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund