Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - zdarecm jsem tu nový a chci si koupit pumu.
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
zdarecm jsem tu nový a chci si koupit pumu. Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRANTIŠEK Žák
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 17.1. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: %Ceské Budějovice

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 6:25 pm    Předmět: Pokec a zábava Citovat

No nevipadá ten přední spoiler nejlépe ale prochu barvy a je to pecka,panek na rádio je špatný,hlavně motor a převodovka tak funguje,poslouchej jestly při jízdě nic nemláti a atd.a cenu bych stáhnul aspon o 4000kč je to 1997 no uvidíš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

zdá se mi až podezřele levná.. jestli má stavitelný podvozek.. na fotkách je zadní náprava z novějšího modelu.. proč? že by bouračka? jinak je vypulírovaná, tedy v motoru hezky.. chce to projet a pořádně prohlídnout..sváry, lemy, ložiska, zavěšení, čepy, mrkni na panty u dveří atd.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

Bouraná mi přijde podle obrázků, které zachycují přední část vozu (detail světla apod..)

Ale nakonec, která není, že...

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

doted jsem netusil ze u nekterych Pum šel nastavovat volant.. To někdo z klubu máte?
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Puman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

Trochu bych se bál ťech najetych km... Aby tam nebylo o 100 000 víc... to se na 5-ti místnym tachu staršich pum nepozná. Pozná se to ale třeba na opotřebení interiéru... 96 000km jsem měl já na autě když jsem ho kupoval a interiér byl jako novej.
_________________
1.7 VCT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 6:50 am    Předmět: Citovat

interier je v tomhle inzeratu trochu pelech no.. Ale kdyz to nekdo udrzuje tak rozdil mezi 50ti a 150 nepoznas.. Crying or Very sad
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 7:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lexuss , černá je docela hezká ale pokud ti nevadí červená tak přesně tu mam na prodej. Je to 98 a má najeto 110 tisíc. Motoricky perfektní a nějaké ty úpravy taky už má. Sem z MB což do PH není daleko tak pokud by jsi měl zájem můžu ti ji přivézt ukázat.Až na pár kosmetyckejch vad je perfektní a mám i nějakou tu muziku.
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 9:29 am    Předmět: Re: Pokec a zábava Citovat

Podle vzhledu auta bych ty km tipoval o tech 100tis vic, ten stavitelnej podvozek vypada pekne...vubec na tom spodku se nekdo s barvickama vyhral Laughing Jinak Eltone nemas to nastavovani volantu? I kdyz to by byl haluz to vymenit co? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Já mám průměr za dva roky 7,3. Když jedeš pohodově (třeba na dovolenou) tak si vezme kolem 6,5. Dálnice při cca. 160-180 tak kolem 8,5. Záleží však taky hodně na celkovém stavu a případných úpravách motoru.
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

pokud by si mnel zajem o pumu z dovozu muzu ti dat kontakt na jednoho borce kterej ti dotahne co chces a zlegalizuje
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Já bych šel spíš do tý stříbrný, i když podle fotky vybírat auto je úplný nesmysl. Přesto se mi zdá taková - zachovalejší. V tom černým se pitval nějaký babral - viz montáž světel do nárazníku apod.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 5:01 pm    Předmět: Citovat

ten fofrklacek je hroznej hihi..co se vsem tak libi na te stribrne? ih Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 5:04 pm    Předmět: Citovat

Víš, co se mi líbí na mé stříbrné metle? Že na ní není tolik vidět, že je špinavá jak prase Laughing sorry za offtopic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

nazdar..inak ta prva je trocha srot. Preco je podvozok modry? zeby bola striekana? Nema pekne disky a rozmer pneu 195/60 R15, cize ani tachometer asi nebude spravne ukazovat a ta druha strieborna je vcelku pekna na fotke, ale preco kupovat tuning, ked si ho mozes za prve spravit sam a za druhe ja osobne by som seriovku nekazil. A vyzera, ze ma zarosene svetlo, takze ten strek asi nebol robeny moc odborne. a ta tretia je asi najlepsia, ale z fotky vela nespoznas. A s pumou je problem dostat sa cez 10l. To sa mi este nepodarilo a to jej zvyknem niekedy prikurit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
FRANTIŠEK Žák
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 17.1. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: %Ceské Budějovice

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 5:26 pm    Předmět: POKEC a zábava Citovat

Jo takovou mám taky,nevipadá špatně a pokud není opravdu bouraná tak je supr,prošku neudržovaný motor ale aspon esteticky to vypadá že je ok,ja cena by se dala ukecat na nižší hodnotu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund